Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
ozbiljan FAR CRY problem
STRANA 1 OD 1
tomma ozbiljan FAR CRY problem 26.01.2005. 19:56 T301

status: user
broj poruka: 172
Nedavno sam, konačno, nabavio FAR CRY i odmah se suočio sa problemima. Proradio je tek na WinXP SP1 posle dosta ubeđivanja. Kada sam posle više pokušaja pokušao da startujem prvi nivo dočekalo me je razočarenje. Preko celog ekrana je postojala plavičasta magla koju sam sam rešio tek kada sam snizio rezoluciju u 800*600*32 i setovanja na LOW. Inicijalno je igra dala AUTO DETECT opcije 1024*768*32 sa MEDIUM setovanjima. Kada sam, na prvom nivou izašao iz pećine u kojoj igra počinje i prešao u makro područje odnosno izašao na čistinu video sam drveće i prateću vegetaciju u bojama koje, pretpostavljam, treba da vidim dok je podloga po kojoj sam išao tj. zemlja bila u PLAVIM tonovima sa nekim izobličenjima. Pomozite da rešim ovaj problem jer mi je jako važno da odigram ovo čudo grafike pošto sam video kako izgleda i oduševio se.
Mašina na kojoj sam ovo probao je sledeća :
• AMD AthlonXP Barton 3200+, Thermal Take Silent Boost cooler
• 1 GB RAM-a Corsair TwinX XMS CMX-512 3200 CAS 2.5-3-3-6, 220 MHz, dual chanell
• A7N8 E Deluxe ploča, BIOS Rev 1009
• MSI FX 5600 VTDR 128 grafička (ceo 5600 nije XT)
• Maxtor 160 GB ATA133 8 MB cache
• integrisan zvuk koji je namešten OPTIMAL kao što piše u uputstvu na instal CD-u FAR CRY
• Windows XP Service Pack 1 (neka instalacija bez serijskog broja)
• prvi put Detonator 61.77, potom drajveri koje sam dobio uz kartu 44.03
• nForce drajveri za ploču koje sam dobio uz ploču, nisam tačno siguran koja je verzija
• imam instaliran Zone Alarm PRO 5.5.062.004

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Moj Savet 26.01.2005. 23:37 #609

status: user
broj poruka: 288
1.Instaliraj SP2
2.Skini najnovije ForceWare drivere 66.93
3.Skini Patch za FarCry 1.3

Posle ovoga, ne verujem da ce bilo sta da zeza.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs