Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kretenizam !!!
STRANA 1 OD 1
MaliAbner Kretenizam !!! 23.02.2007. 21:17 T3355

status: user
broj poruka: 7761
Srbi su stvarno blesav narod.

Evo malopre sam gledao oglase i primetih dosta kretenizma u njima...

Strasno me nerviraju likovi koje niko nije obavestio da u ovoj zemlji odavno nema sankcija, sverca na veliko crne berze i da se skoro sve ili skoro sve moze naci u radnji sasvim legalno.

Recimo tip daje oglas za 256mb (polovne) memorije i ceni je 25€, a u radnji ima da se kupi nova 1gb ddr2 za 65€.
Pa zatim lik prodaje ati 9600 (bar dve godine bajata karta) za 67€, a u radnji ima da se kupi nova novcata i za pomenuti ati supermoderna 7300gt za 7100 dinara ili ti 90€.

Razumem ja njih i njihovu zelju da izvuku sto vise za ono sto prodaju ali gde je tu realnost, da ne spominjemo lika koji nudi neki prapotopski Ati za preko 170€, iako mu cena nije ni bednih 30€.

Alo ljudi dajmo malo vise realnosti, cenite licno vasu imovinu koju dajete na prodaju ali je prodajte realno, ovako cete zastraniti i proci cete jos gore nego sto ste se nadali.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 23.02.2007. 22:44 #12808

status: user
broj poruka: 3529
I ti mislis da ce nekoga da potrese to sto si ti napisao, ili da ce neko mozda da kaze e vidi ga ovaj MaliAbner kako dobro zbori, pa dajte ljudi stvarno treba da smanjimo cene i udovoljimo ovoj nasoj raji koja nema pare!!!
Covece bre, pa svi zele da izvuku sto vise novca, sto je normalno, ali ne treba pricati protiv takvih ljudi, vec treba buducim kupcima predociti sta kupiti po najpovoljnijoj ceni za njih!
Generalno jedan prodavac razmislja: `Vidis onaj tamo lik na oglasu prodaje kartu 9600 za 70e, pa sto bih onda ja moju dao za manje novca`
Mislim stvarno, to je uzas!!! Kao recimo za bartona 2500 traze 60e, a za desetak evra vise ima da se pazari amd64 3000+(s939) nov, van svake pameti!
I dokle god je tako bice nam sve skupo, cast izuzecima koji su zaista realni!! !
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni HEHEH 24.02.2007. 00:47 #12814

status: user
broj poruka: 1199
ABNER..aj javi gde ima da se uzme 1 GB rama DDR2 za 65 EUR a da je neka marka..jedino ako je na 533 MHZ....ili ne radi :) c c c..ja moju platio skoro 10.000 ..malo manje...da ne pishem sada u dinar..nisi ni ti bolji... hehehe... :)))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Èemu nervoza 24.02.2007. 01:08 #12815

status: user
broj poruka: 2270
Razumem problem, ali što te to pogađa? Ako prodavac ne može da proda za tu cenu, spustiće je. Ako može - odlično, budale i služe za to da bi im neko oteo pare. Nemaš pojma koliko ljudi ne bi razumelo ništa od onog što si napisao. Oni plaćaju koliko im traže i zadovoljni su sa tim. Nemoj da se zavaravaš da je to odlika društava u kojima ima crne berze, sankcija i dr., to je manje-više svuda isto. Mene više pogađaju prevaranti tipa astrologa, numerologa i sl, koji imaju sate i sate na udarnim TV, alli tu ne vredi trošiti reči niti ubeđivati bilo koga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC SVAKA ROBA IMA SVOG KUPCA... 24.02.2007. 02:35 #12824

status: user
broj poruka: 9388



... nazalost.
:(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Moje iskustvo....da se nadovezem na pricu 24.02.2007. 04:18 #12834

status: user
broj poruka: 2909
Pre 2-3 godine sam hteo da prodam svoju fx5200 da bi ispazario 9600XT.U radnji sam se pozalio da su mojoj curi uvalili Gforce2 za 30evra(sto je i u to vreme bilo mnogo za tu katicu) i covek mi je ladno ponudio 20 evra za moju fx5200 i ponudio mi njegovu polovnu Gforce4 za 35e za moju curu.
Kad sam ga pitao jel vidi negde rogove na mojoj glavi ladno mi je rekao:`Pa ako si mogao da platis `dvojku` 30 sto ne bi platio `cetvorku` 35,to ti je mnogo bolja kartica i u odlicnom je stanju.`

moja polovna fx5200 - 20e,
nova Gforce 2 - 30e,
njegova polovna Gforce 4 - 35e.

Sta da kazes coveku koji ti ponudi tako nesto?!?!?

-ZAKLJUCAK-

AKO SE TRGOVCU POZALIS DA TI JE NEKO PRODAO NEKU GLUPOST SKUPO ON CE SIGURNO DA POKUSA DA TI UVALI JOS VECU GLUPOST JOS SKUPLJE!!!


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Moje iskustvo....da se nadovezem na pricu 24.02.2007. 08:34 #12838

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

:: Pre 2-3 godine sam hteo da prodam svoju fx5200 da bi ispazario 9600XT.U radnji sam se pozalio da su mojoj curi uvalili Gforce2 za 30evra(sto je i u to vreme bilo mnogo za tu katicu) i covek mi je ladno ponudio 20 evra za moju fx5200 i ponudio mi njegovu polovnu Gforce4 za 35e za moju curu
:: Kad sam ga pitao jel vidi negde rogove na mojoj glavi ladno mi je rekao:`Pa ako si mogao da platis `dvojku` 30 sto ne bi platio `cetvorku` 35,to ti je mnogo bolja kartica i u odlicnom je stanju.`
::
:: moja polovna fx5200 - 20e
:: nova Gforce 2 - 30e
:: njegova polovna Gforce 4 - 35e
::
:: Sta da kazes coveku koji ti ponudi tako nesto?!?!
::
:: -ZAKLJUCAK
::
:: AKO SE TRGOVCU POZALIS DA TI JE NEKO PRODAO NEKU GLUPOST SKUPO ON CE SIGURNO DA POKUSA DA TI UVALI JOS VECU GLUPOST JOS SKUPLJE!!
::
::
:: DaSickSyste
::
::

pa to preprodavci, ko ode u pravu firmu nemoze bas da mu pucaju cene kako ima padne na pamet nego lepo fiskalni racun mora da se da, a inace to i jeste tako poqsavaju likovi prodati svasta ti preprodavci pa sta prodje dobro je ... ali ima i ovaca evo jedan moj drugar naso neq budalu koja mu nudila neq all-in-wonder karticu (neznam koj tacno model) i prodaje mu pricu da je 200e a kao da mu za 140, ja sa njim pogledam cenovnike ono ta kartica kosta nova 120e al pametan bio pa me pitao a koliko ima ovaca sto ne pitaju nista pa ih oderu. a da ne govorim o onim genijima koji imaju kompjutere 10 godina unazad a jos uvek ne znaju da otvore kuciste i instaliraju windows, jednom takvom bas skoro neki lik uze 50e da mu ubaci nov hard i instalira programe, ja sam mu se u lice smejao kad mi je to reko al staces njegova krivica je sto od 96 kad je qpio prvi komp pa da dan danas nije bio u stanju da nauci nekoliko prostih zahvata za sta je meni trebalo par nedelja ...

ovce sluze da se sisaju a srbi su dobrim delom glup narod a i dobrim delom los i zao narod i takve stvari nemogu se iskoreniti nikada, evo pogledajte italijane nisu ni oni nista bolji a sankcija videli nisu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Imtel 24.02.2007. 11:53 #12845

status: user
broj poruka: 7761
DIMM 1GB DDR2/667MHz NCP, 240-pin, PC2-5300, Life Time Warranty 5,400 68.0

Nije ferari ali radi.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Trgovac NCP 1GB 23.03.2007. 11:12 #14697

status: user
broj poruka: 86

Tri put meri, pa seci kol`ko `oćeš

U pravu si. Doduše evo je za 60€ (NCP 1024MB DDR2 667MHz). Kažu da će cena još padati....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646147.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs