Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Koji zvucnici?
STRANA 1 OD 1
buky Koji zvucnici? 19.01.2005. 22:18 T288

status: user
broj poruka: 8

Koji su zvucnici, 5.1 ili vise najisplatljiviji za oko 100-120 eura?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle :S 20.01.2005. 00:38 #578

status: user
broj poruka: 84
da li si ti siguran da ti treba 5.1 ( da li gledas dvd filmove swaki dan ? )
po mom misljenju (rekao sam 100 puta :) ) mnogo bolji sistem 2.1 je bolje resenje od 5-7.1.
zato cu ti preporuciti samo 2.1 sisteme da se nebi zaebo :)

altec lansing mx5021 - oko 120 e ( najbolji izbor ) cuo sam ih u radnji , naj cistiji zvuk koji sam cuo , uz to i bas . opseg 30hz do 22khz , i nekih 90 w IZLAZNE snage. ima i bezicno pojacavanje i daljinski . preporucujem ti da vidis na site-u .
altec lansing 621 - sistem jaci od ovog sa jacim basom ... ali nema tu cistinu ...
preporucio bih ti i logitech ... nesto su skuplji al sam cuo da su ok

ja imam altec lansing 321 (samo 33w) imaju 30hz bas i VISE SU NEGO JAKI... komsije to znaju :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
buky To i ja kazem! 20.01.2005. 11:25 #584

status: user
broj poruka: 8
Imam vec Altec-a ATP 3.Odlicni su , ali me ortak nagovara da uzmem dobar sistem i da ga lepo rasporedim po sobi.Zanima me sta ima najbolji odnos cena/kvalitet u tom rangu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle :)) 20.01.2005. 20:17 #588

status: user
broj poruka: 84
sto onda ne potrazis resenje u bezicnim slusalicama? :) jeftine su sad ...

mislim po meni swi ti sistemi vise od 2.1 su za debile... jednog dana ce izaci sistem 51.1 a 51-vi ce biti za u bulju, i raja ce da se napali... da ima basa ... za sta tebi treba tih dodatnih 3 zvucnika... onda uzmi dva sistema 2.1 i napravi nesto.

mislim da tek kad ih qpis ces shvatiti da nije neki poseban dozivljaj.

pa u svakom slucaju onda dolaze u obzir
altec 5041 i 641 . to su 4.1 sistemi.

nije mi jasno sto ljudi gledaju kvantitet a ne kvalitet.... BITNO JE ONO STO CUJES !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skazi Re: :)) 28.01.2005. 02:03 #617

status: user
broj poruka: 1



":: sto onda ne potrazis resenje u bezicnim slusalicama? :) jeftine su sad ..
::
:: mislim po meni swi ti sistemi vise od 2.1 su za debile... jednog dana ce izaci sistem 51.1 a 51-vi ce biti za u bulju, i raja ce da se napali... da ima basa ... za sta tebi treba tih dodatnih 3 zvucnika... onda uzmi dva sistema 2.1 i napravi nesto.


Jel si ti imao možda neke traume iz detinjstva u vezi 5.1 sistema, ili si samo opsednut 2.1 sitstemima????

Èovek je lepo tražio savet za kupovinu 5.1 zvučnika prema tome izgleda da su mu filmovi na prvom mestu , a ti navro ko lud na brašno.Što se tiče 5.1 cela američka i evropska filmska industrija ga je prihvatila kao standard pa bi mogao i ti, tako da 51.1 sistema neće skoro biti.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb koji zvucnici 15.02.2005. 21:18 #762

status: user
broj poruka: 21

Slazem se da je bolje pazariti 5.1 zato sto je DVD polako ulazi u domove i dosta je sada lepse gledati neki DVD koji je sniman u 5.1 nego neki DIVX ma kako da je uradjen.Smatram da je bolje sad uloziti u neki 5.1 pa dokupiti neku zvucnu vremenom nego kupiti 2.1 pa iduce godine opet kupovati druge zvucnike a ove dati u bescenje.Sto se tice marke to je svakako Altec tu se svi slazemo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs