Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Neverovatno !!!
STRANA 1 OD 1
MaliAbner Neverovatno !!! 15.02.2007. 23:20 T3249

status: user
broj poruka: 7761
Evo bas malopre pregledah Marca sajt (spanski sportski list) i tamo reklama za ADSL 6mbts + lokalni pozivi za svega 10€ mesecno (doduse za prva tri meseca), promocija Orange mreze.

Ovo ce kod nas da se pojavi kad na vrbi zasvrbi.

A kad samo pomislim a onu fenomenalnu prosto neizbeznu :
- Analno
- Digitalu
- SusamPRO
- Liniju,

i tu njihovu hiper mega povoljnu ponudu od svega 3gb protoka u toku mesec dana za nekih 15€ bez lokalnih poziva i tehnicke podrske, eheheheheheheeeee... !!!

`J..o te! Gde ja zivim...` rece azdaja.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Milsim stvarno... 15.02.2007. 23:31 #12321

status: user
broj poruka: 1392
... za sta to treba tolika potrosnja. Za filmove, muziku, warez...
Kada bi koristio net za potrebne stvari bio bi dosta i Dial-Up...
3GB = 3000 MB (ko hice moze i kulturnih 1024*3) = 300 sati 33.600 kbps Dial-Up Downloada...
sto mu dodje 10 sati dnevno...

Prijatelju - Filmovi, muzika i software se KUPUJU

Tamo ne trose ni tih 3GB za tih 10E - NEMAJU VREMENA - ovde se trazi brzina zbog downloada... Najvise kukaju najgori...

Legalno = Linux :))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf ADSL 16.02.2007. 01:11 #12328

status: user
broj poruka: 1471
U Crnoj Gori imaju 2mbps aali zato kod njih ne postoji flat platiš oko 100e mesečno i još ti je ograničen protok
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 16.02.2007. 07:53 #12337

status: user
broj poruka: 568
to je tako sigurno. ne verujem ja da oni puno skidaju sa neta, neki sigurno ali ne svi kao ovde. evo i mene je vise smorilo skidanje pa zadnjih nekoliko meseci net koristim za surf i skidanje poneceg sitnog nisam ukljucio p2p ne pamtim ...

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos011 strasno 16.02.2007. 11:20 #12340

status: user
broj poruka: 7
Ma da sta ce nam brzi internet to je za budale, odlican je dialup, extra aj sad idi umri u nekoj pecini i ne lupetaj vise to sto tebi netreba neznaci da i drugima netreba.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 16.02.2007. 11:24 #12342

status: user
broj poruka: 18942
Jbg, ljudi, to vam je Srbija
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 16.02.2007. 14:46 #12351

status: user
broj poruka: 711
A kako da prebacim muziku (a uskoro i filmove) koje sam legalno kupio preko neta ako mi je slab protok?

Takodje, kako da skinem distribuciju Linuxa (+ non-free pakete koje moram da skidam posto vecina distribucija ne sadrzi multimedijalne kodeke)

Takodje, pitanje je da li mozes legalno kupljen dvd da legalno gledas na Linuxu...

BTW nemoj da mislis da sam protiv Linuxa, posto ga i ja koristim :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlasta Re: Milsim stvarno... 16.02.2007. 15:20 #12352

status: user
broj poruka: 12
> Tamo ne trose ni tih 3GB za tih 10E - NEMAJU VREMENA - ovde se trazi brzina zbog downloada...

Upravo suprotno. Imam prijatelje i kolege (IT) u Barceloni i Malagi koji tvrde da veliki broj teenagera, a ne manje i onih odraslih, u Spaniji `skida` muziku (mp3), filmove, igrice i raznorazne freeware/shareware aplikacije sa neta, jer nemaju ni svi u EU dovoljno para da kupe legalne kopije svega zivog sto ih interesuje.

Sem toga, sto rece vampirbg, sve vise se downloaduje legalan software, koji moze da se plati kreditnom karticom direktno na webu proizvodjaca/distributera. Da ne pricamo o direktnoj komunikaciji, video konferencijama, live broadcast-u i ostalim pogodnostima koje pruza cable i wireless net. Kod nas, dial-up je jos uvek nuzno zlo za one koji nemaju finansijskih i/ili tehnickih mogucnosti za koriscenje stalnog pristupa Internetu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique Re: Milsim stvarno... 16.02.2007. 17:25 #12357

status: user
broj poruka: 205
:: ... za sta to treba tolika potrosnja. Za filmove, muziku, warez..
:: Kada bi koristio net za potrebne stvari bio bi dosta i Dial-Up..
:: 3GB = 3000 MB (ko hice moze i kulturnih 1024*3) = 300 sati 33.600 kbps Dial-Up Downloada..
:: sto mu dodje 10 sati dnevno..
::
:: Prijatelju - Filmovi, muzika i software se KUPUJ
::
:: Tamo ne trose ni tih 3GB za tih 10E - NEMAJU VREMENA - ovde se trazi brzina zbog downloada... Najvise kukaju najgori..
::
:: Legalno = Linux :)

U bre sto si mi ti nesto fin. Odakle ti ta ideja da kazes da sam ja lopov, zato sto koristim veliku brzinu i veliki protok. I ako se bavim piraterijom, sta tebe boli ku*ac za to.
Dobro je da si mi objasnio da u normalnom svetu nema piraterije. Kuku pa gde ti zivis. Nazalos ne mi nego i ceo svet ne zivi u normalnom svetu pa je zbog toga piraterija sasvim normalna stvar.
Dok je takvih ljudi kao ti i telekoma nama ce biti super. Odj*i
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Dial-up, ostali - down!!! 16.02.2007. 17:29 #12358

status: user
broj poruka: 6643
Ma da, ko y. truli zapad, treba da još i mi razbijamo glavu šta sa 6Mbps kao oni i da nam otkazuje srčka... i glava boli šta smo sve propustili.

Pa, i yebb.. internet kad za vreme surfovanja mogu da te nazovu na telefon, stvarno, bzwzee.

A i autoputevi i dobri putevi, to je isto njesra žešće. Mnogo je zdravije ići peške. A i đed mi je išao pešice i stigao je preko Albanije u pm Krf, pa, što da se ja vozim? Yebbo takvu Evropu. A i zagađuje se brate, mnogo. A i kuda da se ide, kad ovde ima sve?

A, VREME... ovde, još od Turaka, nikakve vrednosti nema. Pa ni internet vreme, zar ne? Kako ćemo? - Lako ćemo.

Opportunity killed the cat. Al` ne svaku!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 portugal 20.02.2007. 22:51 #12607

status: user
broj poruka: 83
matori u portugalu 25mb 25 evra znaci cepa ko lud!!!!
flat naravno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sokratbg da da 04.03.2007. 20:37 #13425

status: user
broj poruka: 6


I mene je nervirao sezam sa njihovom reklamom ali posle raspitivanja i probavanja
adsl-a postao sam njihov korisnik i mogu da kazem da nisu losi, napreduju polako.
sta reci za telekom koji je reklamirao besplatno uvodjenje adsl-a a posle poslao racune za uvodjenje istog.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646148.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs