Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Konstruktivan predlog
STRANA 1 OD 1
hansol Konstruktivan predlog 15.02.2007. 12:13 T3240

status: user
broj poruka: 55

Kada obnavljam oglas koji je vec dat, po defaultu kao duzina trajanja oglasa se sada pojavljuje 1 DAN. Ranije je pisalo max, znaci 21 dan a povremeno (valjda na nedelju dana) se pojavljivala kao default opcija 1 dan.
Ono sto ja vas pitam da li mozete da vratite da kada obnavljam oglas kao default trajanje bude odabrano max 21 dan?
Evo vec dva puta mi se desilo da i ne pogledam trajanje jer po automatici obnavljam oglas i da ga sutra vec ne zateknem pa moram opet da ga kucam iz pocetka?

Hvala unapred i nadam se da ce me i drugi podrzati u ovom predlogu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Konstruktivan predlog 15.02.2007. 15:56 #12300

status: admin
broj poruka: 876
::
:: Kada obnavljam oglas koji je vec dat, po defaultu kao duzina trajanja oglasa se sada pojavljuje 1 DAN. Ranije je pisalo max, znaci 21 dan a povremeno (valjda na nedelju dana) se pojavljivala kao default opcija 1 dan.
:: Ono sto ja vas pitam da li mozete da vratite da kada obnavljam oglas kao default trajanje bude odabrano max 21 dan
:: Evo vec dva puta mi se desilo da i ne pogledam trajanje jer po automatici obnavljam oglas i da ga sutra vec ne zateknem pa moram opet da ga kucam iz pocetka
::
:: Hvala unapred i nadam se da ce me i drugi podrzati u ovom predlogu

Nema potrebe za podrškom s obzirom da je tako i planirano da radi. Tačnije, koliko ste postavili pri kreiranju oglasa toliko će prikazati i prilikom njegove obnove/izmene. Večeras se prebacuje nova verzija oglasa sa ispravljenim bug-om.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hansol ... 15.02.2007. 21:48 #12319

status: user
broj poruka: 55



Hvala lepo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs