Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
OPET STE NAS NAMAGARCILI !!!!
STRANA 1 OD 1
miki81 OPET STE NAS NAMAGARCILI !!!! 26.02.2007. 10:07 T3403

status: user
broj poruka: 21
Citiram :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
NAJAVA

Očekivani početak rada berze računara je Ponedeljak, 26.02.2007. Moguće je da berza proradi i pre navedenog roka.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


OPET STE NAS NAMAGARCILI !!!!
JA BUDALA PA POVEROVAO U OVE VESTI JOS OD PRE 5 DANA !!!!

CCCCCCCCCC
UZAS
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xtro OPET STE NAS NAMAGARCILI !!!! 26.02.2007. 10:28 #12984

status: user
broj poruka: 1
baš.. ne mogu da verujem da je potrebno mesec dana da se sve sredi ....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Nismo Vas namagarčili 26.02.2007. 10:38 #12986

status: admin
broj poruka: 712
Berza će biti postavljena u toku dana !!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
civija Ajde bre 26.02.2007. 12:46 #12996

status: user
broj poruka: 1

Ajte ljudi vise - osedsmo od cekanja.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petro Fenomen 26.02.2007. 13:05 #12997

status: user
broj poruka: 9



Vi ste fenomen, majke mi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djmilos uja 26.02.2007. 13:53 #12998

status: user
broj poruka: 35
IZGLEDA DA MI NIŠTA NE SVATAMO PRVO JE BILA PORUKA DA SU RADOVI NA SERVERUI DA ÆE TRAJATI 24 SATA, ALI NE PIŠE OD KAD DA MERIMO TIH 24 SATA. SAD PIŠE DA ÆE SVE DA PRORADI 26.2. SAMO JOŠ FALI KOJE GODINE TAKO DA UOPŠTE NISMO PREVARENI.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: uja 26.02.2007. 14:01 #13001

status: admin
broj poruka: 712
:: PIŠE DA ÆE SVE DA PRORADI 26.2. SAMO JOŠ FALI KOJE GODINE TAKO DA UOPŠTE NISMO PREVARENI

Za pismene piše i godina, samo što to treba neko i da pročita. Rekao sam : berza će proraditi u toku današnjeg dana.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladasonic Pih... 26.02.2007. 14:19 #13004

status: user
broj poruka: 3
Smesno je da stavite da ce prelazak trajati 24 sata a da traje 2 meseca. Vrlo neozbiljno sa vase strane. To uopste ni ne traje toliko pa zaista ne shvatam kako ste to izveli.
Sve u svemu u pretposlednjem saopstenju pise da ce biti tokom vikenda zavrsen posao. Ocigledno je neko odmarao za vikend a nije zaglavio da radi.
Ajd pa da vidimo da li ce se danas resiti.
Sajt je stvarno odlican, ali teba pristupiti ovakvim bitnim zahvatima sa mnogo vise ozbiljnosti.
Mislim da bi bilo mnogo drugacije kad bi sajt imao konkuernciju. Ovako `mu se moze`.
A uvek postoji mogucnost da oni koji zapravo rade celi posao zaista rade, a da je zastoj u stvari u management-u firme.

Ostaje samo da vidimo sta ce se dalje desavati.


Pozdrav,
Vlada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: Pih... 26.02.2007. 14:28 #13006

status: admin
broj poruka: 712
:: Smesno je da stavite da ce prelazak trajati 24 sata a da traje 2 meseca. Vrlo neozbiljno sa vase strane. To uopste ni ne traje toliko pa zaista ne shvatam kako ste to izveli
:: Sve u svemu u pretposlednjem saopstenju pise da ce biti tokom vikenda zavrsen posao. Ocigledno je neko odmarao za vikend a nije zaglavio da radi
:: Ajd pa da vidimo da li ce se danas resiti
:: Sajt je stvarno odlican, ali teba pristupiti ovakvim bitnim zahvatima sa mnogo vise ozbiljnosti
:: Mislim da bi bilo mnogo drugacije kad bi sajt imao konkuernciju. Ovako `mu se moze`
:: A uvek postoji mogucnost da oni koji zapravo rade celi posao zaista rade, a da je zastoj u stvari u management-u firme
::
:: Ostaje samo da vidimo sta ce se dalje desavati
::
::
:: Pozdrav
:: Vlad

Mislim da bi pametnije bilo da sačekate da završimo to što smo obećali pa posle da komentarišete. Ovako, umesto da radim to što treba da radim, prinuđen sam da se zamajavam na forumu i da Vas ubeđujem da će to zaista danas proraditi.

U pretposlednjem obaveštenju je pisalo da će foto berza proraditi za vikend, a ne cela berza i to je i bilo tako. Èinjenica da je aktivirano samo 2 cenovnika, a razlog za to je što ostale firme specijalizovane za foto opremu još nisu dostavile svoje cenovnike.

Danas ćemo aktivirati kompletnu berzu, pa cenovnike dodavati po redosledu pristizanja, neki će već danas biti aktivni.

Da smo samo prebacili sajt na drugi server, kao što smo u početku hteli, sve bi i trajalo najviše jedan dan. Međutim, iz razno raznih razloga smo bili prinudjeni da ipak čitav sajt preradimo ( tj napravimo ponovo od nule ) pa smo to iskoristili da neke stvari konačno postavimo na svoje mesto.

Znači, trajalo je dosta dugo, ali je imalo svoje razloge, a bar dve trećine tih razloga su na žalost bili izvan naše kontrole i nismo mogli da utičemo na njih.

Sve u svemu, još malo strpljenja, pustite nas da radimo i postavićemo sve na svoje mesto.

Što se konkurencije tiče, pa nije baš da ih nema, a što su takvi kakvi su, to nije naša stvar.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladasonic Re: Re: Pih... 26.02.2007. 14:32 #13008

status: user
broj poruka: 3
Posteno! :)
Evo strpljivi smo...


:: :: Smesno je da stavite da ce prelazak trajati 24 sata a da traje 2 meseca. Vrlo neozbiljno sa vase strane. To uopste ni ne traje toliko pa zaista ne shvatam kako ste to izveli
:: :: Sve u svemu u pretposlednjem saopstenju pise da ce biti tokom vikenda zavrsen posao. Ocigledno je neko odmarao za vikend a nije zaglavio da radi
:: :: Ajd pa da vidimo da li ce se danas resiti
:: :: Sajt je stvarno odlican, ali teba pristupiti ovakvim bitnim zahvatima sa mnogo vise ozbiljnosti
:: :: Mislim da bi bilo mnogo drugacije kad bi sajt imao konkuernciju. Ovako `mu se moze`
:: :: A uvek postoji mogucnost da oni koji zapravo rade celi posao zaista rade, a da je zastoj u stvari u management-u firme
:: ::
:: :: Ostaje samo da vidimo sta ce se dalje desavati
:: ::
:: ::
:: :: Pozdrav
:: :: Vlad
::
:: Mislim da bi pametnije bilo da sačekate da završimo to što smo obećali pa posle da komentarišete. Ovako, umesto da radim to što treba da radim, prinuđen sam da se zamajavam na forumu i da Vas ubeđujem da će to zaista danas proraditi
::
:: U pretposlednjem obaveštenju je pisalo da će foto berza proraditi za vikend, a ne cela berza i to je i bilo tako. Èinjenica da je aktivirano samo 2 cenovnika, a razlog za to je što ostale firme specijalizovane za foto opremu još nisu dostavile svoje cenovnike
::
:: Danas ćemo aktivirati kompletnu berzu, pa cenovnike dodavati po redosledu pristizanja, neki će već danas biti aktivni
::
:: Da smo samo prebacili sajt na drugi server, kao što smo u početku hteli, sve bi i trajalo najviše jedan dan. Međutim, iz razno raznih razloga smo bili prinudjeni da ipak čitav sajt preradimo ( tj napravimo ponovo od nule ) pa smo to iskoristili da neke stvari konačno postavimo na svoje mesto
::
:: Znači, trajalo je dosta dugo, ali je imalo svoje razloge, a bar dve trećine tih razloga su na žalost bili izvan naše kontrole i nismo mogli da utičemo na njih
::
:: Sve u svemu, još malo strpljenja, pustite nas da radimo i postavićemo sve na svoje mesto
::
:: Što se konkurencije tiče, pa nije baš da ih nema, a što su takvi kakvi su, to nije naša stvar
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Željko Arnautović
:: PC Berza
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 bice 26.02.2007. 16:39 #13015

status: user
broj poruka: 83
stvarno ljudi nemte pojm koliko je to posla.
nadam se da ce to uskoro resiti


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: uja 26.02.2007. 17:07 #13017

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

:: :: PIŠE DA ÆE SVE DA PRORADI 26.2. SAMO JOŠ FALI KOJE GODINE TAKO DA UOPŠTE NISMO PREVARENI
::
:: Za pismene piše i godina, samo što to treba neko i da pročita. Rekao sam : berza će proraditi u toku današnjeg dana
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Željko Arnautović
:: PC Berza

Posto je dan vec prosao ja se nadam da ce to biti u funkciji vec sutra jer smo se stvarno mnogo nacekali a sto neko rece ovaj sajt je stvarno najbolji a meni licno svakodnevno treba!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Zakasneli predlog 26.02.2007. 17:42 #13021

status: user
broj poruka: 6643
Pao mi je na pamet predlog kako se rešiti newbies-a koji smaraju sa naj-naj-naj cena-performanse-mišljenje konfa ili komponenta post-ovima.
Treba lepo sajt da napravi glasačku best konfu (konfe - po ceni i performansama i oboje) i listu kompoenenti, pa, nek onda svako traži gde šta ima sa liste:
npr. koja je najbolja pci-e grafička do 130€..... gainward tra-la-la-xx33mm 256MB, i, nema šta da smara za o,4-o,5€ razlike u ceni..., jednostavno, nek` se zna da je neka komponenta (ne i njen rasturač na malo) na PCBerzi - proglašen najboljim i tačka. Može i neki benchmark, što da ne.
Tako, dok se ovo ne sprovede u delo, nek sajt još ne radi...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: Zakasneli predlog 26.02.2007. 17:49 #13023

status: admin
broj poruka: 712
:: Treba lepo sajt da napravi glasačku best konfu (konfe - po ceni i performansama i oboje) i listu kompoenenti, pa, nek onda svako traži gde šta ima sa list

Al` bi se prodavci ubili od glasanja glasajući za komponentu koju najviše imaju na zalihama i ne znaju šta će sa njom

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
coi ????? 26.02.2007. 19:13 #13029

status: user
broj poruka: 2
I jos 5 sati do isteka roka tj do dugo ocekivanog pocetka rada PC BERZE


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
coi ili 26.02.2007. 19:17 #13030

status: user
broj poruka: 2
ili ce mozda biti kao sa dobro poznatih 24h


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xdejan PISE I NA TARABI... 26.02.2007. 19:30 #13031

status: user
broj poruka: 22

PA TO NE ZNACI DA JE...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexr sa konja na magarca 27.02.2007. 11:50 #13067

status: user
broj poruka: 56

Zasto menjati nesto sto je bilo odlicno sa velikim izborom ponuda i cena gde je kupac mogao da uporedi slicne proizvode po nekoliko kriterijuma za nesto cemu ce trebati meseci da proradi? Ili se rukovodite devizom samo neka je multimedijalno sareno sa slicicama i glomazno? Stara berza je bilo mesto gde je svako mogao da nadje proizvod koji trazi ovo sada pod uslovom da se cak i popuni cenovnik narednih meseci je ..pa recimo blago razocaranje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs