Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Sezam PRO ADSL
STRANA 1 OD 1
tomma Sezam PRO ADSL 07.02.2005. 11:37 T333

status: user
broj poruka: 172
Da li ima neko sa iskustvima sa ADSL internetom, direktno sa SezamPRO-ovim ali i iskustvo sa drugim provajderima ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
scrusher samo loshe 28.02.2005. 05:25 #876

status: user
broj poruka: 32
-pitah, uplatih a nikad necu dobiti, tj kazu za da ce sigurno da bude ali ne znaju kad za mesec-dva..godinu-dve.. O_o
-navodno ih je telekom slagao da postoje uslovi uvodjenja i ako nisu postojali (nema ADSL uredjaja u posti)

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
genes i mene zeznuli 04.03.2005. 21:39 #952

status: user
broj poruka: 9


Ja sam u zarkovu isti slucaj uplatio pa rekli zezno ih telekom,
a silno me interesuje da li je neko uspeo da dobije.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic SezamPro ADSL 21.04.2005. 19:47 #1380

status: user
broj poruka: 47
Posto sam se nakacio na ADSL preko Sezama pre citavih sat vremena, da iznesem svoje misljenje :) Extra, sve radi kako treba, uzeo sam ADSL preko ISDN-a, tako da em imam internet em imam jos 2 linije :) Prikljucen sam na Konjarnicku centralu, pre 8 (da osam) dana sam uplatio u Sezamu uslugu i danas mi je u centrali izvrsena konekcija. Otisao sam kod njih, da ih ne bi cekao koji dan da dodju oni kod mene (ipak treba da budes retard pa da ne mozes da povezes dve kutijice sam) i povezao se. Sve je bilo bez ikakvih veza u telekomu. Veza je oko 27kilobajta u sekundi, sto je okay. Tako da ljudi uzmite dok je jos dzabe, a inace sezam je spustio i cene za basic pretplatu :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gnevzmaja aDSL 16.10.2005. 22:20 #2638

status: user
broj poruka: 18

E nikad, ali NIKAD ne bih uzeo Analigno Digitalnu [s]ezampro liniju
Kakvi su to klosari, u americi bi 100% platili ludilo kaznu za ovu bezobraznu manipulaciju. Jebote,u Srbiji sad pola jadnih ljudi misli da su oni nesto kao glavni za aDSL, koji BEZOBRAZLUK!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erwin Re: aDSL 29.10.2005. 17:51 #2772

status: user
broj poruka: 6



::
:: E nikad, ali NIKAD ne bih uzeo Analigno Digitalnu [s]ezampro linij
:: Kakvi su to klosari, u americi bi 100% platili ludilo kaznu za ovu bezobraznu manipulaciju. Jebote,u Srbiji sad pola jadnih ljudi misli da su oni nesto kao glavni za aDSL, koji BEZOBRAZLUK!!!
::
::
Slazem se, i jos "deru"sa cenama..ko pravi!! Tako da sam ozvanicio raskid ugovora sa njima..ali veruj nije ni to kraj..sad mi traze da platim "koriscenje servisa" posle isteka pretplate..i ako sam ja koristio SAMO ono sto sam platio NISTA vise od toga!!A na njihovu inicijativu mi je dato 15 dana...ja im nisam trazio..a sad hoce da im to platim!!?? Ali gospoda i iz SezamPro-a to pravdaju time da su "oni" napravili takav ugovor sa Tel....pa ko ih je terao??Samnom nisu??I sad meni na grbacu raskid ugovora!!!!!Stoka lopovska...zato mi je sasvim drago sto ostajem bez adsl-a!! Potpisao sam ugovor sa Beotelom...nadam se boljim vremenima......A one "crvene" lazove iz Skadarske cu na sva usta da olajavam okolo..a oni nek nastave samo tako...LOPOVSKI
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kovaci sezam rulz 13.11.2005. 01:20 #2931

status: user
broj poruka: 23
Uplatio sam ADSL kod sezama (256 basic da vidim kakvi su) dobio sam sve FULL posle 8 dana i net razbija kako radi. Nevidim zasto ga toliko pljujete. Mozda u nekoj vukojebini traje malo duze prikljucak ili je veza losija, ali na Banovom Brdu (BGD) samo zvizdi kako radi. Za sve koji se razmisljaju sta da uzmu, i pored ocajne reklame Sezam je stvarno dobar. Dobijate opremu i prikljucak za dz, sto vam drugi provideri (vaistinu ne svi) naplacuju, i radi odlicno. Ogorceni malogradjani neka se strpe, i njihova pijutera ce imati neta.





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Pitanje u vezi sa SezamPRO ADSL-om 11.12.2005. 07:54 #3313

status: user
broj poruka: 12057

Da li neko ima iskustva sa SezamPRO ADSL-om na nekoj starijoj centrali tipa sa onom koja počinje sa 6__-___? To je navodno centrala Tošin bunar. Sezam mi je javio mail-om da imam uslove za uvođenje ADSL-a. Malo mi je to sumnjivo s obzirom na starost centrale, pa ako neko ima neko iskustvo nek se javi, stvarno mi ne treba nateznje sa njima, i da be bude ona priča kako je njima Telekom dao pogrešne informacije o mogućnostima itd...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bachi Re: Pitanje u vezi sa SezamPRO ADSL-om 06.01.2006. 09:02 #3650

status: user
broj poruka: 25
::
:: Da li neko ima iskustva sa SezamPRO ADSL-om na nekoj starijoj centrali tipa sa onom koja počinje sa 6__-___? To je navodno centrala Tošin bunar. Sezam mi je javio mail-om da imam uslove za uvođenje ADSL-a. Malo mi je to sumnjivo s obzirom na starost centrale, pa ako neko ima neko iskustvo nek se javi, stvarno mi ne treba nateznje sa njima, i da be bude ona priča kako je njima Telekom dao pogrešne informacije o mogućnostima itd..
::
::

Nemaš uslove, nego hoće da ti uzmu pare pa kada telekom bude završio radove, onda će ti to uvesti... Taj period je od mesec dana do više godina, tako da ne nasedaj na klasičnu SezamPro prevaru. :)

Zovi nekog iz Telekoma i pitaj za svoju centralu. :)
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 18.05.2006. 23:09 #6087

status: user
broj poruka: 568
koji ste retardi pa kako mozete da platite nesto pre nego sto vam ga instaliraju ajde sad cu ja da vam naplatim krecenje stana i uzmem pare u novembru pa cu da vas zavlacim kao nemojmo da radimo preko zime sacekacemo leto i tako zaebem vas 50 za po 300 jura uzmem 15000 jevreja njima potplatim nekog za poso u inostranstvu i zapalim da radim preko grane da me ne vidite vise nikad.
u srbiji stvarno ima unosnog posla za lopove

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
velimirm Koji rpovajder onda? 11.10.2006. 23:24 #8876

status: user
broj poruka: 4
Pozdrav !

Kojeg provajdera onda preporucujete?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bamba Re: Koji rpovajder onda? 22.02.2007. 23:27 #12728

status: user
broj poruka: 10

Pa sezam brate dobar je

:: Pozdrav
::
:: Kojeg provajdera onda preporucujete
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp DALI ZNA ..... 20.04.2007. 15:38 #16593

status: user
broj poruka: 486
Mozel preko sezam pro da se igra wow i generals bez problema na 768/192!!!!!!!!!!
Ako moze sutra uzimam.... Ali da je informacija proferena 100% ne da uziamm za DZ internet jer vec imam na jendom broju ADSl od Telekoma i nema sanse da igram ove dve igrice.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs