Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
YouTube snimci
ispala
STRANA 1 OD 1
markopvict ispala 04.12.2010. 18:49 T31493

status: user
broj poruka: 4515
http://www.youtube.com/watch?v=pP78hAYkLU8

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
8====D ~ ~ ~ LEPI SALE - - - > http://ll.rs/Yuop
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict hahaha 04.12.2010. 18:49 #268906

status: user
broj poruka: 4515

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
8====D ~ ~ ~ LEPI SALE - - - > http://ll.rs/Yuop

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Modena JU JU 04.12.2010. 18:57 #268912

status: user
broj poruka: 497
Biostar TF560 A2+
Amd 5000+ be 3150mhz & CM Hyper 212
Transcend 2x1 gb DDR2 900 mhz
WD 3200AAKS
ATI 3870 TOP 512mb DDR4
LG W2243S-PF
Chieftec gps 400w
Logitech X-230 2.1
Audigy LS sb 0310



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Srbijo, zemljo na dnu najdubljeg ponora! Ne zna se ko je od ovih 05.12.2010. 05:29 #269070

status: user
broj poruka: 10988
ovde veci smor i šaner - ova nabedjena pevaljka ili nazovi-voditelj, polu-glumac pod pokroviteljstvom `jakih momaka` (svojevremeno je jedan potezao utoku, na javnom mestu, da ga, navodno, zaštiti). Zbog takvoga recnika, zvezdica bi, u nekoj normalnijoj sredini toliko potamnela da je više niko nikad na tv-u video ne bi. Suprug joj se svojevremeno pijan vozao motorom pa se slomio, pa onda krenulo `medijsko oplakivanje` umesto jednodusne osude itd. itd. . Ali, kakav narod, takva i narodna zabava, takva i sredstva (dez)informisanja...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Slažem se sa tortožedrom!!! 05.12.2010. 09:49 #269078

status: user
broj poruka: 6643
To je do masa, šta vole da gledaju i kako sude! Kažem ja da idu kao stado i za ništa drugo ne znaju no kombinacija intel-nvidija, a ti mi ne veruješ!!!
Inače, bez zeza, gledao sam negde u nekom živom šouuu na stejdžu emisiji, dotične supruga. Slažem se da je sam kriv i da je i kažnjen od onoga gore a ne od ovih dole, više nego surovo, ali, njemu nešto fali i u glavi. Da li je takav bio i pre, da li je posledica udarca u glavu ili je to posledica invaliditeta, ne znam, ali zbog ove zadnje mogućnosti, ne bih ga ni prozivao ni zajebavao, neukusno je.
Inače, mrzi me da gledam klip, video sam na Blic-u opis, pa me mrzi... ukratko, iako nisam video, nije kriva dotčna, no oni što je staviše gde ne spada. Ona se čak normalno ponašala - izolovala od neadekvatne okoline strepeći od zajebancija i podvala, i, u stvari, njena je reakcija normalna - osećala se ugroženom... a ovi što se zeza sa takvim likovima.... sam je kriv. I ja se često sa svima na forumu šaljivo ophodim, ali, malo-malo neko nema smisla za humor. A zna se ko nema.



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs