Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
E drugari probajte 3D ! osecaj je tako dobar :)
STRANA 1 OD 3  
xendza E drugari probajte 3D ! osecaj je tako dobar :) 24.12.2010. 16:10 T32073

status: user
broj poruka: 601
Juce sam bila u BIG BANG-u to je tamo u TC usce znate vec....e ima tamo jedno shatorche pa unutra panasonic 3D TV ispred njega na stalku 3D naocare i samo stanes ispred njih i gledas 3D demo auuuuuuu sto je dobro znaci neverovatan osecaj. Probajte drugari....a jes skupo skoro 300 000 dinara, e stvarno je onaj panasonic najbolji tako i pise tamo THE BEST 3D TV na svetu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS ре 24.12.2010. 16:29 #276019

status: user
broj poruka: 439
Кол`ко?
Ако је тако јевтин идем одма` да узнем 5 комада. Али немој случајно да није како кажеш!

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: E drugari probajte 3D ! osecaj je tako dobar :) 24.12.2010. 16:29 #276020

status: user
broj poruka: 2076
hoces da damo po pola da ga kupimo:)))


:: Juce sam bila u BIG BANG-u to je tamo u TC usce znate vec....e ima tamo jedno shatorche pa unutra panasonic 3D TV ispred njega na stalku 3D naocare i samo stanes ispred njih i gledas 3D demo auuuuuuu sto je dobro znaci neverovatan osecaj. Probajte drugari....a jes skupo skoro 300 000 dinara, e stvarno je onaj panasonic najbolji tako i pise tamo THE BEST 3D TV na svetu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS ... 24.12.2010. 16:32 #276022

status: user
broj poruka: 439
Човече, где то има?
Мање од пола моје плате би отишло за један ТВ. Последња времена, индид.
ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza aj aj aaaaaaaaaaj 24.12.2010. 16:48 #276027

status: user
broj poruka: 601

Moze batice aj delimo po pola pa kupimo....ja cu koristim levu stranu naocara a ti desnu, malko cemo se gurkamo zar ne?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 24.12.2010. 17:29 #276043

status: user
broj poruka: 2800
Hteo i ja da uznem al mucno za oci pa sam odustao. Inace imas mnogo jeftinije modele za 1400 evra recimo 42LX6500, a 32 incne imas za ispod 1000 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxima Re.... 24.12.2010. 17:43 #276050

status: user
broj poruka: 346
Pvi put sam gledao 3d spy kids film radjen u 3D, i stvarno ima dobrih efekata,e sad da zamara na duze,jbg!

Trenutno je ta tehnologija skoro neupotrebljiva za siroke mase,jer se ne emituje program u 3d(bar ja nisam cuo),i jako mali broj filmova radjen u 3d.Znaci trenutno cisto bacanje para.
Kupio sam cd spy k ids 3d sa naocarima,i mogu vam reci da sasvim pristojno izgleda na npr.plazmi 42`.Mozda bi to bilo neko prelazno i razumno resenje do daljnjeg!
Pozdrav

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 24.12.2010. 17:46 #276051

status: user
broj poruka: 2800
Ovo ti je dosta drugacije od tih 3d filmova. A sto se tice programa u prvoj polovini 2011 svi svetski emiteri prelaze na 3d. Za nase neznam :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: aj aj aaaaaaaaaaj t, TO. Gurkamo. I ne samo malkice. 24.12.2010. 18:06 #276058

status: user
broj poruka: 10988


::
:: Moze batice aj delimo po pola pa kupimo....ja cu koristim levu stranu naocara a ti desnu, malko cemo se gurkamo zar ne
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Naši emiteri... 24.12.2010. 18:47 #276066

status: user
broj poruka: 6643

e, ne mogu da ih gledam ni u 1D, ni u 2D a kamoli u 3D. Njihove `emisije` ne mogu da spase dimenzije jer to na neukus i glupost nikakvog baš uticaja nema.
Da gledam Ekremovu mršavu guzicu u tri dimenzije?
Prenos skupštine? Da mi čačkanje noseva prirodnije izgleda?
Ili, možda, mnogobrojne latino-turske serije?

Šur.

Čovek zaboravi šta ga kući čeka, pa uloži u tehnologiju za nepopravljivo loše domaće tv stanice.
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Naši emiteri... 24.12.2010. 18:51 #276068

status: user
broj poruka: 9008
Pa šta bi ti?
Da gledaš Ekremov mršavi nos a poslanike kako čačkaju guzicu? Šta god bilo na televiziji, spodobe su i dalje među nama.

Ono što je većina tražila to je i dobila, eto šta je nama naša borba dala - još jedan poraz demokratije u mračnom dvadeset i prvom veku

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

::
:: Da gledam Ekremovu mršavu guzicu u tri dimenzije
:: Prenos skupštine? Da mi čačkanje noseva prirodnije izgleda
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza e da probala sam i sony 3D ali.... 24.12.2010. 18:55 #276069

status: user
broj poruka: 601

Ima tamo drugari i sony radnja i tako ja udjem tamo. a tamo vec pichi onaj film u 3D onaj sa lutkama kako se vec zove ali kad sam stavila naocare imala sam utisak de je malkice mutna slika i odmah su me zabolele oci malkice suzne oci mi bile dok na panasonicu sve ok savrsena 3D slika.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum Pisko 24.12.2010. 18:56 #276070

status: user
broj poruka: 1301
Zaboravio si i onaj rieliti `Kako preziveti na Farskim Ostrvima`!
Da li ce Musa i njegova tasta uhvatiti srnu i jelena i dal` ce Dobrivoje Topalovic pronaci zakopane marke i spasiti pleme od najezde mungosa...




hteo bi kupiti jabuka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud U engleskoj... 24.12.2010. 18:57 #276071

status: user
broj poruka: 3737
već emituju 3D emisije...i sve se vrti oko toga 3D ovo 3D ono...HD je za siromašne :D, što je najzanimljivije od svega 3D emituju za dž tj. nema extra cost...

support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pwner .. 24.12.2010. 19:00 #276073

status: user
broj poruka: 475
Moje skromno misljenje je da je panasonic daleko od bilo kakvog reprezenta kvaliteta! Svako poredjenje Panasonic - Sony mi je smesno..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .. 24.12.2010. 19:05 #276074

status: user
broj poruka: 18941
nemoj da podcenjujes Panasonic.. u svakom slucaju upraznjavanje 3D tehnologije je jako zdravo, za oci tu i tamo, ali za mozdane celije pogotovu


:: Moje skromno misljenje je da je panasonic daleko od bilo kakvog reprezenta kvaliteta! Svako poredjenje Panasonic - Sony mi je smesno.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 24.12.2010. 19:08 #276075

status: user
broj poruka: 18472
@pwner
Drugar skromno misljenje ti je skroz pogresno da ne kazem da si skromno lupio :D

Sony ,Panasonic,JVC,firme koje su uvek u samom vrhu.Zavisno od klase i proizvoda dele ih samo finese..Konkretno mislim na kvalitet firmi ..
Panasonic TV-i su itekako vrhunski i njhove Piskote,ups mislim Plazme su najbolje na svetu,tj vaze za najbolje..Za LCD TV smatra se da je Sony neprevazdijen.

Dear AMD, HAHAHAHAHAHAHAHA.
Yours truly, Jensen.

ATI Cayman Epic Fail
``Tresla se gora,rodio se mis``


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pwner ... 24.12.2010. 19:10 #276076

status: user
broj poruka: 475
To su vasa misljenja, uvazavam, ali i dalje mislim isto :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 24.12.2010. 19:14 #276077

status: user
broj poruka: 18472
Pa nije bas da su to misljenja.Malo se potrkepi informacijama.Kod mene u kuci su decenijama japanski uredjaji,mogu da pricam i iz iskustva a kamo li iz poznavanja istorije i tradicije koje ove firme uzivaju.
Jos bolje bi to mogao da kaze neko ko se bavi elektronikom pa kad bi redom krenuo od komponenti itd..
Jedno je misljenje tj impresija a drugo su realne cinjnice.


Dear AMD, HAHAHAHAHAHAHAHA.
Yours truly, Jensen.

ATI Cayman Epic Fail
``Tresla se gora,rodio se mis``


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: .. 24.12.2010. 19:15 #276078

status: user
broj poruka: 2855
urpavo tako, misljenje ti je bas skromno, ja kad nemam neko `normalno` misljenje o datoj temi nista ne pisem...probaj i ti mozda upali...ne znamo svi sve...

Al ne cudi me tvoje misljenje ovo je ipak Srbistan, ASUS ploce, Kingstone memorije, WD diskovi, Samsung monitori itd itd i to se sve prenosi sa kolena na koleno...

panasonic je verovatno najbolji proizvodjac plazma TV-a na svetu...imaju i LED LCD koji izuvaju...Drugar iz osnovne `valja` panasonic, jedno popodne mi je bas lepo objasnio kakvo je stanje na trzistu ovih naprava.


Xendzo sine bio sam pre neki dan u bigbang-u ali nisam ulazio u tu kabinu, ispale mi oci u onom cosku na one Pansonic izdrkotine od ~200 000dinara

:: Moje skromno misljenje je da je panasonic daleko od bilo kakvog reprezenta kvaliteta! Svako poredjenje Panasonic - Sony mi je smesno.
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza izvaju = izuvaju? 24.12.2010. 19:18 #276079

status: user
broj poruka: 601

Pogresio si u kucanju zar ne? Hteo si da napises izuvaju? iliti sabijaju iliti mnogo su dobri?
ja videla PLAZMU PANASONIC u zivo i slika je ubedljivo bila najlepsa od ostalih modela .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 24.12.2010. 19:21 #276081

status: user
broj poruka: 8139
Za mene su Sharp i Philips No.1, barem sto se tice LCD TV-a. Imam jedan Sharp u dnevnoj sobi, i jedan Philips u spavacoj. Sony mi se ne svidja, jer im je odziv na sve LCD-ove 8 ms. Zato im i ne pise u specifikacijama koliki je odziv.

Znaci, Sharp, Philips, Pioneer, Sony... To su firme. Ostalo je barem za klasu ispod.

Panasonic necu da komentarisem, jer nikad nisam imao nijedan njihov uredjaj, a kamo li LCD.

CPU-Z Validator : http://spedr.com/4cf3u
GPU-Z Validator : http://spedr.com/4ff4r

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pwner ... 24.12.2010. 19:32 #276086

status: user
broj poruka: 475
@SkyFire ja sam i rekao da je to misljenje, niti sam rekao da je to tacno, niti sam rekao da su to cinjenice :)

@dautovic onda nemoj uopste da pises, jer sada apsolutno nista nisi `normalno` napisao, ali eto...mazanje ociju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: izvaju = izuvaju? 24.12.2010. 19:33 #276087

status: user
broj poruka: 2855
da da...

Panasonic performanse i dizajn su za divljenje.

@pvner
ma opsteno nasi smo, i kad lupamo i kad pricamo pametno, nova godina ce bre nemoj si dzangrizav, sedi popi pivo.

@eseses
ja se sarpa setim kao generalnog sponzora MAN UTD i po jednom starom tranzistoru na kom je moja pokojna baba slusala vesti, Bog da joj dusu prosti.

::
:: Pogresio si u kucanju zar ne? Hteo si da napises izuvaju? iliti sabijaju iliti mnogo su dobri
:: ja videla PLAZMU PANASONIC u zivo i slika je ubedljivo bila najlepsa od ostalih modela
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza meni kazes 24.12.2010. 19:37 #276088

status: user
broj poruka: 601

dzangrizav? sto u muskom rodu? ja sam zensko baj d vej :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz Re: izvaju = izuvaju? 24.12.2010. 19:37 #276089

status: user
broj poruka: 2900
A ti si kao zensko ?

::
:: Pogresio si u kucanju zar ne? Hteo si da napises izuvaju? iliti sabijaju iliti mnogo su dobri
:: ja videla PLAZMU PANASONIC u zivo i slika je ubedljivo bila najlepsa od ostalih modela
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs