Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Asus PhysX P1
STRANA 1 OD 1
Petar89 Asus PhysX P1 21.12.2006. 12:18 T2867

status: user
broj poruka: 423

Da li neko zna gde moze da se kupi u beogradu Asus PhysX P1 i koja joj je cena.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ukimafija tesko a o sta ce ti 21.12.2006. 19:11 #10839

status: user
broj poruka: 263

mislim efekti su super ali je cena bila 300-350 evra na svetskom trzistu, a ovde tesko i da ima, ipak ce to biti luksuz jos dugo, jer ako nems kartu od bar 200 evra sta ce ti osim ako nemas para ko blata pa oces da se izivljavas.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 7900gs 21.12.2006. 20:15 #10844

status: user
broj poruka: 423



Imam 7900GS pa sam hteo da vidim kako bi radila sa physx.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Radila bi 21.12.2006. 20:28 #10846

status: user
broj poruka: 6643
1. uspeh bi tu bio... kad bi uopšte radila bez problema, zatim, kad ne bi radila lošije nego bez nje, a u retkim slučajevima, (bar po stranim testovima), negde bi video ceeeelih 8% poboljšanja.
Brate, kupi si 22" monitor. Ako već imaš, kupi si DVA i složi ih jedan pored drugog, šta ima bolje od toga? 8% ....?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Eh sto nemam jednu... 21.12.2006. 21:22 #10852

status: user
broj poruka: 7761
Eh sto nemam jednu takvu da je se odma otarasim, mislim kad je vec covek navalio. Dao bi je sa sve sertifikatom iz SANU daubrzava igre do limita i preko istog.

Pa dok pocnu da pisu igre da koriste taj fizikalni procesor ima proizvodjaci grafike da ugradjuju to cudo u svoje cipove, ionako kukaju da nema dovoljno zahtevne igre da zaposli njihove GPU pa bi da ispomazu procesore i koprocesore dok su u leru posto su brzi od CPU pa ga s vremena na vreme sve vise cekaju dosadjujuci se (mislim na njihove GPU).

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
star PhysX P1 22.12.2006. 09:55 #10861

status: user
broj poruka: 15


Ma zasto to da kupujes pa bolje da si uzeo 8800gts umesto te dve kartice,mislim da ce tesko to u potpunosti zaziveti posto nVidia u ovoj generaciji podrzava i proracun fizike tj. stream procesori rade i kalkulacije vezane za fiziku tako da nema potrebe da to uzimas.Najverivatnije da ce se najvise koristiti resenje nVidie tu je samo jedna kartica a nVidia je daleko mocnija i uticajnija firma od Ageie.Tako da sumnjam da ce druga resenja proci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs