Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
nov ili ne tako nov??
STRANA 1 OD 1
Dyca nov ili ne tako nov?? 15.02.2007. 09:50 T3239

status: user
broj poruka: 1574
Zelim da kupim tablet ali do 900 eur max,ali posto to ne postoji u Srbiji,dobio sam ponudu polovnog FSC Tablet-a t4010d za 900eur koj je star 1 god.Da li da uzmem to ili ne?Sad posto ovde nema tableta razmisljao sam i da uzmem lap do 14 inca i tu mi je kao najbolje resenje izasao opet FSC v3205,sta mislite.Tablet ili ne,novo ili staro??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Prvo tabletu pa sve ostalo 15.02.2007. 13:41 #12298

status: user
broj poruka: 7761
Kad vec pitas da ti odgovorimo, digitajzeri ili tableti su po meni prevazidjena stvar, Ima nekih koji se kao loze na dizajn ali prijatelju ako ces da crtas slobodorucno na racunaru dovoljno ti je i nesto 5*4`, sto mozes da nadjes za daleko manje pare, recimo neki volito i to max 200€.

Ako ces da digitalizujes neke rastere u vektore zaboravi digitajzere, skeniras lepo sliku uvezes u bilo koji program i povuces linije misom preko slike. Ako budes korstio neki veci digirajzer ima da ti se tresu ruke posle dva sata rada na njemu pa neces moci normalno da ides na malu nuzdu a da ne svrsis sa velikim osmehom na licu i cudjenjem u glavi.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 tablet PC, a ne digitajzer 15.02.2007. 19:00 #12311

status: user
broj poruka: 282
sve sto si rekao za digitajzere stoji, ali cini mi se da je covek mislio na tablet PC, a u tom slucaju, najbolje je po mom misljenju da kupi nov od 14` jer je tablet PC dosta osetljiv, pa je pomalo rizicno kupovati polovan.

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca pa koj onda tablet ili laptop 15.02.2007. 19:57 #12313

status: user
broj poruka: 1574
Znaci sta,predlazete mi da kupim laptop(normalni) ili da kupim nov tablet PC??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs