Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Oglas, kako najlakse napraviti?
STRANA 1 OD 1
FAQ Oglas, kako najlakse napraviti? 19.08.2010. 14:42 T28789

status: user
broj poruka: 532
Hteo bi da napravim oglas za table tako da u pozadini ima neku bledju sliku a da se sadrzaj lepo vidi i dole ispod uzduzno da se mogu cupati brojevi telefona, taj deo papira se izrecka makazama. Stampa bi bila crno bela. Znam da moze da se to dole rotira iz Worda pa da se napravi kao tabelica sa poljima koje se popune ali me zanima kako da ubacim pozadinsku sliku i da mi recimo stanu dva komada na jedan A4 list? Ili ima bolji program za ovo?

Mucos gracias :-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZgY ..... 19.08.2010. 14:51 #238066

status: user
broj poruka: 195

Photoshop ili Illustrator.....ako znash da radish u njima...prosto je...




ovaj zid stoji krivo, poput krivog zida

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Ne treba mu photoshop za to 19.08.2010. 15:05 #238068

status: user
broj poruka: 6502
ovo je prosto odraditi i sa wordom ubacis sliku i namestis da bude tekst ispred slike....


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 19.08.2010. 15:07 #238069

status: user
broj poruka: 9122
Word i nista vise, illustrator ti ne treba :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Oglas, kako najlakse napraviti? 19.08.2010. 15:10 #238070

status: user
broj poruka: 3519
Imaš u Wordu opciju da menjaš orijentaciju i poziciju teksta, a imaš i opciju watermark(tako će ti slika izgledati bledo u pozadini).

GA-MA785GT-UD3H/AMD Phenom II X2 550 BE/XFX GTX 260/4GB DDR3 Kingston HyperX/Seagate Barracuda 1TB 32MB/CFT-600-14CS/Chieftec DX-BD-U/Asus VW225N/Altec Lansing ATP3


:: Hteo bi da napravim oglas za table tako da u pozadini ima neku bledju sliku a da se sadrzaj lepo vidi i dole ispod uzduzno da se mogu cupati brojevi telefona, taj deo papira se izrecka makazama. Stampa bi bila crno bela. Znam da moze da se to dole rotira iz Worda pa da se napravi kao tabelica sa poljima koje se popune ali me zanima kako da ubacim pozadinsku sliku i da mi recimo stanu dva komada na jedan A4 list? Ili ima bolji program za ovo
::
:: Mucos gracias :-
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Oglas, kako najlakse napraviti? 19.08.2010. 15:11 #238071

status: user
broj poruka: 9460
Slazem se sa ZgYjem.
Ako ne znas da baratas sa doticnim programima(kao i ja),priupitaj nekoga da ti to ovde odradi.
Siguran sam da ovde ima dosta mahera koji ce ti to odraditi za 5 min.Pivce,cips...ti ne gine:)


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: Hteo bi da napravim oglas za table tako da u pozadini ima neku bledju sliku a da se sadrzaj lepo vidi i dole ispod uzduzno da se mogu cupati brojevi telefona, taj deo papira se izrecka makazama. Stampa bi bila crno bela. Znam da moze da se to dole rotira iz Worda pa da se napravi kao tabelica sa poljima koje se popune ali me zanima kako da ubacim pozadinsku sliku i da mi recimo stanu dva komada na jedan A4 list? Ili ima bolji program za ovo
::
:: Mucos gracias :-
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Kakav bre, ljudi, Ps i Ilustrator 19.08.2010. 15:19 #238074

status: user
broj poruka: 1889
Obichan Word, jeb* te sok.
Za brojeve telefona ima opcija text direction, a za sliku desni pa nadji shtati treba.

Anti-depressives controlling tools of your system
Making life more tolerable

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Oglas, kako najlakse napraviti? 19.08.2010. 17:47 #238125

status: user
broj poruka: 9122
Ma moze samo da ubaci u photoshop promeni transparency i gotovo :).

Pozdrav!


:: Imaš u Wordu opciju da menjaš orijentaciju i poziciju teksta, a imaš i opciju watermark(tako će ti slika izgledati bledo u pozadini).
::
:: GA-MA785GT-UD3H/AMD Phenom II X2 550 BE/XFX GTX 260/4GB DDR3 Kingston HyperX/Seagate Barracuda 1TB 32MB/CFT-600-14CS/Chieftec DX-BD-U/Asus VW225N/Altec Lansing ATP3
::
::
:: :: Hteo bi da napravim oglas za table tako da u pozadini ima neku bledju sliku a da se sadrzaj lepo vidi i dole ispod uzduzno da se mogu cupati brojevi telefona, taj deo papira se izrecka makazama. Stampa bi bila crno bela. Znam da moze da se to dole rotira iz Worda pa da se napravi kao tabelica sa poljima koje se popune ali me zanima kako da ubacim pozadinsku sliku i da mi recimo stanu dva komada na jedan A4 list? Ili ima bolji program za ovo
:: ::
:: :: Mucos gracias :-
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 19.08.2010. 17:49 #238127

status: user
broj poruka: 2788
Ovo sam ucio u 7. razredu osnovne skole u Wordu smo ovo radili.
Keep cool, keep al the power.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Re: re 19.08.2010. 18:03 #238135

status: user
broj poruka: 1889
Eeee... Da smo mi neshto radili iz informatike u osnovnoj, gde bi mi kraj bio.
Ni sad u srednjoj nije mnogo bolje (matematiku je zavrshila, pa davi nekim glupostima koje su samo njoj zanimljive, a uz to nema bilo kakvog vida dodatnog rada za one koji su `zaludjeni` z razhunare).

Anti-depressives controlling tools of your system
Making life more tolerable

:: Ovo sam ucio u 7. razredu osnovne skole u Wordu smo ovo radili.
:: Keep cool, keep al the power.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646182.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs