Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Asus
STRANA 1 OD 1
Dyca Asus 26.12.2006. 18:13 T2900

status: user
broj poruka: 1574
Jel neko ima asus notebook?Kakvi su,jel su kvalitetni,zanima me jer treba da kupim a6q00kt.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic asus 26.12.2006. 18:40 #10980

status: user
broj poruka: 18941
Asus lepo izgleda sto se tice laptopova, ali unutra i nije nesto, preporucio bih ti IBM, Sony Vaio, mada je preskup, HP, Toshiba, Dell, sve ostalo nije provereno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj ma daj!!! 26.12.2006. 20:59 #10985

status: user
broj poruka: 46
kao prvo izostavio si drugog po redu najveceg proizvodjaca na svetu po notebook-ovima =>>> FUJITSU-SIEMENS, prvi je dell!!!

dell je malo skuplji, ali i bolji!!! u stvari najbolji!

fujitsu-siemens ima najbolji odnos cene, kvaliteta i performansi kao i extra ekran, koji je na prethodno pomenutom "proverenom" HP-u sranje!!!

jos nesto, tosiba je dobra ali ne ikomercijalna u dovoljnoj meri, zato se slabije i prodaje!!!

sony je ok, ali samo to jer je cena previsoka pa tako mozes za njega da kupis neki duplo bolji po peformansama, a da mozda nije toliko fensi!!!

vodi racuna, kad kupujes notebook gledaj koji je procesor unutra, intel je na tom polju mnogo ispred AMD-a, jer trosi mnogo manje struje!!!

moja preporuka ide fujitsu-siemens notebook-ovima, asus i MSI su u rangu sa HP-om!!!

IBM obidji nije ugodan za rad po mom misljenju!!!

poz

neo™
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ma daj!!! 26.12.2006. 22:15 #10988

status: user
broj poruka: 9388
::
:: po
::
:: neoâ„

Druze, vidim da baratas informacijama koje mi trebaju.
Postavi mi link ako imas sa nekom koliko toliko validnom listom proizvodjaca notebookova, poredjanim po velicini.
Treba mi nesto da proverim.
Hvala unapred.


sto se tice teme, asus pravi ne bas toliko kvalitetna notebooke, ali generalno rade posao. meni se recimo zadesio cak i mrtav pixel na ekranu :))
dve godine garancije, lep dizajajn, torba i mis su +
nikad ne znas sta ce da te snadje kad ga otvoris ui upalis je jedini - :)

poz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs