Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
igre pod vistom
STRANA 1 OD 1
krucefiso igre pod vistom 27.02.2007. 18:23 T3417

status: user
broj poruka: 10
Da li neko zna koje igrice su kompatibilne sa windows vistom posto kod mene nfs carbon se pravi opasno lud pocne da se ucitava ali samo se vrati u desktop okruzenje,znam da je jos rano ocekivati potpunu kompatibilnost ali da li je neko imao slicno iskustvo i kako ga je resio hvala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca meni radi 27.02.2007. 19:26 #13090

status: user
broj poruka: 1574
Ja sam instalirao nfs carbon,fifa 07 i pes6 isve su radile bez problema,ali su malo seckale jer imam samo 512mb..Da li ti je taj nfs original ili ne,mozda je do toga??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krucefiso igre pod vistom 27.02.2007. 19:37 #13091

status: user
broj poruka: 10
Pa tesko da je original moguce da je crack fals da li si imao iskustva sa npr warhammerom,call of duty 2 ,oblivion,reci koja verzija viste je u pitanju mozda sam ja preforsirao ovog starca


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Imao sam 27.02.2007. 21:36 #13093

status: user
broj poruka: 1574
Vista Ultimate,ali sam je skinuo sa neta,onu rtm verziju za kompanije koja je besplatna,ali sam je drzao na kompu samo nekoliko dana i odlicno je radila,jel tvoja original??Nisam instalirao igrice koje si naveo,ali mislim da ne bi bilo problema da sam pokusao.Ti pokusaj da nadjes neku drugu verziju NFS-a, ako nece da radi mozda je do Viste?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krucefiso igre pod vistom 27.02.2007. 21:44 #13094

status: user
broj poruka: 10
skinuo sam je sa rapida ,isto je ultimate radi dobro ali moze da se desi da bas nije najsjanije izdanje pravila mi je cudne probleme prilkom instalacije mada radi ok sad probacu jos neke kombinacije ali ako nece natrag na projektovanje hvala na odgovorima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca koja Vista 27.02.2007. 21:48 #13095

status: user
broj poruka: 1574
Jel si skinuo ovu kao finalnu verziju sto je skoro izasla ili ovu sto sam je imao(za testiranje u kompanijama) ikako si je registrovao da ti ne istekne ono vreme pa da ne mozes da je koristis,jel preko nekog kreka ili nesto drugo???


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krucefiso igre pod vistom 27.02.2007. 23:57 #13101

status: user
broj poruka: 10
Kao finalnu verziju posto su se pojavljivale samo viste ultimati nikako home premium koji bi mi vise odgovarao naravno zaustavio sam timer preko k....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs