Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
digitalni fotoaparat shark dc3306...
STRANA 1 OD 1
mario80 digitalni fotoaparat shark dc3306... 09.02.2005. 02:09 T340

status: user
broj poruka: 95
e pa ovako...imam gore navedeni fotoaparat i nokiu 3660 sa mmc karticom od 256 mb. na fotoaparatu pise da prima sd kartice do 256mb. probao sam sa ugasenim fotoaparatom da je uguram i sela je kao dupe na nosu! posto mi ne treba tolika memorija za telefon, hteo sam da kupim za telefon manju a ovu da turim u digic...
e pa, cenjena gospodo, da li mislite isto sto i ja da od ovog posla nema nista? svaki savet je dobrodosao, hvala :)

tko leti, vrijedi!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petza znachi ovako 10.02.2005. 21:23 #718

status: user
broj poruka: 30
Ja imam foto aparat i mp3 player koji podrzavaju sd ili mmc jos nisam probao mmc. Sto ne upalis aparat a ako dobro sedne kartica kad je ugutas treba da klikne slobodno ga upali nista negubis.
Petza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 :) 04.03.2005. 00:30 #943

status: user
broj poruka: 95
nista ne gubim...fizicki...samo posle kad vratim u telefon karticu - mogu koliko mi se cini samo da je formatiram? a imam gomilu programa i slika na njoj...

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs