Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Koja maticna ploca
STRANA 1 OD 1
dritonk Koja maticna ploca 19.12.2006. 23:29 T2856

status: user
broj poruka: 6
Zdravo svima
Ne znam za koju maticnu plocu da odlucim
Gigabyte GA-M59SLI-S5
MSI K9N Diamond, ATX / AMD AM2 / nForce 590 SLI
ASUS M2N32-SLI Deluxe, nForce 590 SLI
koju DDR2 i koja je najbolja kombinacia SLI do300EU


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj ASUS Crosshair - "The Republic of Gamers" 20.12.2006. 11:30 #10803

status: user
broj poruka: 46
kad vec mozes da das toliko para, onda mislim da je:
ASUS Crosshair - "The Republic of Gamers" najbolja ploca sa am2 soketom trenutno

Corsair 2GB Twin DDR2 PC2-6400 800MHz, ili ako nadjes neku spec ediciju corsaira, nisam siguran za oznaku, ali inace corsair je trenutno najbolja memorija!!!

sto se tice grafike, mislim da je bolje da uzmes 7950GTO ako je jos negde ima!!! to ti je isto kao i 7950GTX, jedina razlika je sto je memory frekvence na GTO 800mhz, a na GTX modelu 900mhz!!! i sto je najbolje kosta svega 260eur!!! a memorija na GTO modelu se sa 800 na 900mhz dize za svega pola minuta!!! sve ostalo je identicno, od izgleda, preko specifikacija, do rezultata koje postizu, licno testirao i nisam mogao da verujem.

i da GTO ima samo u MSI izvedbi!!!

a ako bas hoces SLI, ti onda uzmi dve 7600gt sto te izadje negde oko 320eur, ali dve ove su slabije od jedne 7950GTX/GTO!!!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 Asus 20.12.2006. 14:54 #10808

status: user
broj poruka: 83
Gde ima da se kupi Crosshair ????
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj ispravka 20.12.2006. 19:22 #10810

status: user
broj poruka: 46
ispravljam se posto kad sam pisao post nisam vodio racuna ooznaci, mislio sam na nvidia 7900GTO/GTX

sto se tice Crosshair asusove ploce, mislim da je ima u kimtec-u, a ako ne onda ces morati da se potrudis da je nadjes!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs