Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
YouTube snimci
BEBAC I NO,no no... MORATE POGLEDATI :-D
STRANA 1 OD 1
Milunka BEBAC I NO,no no... MORATE POGLEDATI :-D 10.03.2011. 01:24 T34398

status: user
broj poruka: 1626
http://www.youtube.com/watch?v=7cSudpyEU9w&feature=player_embedded


pored toga sto je dete preslatko... Nasima u americi,verovatno zbog ovakvih slika su bili oduzeli decu... Zamisliti da neko oduzme nekome dete zbog ovoga je NEZAMISLIVO...

asus p7p55d-e & intel i7 860 @3,8Ghz/Gigabyte gtx460 1gbOC/2x2gb geil 1600mhz cl9/1Tb wd green,500Gb seagate/Raptor 74gb/CM 690,cm rs620w/ yamaha A-1000 & WHARFEDALE DIAMOND 9.3.SAMSUNG F2380
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed `Lutku imam ja, koja kaze, ne, ne, ne...`. A sto se tice slucaja... 10.03.2011. 02:51 #303928

status: user
broj poruka: 10988
ciji su glavni akteri nasi ljudi u SAD-u, zaista je to sramota za Ameriku. AKO se TAKO sve dogodilo! Na zalost, papir trpi sve, elektronska medija cak i vise od svega... Javnost je PREVISE cesto zrtva poluistina i dezinformacija...
Secam se kako sam se svojevremeno sazalio na oca jedne `nase` poznate i uspesne teniserke (ovi navodi su tu zbog toga sto ne zelim da uvredim Srbe-cistunce, za koje sam ja `jugonostalgicar`). Mala je, navodno bila napustila svog prostosrdacnog tatu jer ju je `zaveo` neki tip (ni manje ni vise nego Hrvat, po nacionalnosti) i vratila se u Australiju (gde je i zapocela karijeru) itd., da ne duzim -pretpostavljam da svi koji ovo procitaju znaju o kome je rec. I sta je bilo? Nastali su citavi feljtoni u novinama, tata je plakao pred kamerama, tvrdio da se radi o `jos jednoj hrvatskoj zavjeri protiv Srbije` itd. itd., da bi se na kraju ispostavilo (koliko sam ja shvatio iz kratkih komentara teniserkinih) da je rec, uglavnom o lovi i povredjenoj (tatinoj) sujeti. Naime, tati je izletela zlatna koka iz ruku, a cerka ga je `napustila` pre svega zato sto nije bila zadovoljna njime kao trenerom/menadzerom (uostalom, posle je nogirala i onoga Hrvata).... I tata to nije mogao lako da podnese. I ja ga razumem, ali...

Primer drugi: mladi kosarkas, student u SAD-u premlatio na mrtvo ime i prezime nekog kolegu, pripitog, u nekom americkom disko-klubu. Razumem naseg kosarkasa - i ja bih odalamio frajera koji dosadjuje devojci moga dobrog druga i vredja je itd. itd. . Ali, jedna je stvar udariti coveka da bi se `naucio pameti` a druga je izmasakrirati ga i poslati u komu. Zatim, treba se setiti i narodnih pesama i izreka: valja biti kadar i na strašnom mestu postojati, ne samo znati stići i uteći. Udario si, prevrsio meru, prekoracio ovlascenja - valja ti snositi i posledice...

Primer treci: mladi (mada ne bas narocito) vaterpolista stradao - pao sa motora. Igrom slucaja zatekao sam se toga poslepodneva u blizini ovoga coveka. Ne poznajem ga, cuo sam za njega i to je sve. Elem, dok sam se ja sa drustvom kupao u jezeru, on je pio sa svojim drustvom u kaficu na obali. Pio i ...prepio. A plazom je prostrujala VEST `jooooj, znas ko je tu, taj-i-taj, zena mu je ta-i-ta, pevaljka, dobra riba, a on je znacajan sportista` itd. itd. I sta se sada desi? Umesto da ga medija ocrne, da bude ZA PRIMER svim onim manijacima koji turiraju motore po gradskim ulicama i izazivaju trilion nesreca mesecno, oni ga oplakuju. Jadnik, onakvu zenu ima, onakvu decu... Pa sto nije na tu zenu i tu decu mislio kada je sedao za sto sa votkom, a znao je kuda ce da vozi i koje vozilo ce da vozi?!

Primer br 4 (i dosta!): poznati pozorisni i filmski glumac ubije dvojicu prepotentnih frajera zato sto su ga PROVOCIRALI i DOBACIVALI mu (dakle: podjebavali ga) u nekoj kafancini na CG primorju. Iz pistolja (ZA CIJE NOSENJE JE IMAO UREDNU DOZVOLU) sjurio sarzer sa 14 metaka u dvojicu klipana. I sta sad biva? Opet feljtoni idu, javnost zali... glumca! Eto, ugrozena je jos jedna obecavajuca karijera, mlad (pa i ne bas toliko), lep, perspektivan umetnik, dusa od covijeka...
Da bi se na kraju saznalo (izmedju ostalog) sta? Da je lijepi djecak, sivi tić-sokolić bio dugi niz godina lecen od alkoholizma i da je i ranije pokazivao nasilnicko ponasanje (i stekao dosije u MUP-u). A ZAKON IZRICITO ZABRANJUJE izdavanje dozvole za posedovanje akamoli nosenje vatrenog oruzja licima lecenim od alkoholizma i slicnih bolesti (`bolesti zavisnosti`). Ali, jeb` ga, carsija je nasa mala, svi se znaju, rade veze i vezice, `ne brini ti nista br`te, to cu ti ja srijedit` preko našijeg ljudji`... Pa je na kraju (gle paradoksa!) pobegao u SAD...

Da se razumemo: nemam razloga da verujem da u izvestavanju o slucaju `oduzeto starateljstvo nad decom` ima propusta usled kojih se drvljem i kamenjem nepravedno bacamo na `one tamo`. Ne. Ne bi me iznenadilo kada bi sve bilo bas onako kako je doticni otac izjavio (a nasa sredstva informisanja prenela). Ali ne bih bio iznenadjen (mada bi mi bilo zao sto sam u pravu kad pozivam na oprez) ni ako bi se ispostavilo da tu ima jos nekih elemenata za koje javnost nije odmah saznala.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Naravno u potputnosti se slazem... 10.03.2011. 14:21 #304038

status: user
broj poruka: 1626
javnost uglavnom ne sazna ni 10 % stvarnih desavanja,uglavnom se ocenjuje ono rekla / kazala..

ali eto,ovo mi je bio jedan od primera,da ne spominje AMERICKI SOU,u kome decu( klinke) od 2-8 godina,sminkaju,cupaju im obrve,pa cak i plasticnom hirurgijom sredjuju kako bi pobedile na njihovom nakaradnom takmicenju...

da i ne spominjem film Bruno,u kome roditelji bukvalno za sve bi dali decu...

`da li vase dete moze da bude pored osa i pcela ` -da
` da li vase dete moze da izdrzi prisutnost automatskih pusaka ` - da
`dali moze da smrsa (dete od 2 godine) 5kg,za nedelju dana i podvrgne se liposukciji`-ako to uloga zahteva da....

`da li vase dete moze da stoji sa macem ispred deteta razapetog na krst ? ` da...

` da li vase dete moze da bude pored golih muskaraca samo sa nama ` - da...


sad dalje se i ne secam bas... ALi kad kaze,cestitamo vase dete ce glumiti nacistu,koji ce gurati malu bebu jevreja u kolicima,i potom ce ga ZAPALITI.... I PRITOM MAJKA KAZE SUPER...

Ahahha.. mislim stvarno... ono sto sam video u filmu, pa makar i da je gluma,je jadno.. A oni ljudi definitivno ne izgledaju kao da glume...

jos kad je menjao Ipod za crnce,pa se onako sa njim `izivljavao`.... strasno





asus p7p55d-e & intel i7 860 @3,8Ghz/Gigabyte gtx460 1gbOC/2x2gb geil 1600mhz cl9/1Tb wd green,500Gb seagate/Raptor 74gb/CM 690,cm rs620w/ yamaha A-1000 & WHARFEDALE DIAMOND 9.3.SAMSUNG F2380

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs