Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Da li ce izdrzati napajanje ??
STRANA 1 OD 1
Roga Da li ce izdrzati napajanje ?? 06.01.2007. 18:01 T2982

status: user
broj poruka: 4
Imam jedno pitanje , imam CHIFTEC kuciste i napajanje 360 W a planiram da kupim nove komponente i stavim u to kuciste da li ce ta konfinguracija raditi bez problema ili mora neko jace napajanje ???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: Da li ce izdrzati napajanje ?? 06.01.2007. 18:36 #11302

status: user
broj poruka: 299



:: Imam jedno pitanje , imam CHIFTEC kuciste i napajanje 360 W a planiram da kupim nove komponente i stavim u to kuciste da li ce ta konfinguracija raditi bez problema ili mora neko jace napajanje ???
::

u principu DA....
zavisi koje i koliko komponenti stavish u komp..
sve i da ti napajanje bude slabo zadrzi kutjiste i kupi drugo napajanje, kupish komp probash sa tim napajanjem i ako bude problema zameni napajanje...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi lalala 06.01.2007. 20:29 #11303

status: user
broj poruka: 677



Sa Chiftech-om neces imati problema 100%,samo budi siguran da je stvarno chieftech,jer ako je neko kinesko(KAO MOJE) komp ce se sam startovati(KAO MOJ:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Roga hvala 06.01.2007. 20:46 #11306

status: user
broj poruka: 4
Hvala druztvo na misljenju, ja mislim da je pravi CHIEFTEC jer imam ga vec 7 meseci i radi perfektno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
star napajanje 06.01.2007. 21:20 #11307

status: user
broj poruka: 15

Ma najbolje kad se odlucis za komponente ti lepo na netu vidi koliko trose pri maksimalnom opterecenju i saberi.Lako ces naci potrosnju komponenti,mada to tvoje je dobro osim ako neces bas najbollje(najbrze) komponente kao sto je 8800gtx pa neki dualcor pa redom komponente koje jedu struju.Onda mora na zalost jace.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Roga Re: napajanje 06.01.2007. 21:54 #11309

status: user
broj poruka: 4



::
:: Ma najbolje kad se odlucis za komponente ti lepo na netu vidi koliko trose pri maksimalnom opterecenju i saberi.Lako ces naci potrosnju komponenti,mada to tvoje je dobro osim ako neces bas najbollje(najbrze) komponente kao sto je 8800gtx pa neki dualcor pa redom komponente koje jedu struju.Onda mora na zalost jace
::
Pa ne kupujem bas nesto besno bice to grafika 7600 GT, Atlon 3800+ Dual core neka prosecna ploca i hard od 250 GB ,mislim da to nece preterano opteretiti napajanje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Roga Re: napajanje 06.01.2007. 22:00 #11310

status: user
broj poruka: 4



::
:: Ma najbolje kad se odlucis za komponente ti lepo na netu vidi koliko trose pri maksimalnom opterecenju i saberi.Lako ces naci potrosnju komponenti,mada to tvoje je dobro osim ako neces bas najbollje(najbrze) komponente kao sto je 8800gtx pa neki dualcor pa redom komponente koje jedu struju.Onda mora na zalost jace
::
Pa ne kupujem bas nesto besno bice to grafika 7600 GT, Atlon 3800+ Dual core neka prosecna ploca i hard od 250 GB ,mislim da to nece preterano opteretiti napajanje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 07.01.2007. 04:45 #11317

status: user
broj poruka: 281
Nije "besno" ali nije ni slabasno.Pa kada dodas coolere,malo OC procesora i graficke... Na tvom mestu ja bih kupio jace napajanje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
najdenov odgovor 08.01.2007. 12:06 #11342

status: user
broj poruka: 13

mislim da ce ti staro napajanje raditi samo nisi spomenuo dvd,cdrom,i sl.koji takodje mogu da povuku struju pri rezanju diskova.Za napajanje vazi ista prica kao i za ram sto vise to bolje uz finansijsko ogranicenje naravno.Kasnije ne moras da mislis o tome ako sada uzmes jace u startu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs