Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Mala pomoc...
STRANA 1 OD 1
NMY Mala pomoc... 07.03.2011. 09:16 T34307

status: user
broj poruka: 1509
Kupujem telefon, pa imam tri modela koji me interesuju, a to su:

1. HTC Desire
2. SE XPERIA X10
3. Samsung Galaxy S

SE mi je najbolji dizajnom, ali ima najmanje RAM memorije, Samsung je OK dizajnom i nije los HW, dok je Desire odlican HW ali bi mi dizajn mogao biti i bolji malo, ali opet tezim ka njemu...

Sta vi mislite o njima, i koji su plusevi i minusi!
Ne zanimaju me komentari tipa: `Uzmi ovaj/onaj, imam ga ja i super je!` a nigdje ne pise sta je OK a sta nije OK na njemu...


Hvala svima!


Edit: Slobodno napisite i koje ROM-ove koristite, Bane me je jos vise zainteresovao ovim ROM-om za Desire...

https://www.tinyurl.com/ye5z6bn

ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha!
Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Nijedan ne koristim, ali sam probao HTC Smart, Blackberry Storm 9500 i Vip Droid 07.03.2011. 16:04 #302940

status: user
broj poruka: 1889
Ali mogu da kazhem par rechi.
Ishao bih na HTC, jer mi se najvishe svidjaju. :D
A shto se tiche minusa za HTC:
- Manja osetljivost ekrana u odnosu na Blackberry Storm 9500 (prva varijanta), kome je dodatno povecana osetljivost.
- Malo neobichna organizacija podeshavanja i menija u odnosu na regularne telefone (bar sam ja steko takav utisak, ali isti utisak sam stekao i sa druga dva).

If wants and needs divide me
Then I might as well be gone...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 07.03.2011. 16:05 #302941

status: user
broj poruka: 8138
Ja bih uzeo Desire, jer sigurno ima najkvalitetnije kuciste. SE je na losem glasu u poslednjem vremenu, zato bih njega izbegao. Galaxy S je dobar, ali pored HTC-a, Samsung ne bih uzimao ni u kojem slucaju. HTC ili iPhone. Treceg, bar za sad, nema


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Kako nema 07.03.2011. 16:35 #302958

status: user
broj poruka: 1889
Shta je sa Blackberry-em? Ja bih njega stavio na prvo mesto.

If wants and needs divide me
Then I might as well be gone...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam Re: Re: 07.03.2011. 16:35 #302959

status: user
broj poruka: 397

e bas ovako
apple pa HTC treceg nema u ovom segmentu skupih telefona

(u tvom slucaju posto apple nije u ponudi, ostaje ti HTC)

:: Ja bih uzeo Desire, jer sigurno ima najkvalitetnije kuciste. SE je na losem glasu u poslednjem vremenu, zato bih njega izbegao. Galaxy S je dobar, ali pored HTC-a, Samsung ne bih uzimao ni u kojem slucaju. HTC ili iPhone. Treceg, bar za sad, nema
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Ima ima... 07.03.2011. 17:38 #302985

status: user
broj poruka: 1509
Imam u ponudi i iPhone 3GS 32GB, ali mi se jednostavno ne svidja...


Cuo sam da ima nakakvih problema sa X10, o cemu se tacno radi, zna li neko (barem na nasem podrucju) ?


https://www.tinyurl.com/ye5z6bn

ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha!
Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam Re: Ima ima... 07.03.2011. 18:14 #303002

status: user
broj poruka: 397

ako imas para za 3gs, i ako je sve ok, uzimaj njega i ne palamudi
posle par dana ako ne i pre ces skapirati kako si sebi ulepsao zivot sa user friendly interfejsom, i kvalitetnim aparatom

pa cak i ako tako posmatramo da li ti se fizicki svidja ili ne....probaj da stavis na sto iphone i desire i vidi za cega se ljudi pre hvataju (da ne kazem lepe) - ali to zaista nije bitno, nadam se da nisi od takvih koji gledaju na to

:: Imam u ponudi i iPhone 3GS 32GB, ali mi se jednostavno ne svidja..
::
::
:: Cuo sam da ima nakakvih problema sa X10, o cemu se tacno radi, zna li neko (barem na nasem podrucju) ?
::
::
:: https://www.tinyurl.com/ye5z6b
::
:: ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha
:: Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar x10 bi ja 08.03.2011. 18:58 #303526

status: user
broj poruka: 3992
x10 ima problema sa punjenjem i signalom,al JA bi isao na njega...
pozz 4my bosnian friend,pa dje si ti ba?
Desire je ok,ali samo Ok..znaci nije bozanstvo kako ga drugi nazivaju
Galaxy,kao da su ga od kineza izvukli,mozda i najjaci model od ovih navedenih,al su mi materijali odbojni...
zasto ne bi uzeo HD2 i zavrsio pricu,ultimate masine!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Re: x10 bi ja 14.03.2011. 15:38 #304988

status: user
broj poruka: 1509
I meni se ona najvise svidja izgledom, ali tesko je naci sa garancijom za pristojnu svotu, tako da sam se odlucio za Desire (i kupio prije neki dan)...

Sto se mene tice, tu sam, samo slabije pisem/odgovaram, nema se vremena bas nesto mnogo...

E sad, sto se tice Desire-a, zvuznucu mu novi ROM (mozda onaj sto je Bane okacio nedavno) i instalirati samo potrebno... (sada ima nekakav ROM sa `koznakoliko` aplikacija, ali vecinom bespotrebnih)

Samsung mi se i nije svidjao, a HD2 je malo prevelik, plus mu je ekran nesto losiji nego kod ostalih...


Pozz druze, javi se ako budes dolazio...


https://www.tinyurl.com/ye5z6bn

ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha!
Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!


:: x10 ima problema sa punjenjem i signalom,al JA bi isao na njega..
:: pozz 4my bosnian friend,pa dje si ti ba
:: Desire je ok,ali samo Ok..znaci nije bozanstvo kako ga drugi nazivaj
:: Galaxy,kao da su ga od kineza izvukli,mozda i najjaci model od ovih navedenih,al su mi materijali odbojni..
:: zasto ne bi uzeo HD2 i zavrsio pricu,ultimate masine
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: x10 bi ja 15.03.2011. 23:12 #305480

status: user
broj poruka: 3992
Ja sam sebe castio sa X10,dolazit cu sigurno bro,al na leto,moram obici rodbinu,obavezno se javljam!


:: I meni se ona najvise svidja izgledom, ali tesko je naci sa garancijom za pristojnu svotu, tako da sam se odlucio za Desire (i kupio prije neki dan)..
::
:: Sto se mene tice, tu sam, samo slabije pisem/odgovaram, nema se vremena bas nesto mnogo...
::
:: E sad, sto se tice Desire-a, zvuznucu mu novi ROM (mozda onaj sto je Bane okacio nedavno) i instalirati samo potrebno... (sada ima nekakav ROM sa `koznakoliko` aplikacija, ali vecinom bespotrebnih
::
:: Samsung mi se i nije svidjao, a HD2 je malo prevelik, plus mu je ekran nesto losiji nego kod ostalih..
::
::
:: Pozz druze, javi se ako budes dolazio...
::
::
:: https://www.tinyurl.com/ye5z6b
::
:: ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha
:: Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!
::
:: :: x10 ima problema sa punjenjem i signalom,al JA bi isao na njega..
:: :: pozz 4my bosnian friend,pa dje si ti ba
:: :: Desire je ok,ali samo Ok..znaci nije bozanstvo kako ga drugi nazivaj
:: :: Galaxy,kao da su ga od kineza izvukli,mozda i najjaci model od ovih navedenih,al su mi materijali odbojni..
:: :: zasto ne bi uzeo HD2 i zavrsio pricu,ultimate masine
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646159.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs