Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Sta steka u ovoj konfiguraciji,pomoc
STRANA 1 OD 1
Skoves Sta steka u ovoj konfiguraciji,pomoc 25.01.2005. 13:58 T298

status: user
broj poruka: 237

Zdravo narode,imam intel p4 3.0 ghz,ploca je asus P4C-800 gold,2x512 mb pc 3200 Twin Mos,grafika Ati radeon 9600 pro 128 mb dvi tv,hdd 40 GD WD,i ostalo e sad kada igram MOH pacific asullt dodje mi do seckanja i kao mrljanja slike,a NFS 2 secka u 1024x768 dali je do drivera koji su ati catayist 4.09 i dali bi dobio sta bolje efekte da promenim grafiku i stavim 9600 XT 128 mb,sta mislite za neku pci-e grafiku na ovu konfiguraciju i koju.hvala a da Win je XP servic pack 2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic ???? 25.01.2005. 17:30 #603

status: user
broj poruka: 47

Nesto definitivno ti tu ne funkcionise kako treba :) jer ja imam semprona 2200 sa otkljucanim abitom 9550 (full verzija) 128rama, i NFS2 radi na skoro full detaljima u 1024 i to na default clockovima, a kada je malo o/c onda nema cak ni najmanjeg usporavanja. Nemam pojma sta da ti kazem, sta da probas, ali moralo bi da ti radi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Driveri 26.01.2005. 00:19 #605

status: user
broj poruka: 288
Malko su ti driveri bajati. Skini nove izasli 5.1 Catalysti. Probaj sa njima. Opste je poznato da te igre koje si napomenuo je radio EA. A poznato je da su oni u kumstvu sa nVidiom, pa mozda je i to jedan od razloga sto secka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Skoves ok 26.01.2005. 08:20 #606

status: user
broj poruka: 237

OK pokusacu sa driverima hvala


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic driveri 26.01.2005. 10:55 #607

status: user
broj poruka: 47
Nisam provalio da si napisao da koristis catalyst 4.09. Kod mene je 4.12 i sa njim radi okay. Jedino sto sam stavio softmod drivere, pa je u igrici podrzan i anti-aliasing. Tako da probaj tu varijantu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cira75 Re: Sta steka u ovoj konfiguraciji,pomoc 20.02.2005. 15:44 #811

status: user
broj poruka: 22

CIR@

::
:: Zdravo narode,imam intel p4 3.0 ghz,ploca je asus P4C-800 gold,2x512 mb pc 3200 Twin Mos,grafika Ati radeon 9600 pro 128 mb dvi tv,hdd 40 GD WD,i ostalo e sad kada igram MOH pacific asullt dodje mi do seckanja i kao mrljanja slike,a NFS 2 secka u 1024x768 dali je do drivera koji su ati catayist 4.09 i dali bi dobio sta bolje efekte da promenim grafiku i stavim 9600 XT 128 mb,sta mislite za neku pci-e grafiku na ovu konfiguraciju i koju.hvala a da Win je XP servic pack


Za takav problem bi trebalo da dostavis jos informacija.Koji servisi ti rade u pozadini???,koji programi????,Dali ti "svchost.exe" uzima vise od 25MB po servisu ,Da li ti je ukljucen ili iskljucen VSinc na grafickoj (I ako je iskljucen na kojoj frekvenci ti radi monitor ) ......ljudi ne obracaju paznju bas na taj Vsinc ..ali graficka je u sustini mnogo brza od monitora ...tako da ako je Vsinc ukljucen uvek ce ga cekati da predje u drugi red sa obradom slike.Moze cak da bude i do harda(mada ne verujem),skeniraj ga,defregmentiraj.Proveri kolika ti je temperatura u samom kucistu,Proveri drivere za plocu ,.....ima jos toga dosta ali u sustini ono sto ja mislim je da je u pitanju Vertikalna Sihronizacija .....probaj da je iskljucis pa proveri kako radi,,,i naravno posle toga digni monitorovu frekvenciju na maksimum(SAMO ONOLIKO KOLIKO TI DOZVOLJAVA PROIZVODJAC MONITORA ....NIKAKO VISE!!!!!!!!).
Pozdrav!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cira75 Dodatak 20.02.2005. 15:47 #812

status: user
broj poruka: 22

CIR@

E da i da dodam proveri i directX verziju .Ako si na 9b preporucio bih ti da predjes na 9c.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
highland potencijalni stekovi 29.03.2005. 03:03 #1231

status: user
broj poruka: 35



hard disk i graficka kartica nisu u skladu sa ostatkom tvoje zverke: uzmi wd 160gb, i gf6600gt, na to instaliraj winxp sp2 i najnovije drajvere i bog da te vidi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs