Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
SMS servis pomoc!!!
STRANA 1 OD 1
aco SMS servis pomoc!!! 17.12.2010. 15:38 T31866

status: user
broj poruka: 2788
Drug pravi neki blog i hoce da ubaci sms seriv. Pitao me je da mu napravim neku skriptu ali ja se u programiranje ne razumem. Pa ako neko moze da mu pomogne radi se o ovome http://fortumo.rs/api/spec Ja ne shvatam sta treba da se uradi. AKo neko moze bar da objasni sta treba da se uradi pa cu nekako da skrpim ovo.
Keep cool, keep al the power.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 17.12.2010. 15:40 #273506

status: user
broj poruka: 9122
Ovo ti je neko zaradjivanje kesa preko neta, googlaj mozda nadjes vec gotovu skriptu posto je ovo aktivno vec par meseci (koliko ja znam), a mozda i vise :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 17.12.2010. 15:49 #273514

status: user
broj poruka: 2788
Da jeste zaradjivanje preko neta, ali nikako ne mogu da nadjem ovo sto i treba. Potrazio sam na sajtu u FAQ i daju oni sajtove gde moze da se potrazi ali ovi sto su na engleskom jeziku ne rade. Ja finski litvanski itd jezike ne znam.
Keep cool, keep al the power.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: re 17.12.2010. 16:28 #273540

status: user
broj poruka: 9122
Srecno :).

Pozdrav!


:: Da jeste zaradjivanje preko neta, ali nikako ne mogu da nadjem ovo sto i treba. Potrazio sam na sajtu u FAQ i daju oni sajtove gde moze da se potrazi ali ovi sto su na engleskom jeziku ne rade. Ja finski litvanski itd jezike ne znam
:: Keep cool, keep al the power.
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs