Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Koja TV kartica?
STRANA 1 OD 1
jocabg011 Koja TV kartica? 06.02.2005. 15:46 T329

status: user
broj poruka: 12

Hocu da kupim neku tv kartu koja bi mi sluzila za prebacivanje starih VHS kaseta sa letovanja na Cd-ove bilo divx ili dvd. ( Znaci ili mpeg1 ili mpeg4 ).Cuo sam da dosta Tv karti nece da radi kako treba pod Win Xp SP2 pa da li neko zna koja bi normalno radila bez frke oko instaliranja i sa najvise performansi.
Jocabg011
jon@beotel.yu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petza leadtek 06.02.2005. 19:50 #674

status: user
broj poruka: 30
Ja imam tv kartu leadtek winfast2000xp kao sto kaze predvidjena je za xp a jedna je od boljih na trzistu sto se tice cene i kvaliteta. Snima u mpeg4,avi... Kosta 45evra ovo ti je moja preporuka ,a imaju je jos 2 ortaka i prezadovoljni su.
Petza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddbp TV karta 06.02.2005. 20:02 #675

status: user
broj poruka: 1

I ja koristim Leadtek Winfast 2000 xp expert ali imam problem sa narezivanjem materijala Naime neophodan mi je Nero vision expres program da bi grebovani materijal pripremio za rezanje .Sta da radim i gde da taj program nadjem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
protatehni TV-Kartica 07.02.2005. 08:55 #681

status: user
broj poruka: 31
Iz licnog iskustva postoji samo jedna prava TV-kartica. To je Pinnacle PC TV-Pro. Sve ostalo je niza klasa. Ova kartica jeste skuplja ali zato i vredi. Jos kad je kombinujete sa Pinnacle Studio programom, to je prava stvar!
A sto se tice pitanja za Nero Vision, moze se skinuti sa Ahead Nero sajta.
Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Leadtek 07.02.2005. 11:25 #683

status: user
broj poruka: 452
PCTV je bio pojam TV kartice, ali ju je malo pregazilo vreme. Leadtekove kartice su odlicne, a od manjih imena imas K-World. Koriste Sony-jeve cipove i tunere tako da daju odlicnu sliku, a imaju i sve napredne opcije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs