Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
problem PENTAX optio s40
STRANA 1 OD 1
buvator problem PENTAX optio s40 18.02.2007. 14:57 T3272

status: user
broj poruka: 2
imam Pentax optio s40.Problem je u tome sto aparat nce da se upali.Kada se pritisnedugme on/off na trenutak zasvetli zelena lampica al aprat se neukljucuje .( Jer zn neko od prilike o kakvom se kvaru radi?nosio sam ga u servis i ljudi rekose da slabo ko ovde u Beogradu popravlja PEntax al predpostavljaju da je u pitanju softver...Jer se moze ucitati novi softver preko usb kabla npr.?ako ne jer moze neko da mi da adresu servisa koji radi Pentax aprate.Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko U ništa se ne razumem 18.02.2007. 16:46 #12443

status: user
broj poruka: 6643
Iz rukava, to liči na crknutu bateriju (tj. nenapunjenu zbog nekog razloga). Odnosno, problem sa napajanjem, koji ne mora i da bude zbog baterije - već, zbog neke komponente koja ju kratko prazni.... a to da je u pitanju softver, izgleda mi luckasto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
buvator sta ciniti 18.02.2007. 20:00 #12452

status: user
broj poruka: 2



pa kako to da se sredi da moze da se uplai,jer postoji neki servis koji radi ove aparate?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos1p ... 19.02.2007. 12:14 #12472

status: user
broj poruka: 1
BTI Company je ovlasceni uvoznik/distributer/serviser za PENTAX aparate...
https://www.bti.co.yu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646140.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs