Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
malware
STRANA 1 OD 1
batast malware 22.03.2011. 17:51 T34730

status: user
broj poruka: 200
Valja li Malwarebytes Anti-Malware, i da li stiti masinu i od virusa i trojanaca, crva i ostale muke. Imam slabu masinu i nebih nesto sto mnogo opterecuje. Koristim Internet, ali Fles memorije `guram` svuda i mozda navucem neku muku. Dakle, ima li nesto adekvatno a da ne `davi` racunar. Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 22.03.2011. 17:54 #307317

status: user
broj poruka: 8138
Spybot: Search & Destroy i Malwarebytes` Anti-Malware su dobitna kombinacija.

Iskopaju stetocinu gde god pozelis i efikasno je eliminisu.

Zauzece - minimalno.

Koristis ih jednom mesecno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 22.03.2011. 18:06 #307321

status: user
broj poruka: 2931
za zastitu od virusa (i velike vecine ostalih govana) treba ti antivirus, napr. NOD32, koji radi nonstop, a antimalware programe koristis po potrebi i ne opterecuju masinu ich (osim tad kad ih startujes da odradis scan)
___________________________________________________
http://img339.imageshack.us/img339/9292/retardlz.jpg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re: 22.03.2011. 18:17 #307323

status: user
broj poruka: 200
meni je malware stalno aktivan (cekirana stalna zastita, blokiranje internet adresa i jos toga) i on mi sprecava pristup sumnjivim adresama (ne otvara) program mi je legalan nego me zanima da li stiti od svega ili ne?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: re: 22.03.2011. 19:22 #307360

status: user
broj poruka: 3738
Ne štiti od svega i nikada neće bilo koji av i ostali slični programi moći da štiti od svega, jer nove i nove definicije virusa izlaze svaki dan tako da stopostotna zaštita od virusa ne postoji.
support normality

:: meni je malware stalno aktivan (cekirana stalna zastita, blokiranje internet adresa i jos toga) i on mi sprecava pristup sumnjivim adresama (ne otvara) program mi je legalan nego me zanima da li stiti od svega ili ne
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: re: 22.03.2011. 20:41 #307390

status: user
broj poruka: 4228
Možeš li da otvoriš Gigatron sajt kada ti je uključena zaštita?

Pozdrav!

Vlada

:: meni je malware stalno aktivan (cekirana stalna zastita, blokiranje internet adresa i jos toga) i on mi sprecava pristup sumnjivim adresama (ne otvara) program mi je legalan nego me zanima da li stiti od svega ili ne
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Re: re: 22.03.2011. 22:09 #307411

status: user
broj poruka: 9459
Kod mene blokira malicioznog Gigu, moram da ikljucim W. Blocking kako bih pristupio.


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: Možeš li da otvoriš Gigatron sajt kada ti je uključena zaštita
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: meni je malware stalno aktivan (cekirana stalna zastita, blokiranje internet adresa i jos toga) i on mi sprecava pristup sumnjivim adresama (ne otvara) program mi je legalan nego me zanima da li stiti od svega ili ne
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re: 23.03.2011. 12:29 #307596

status: user
broj poruka: 200
Otvara GIGATRON bez problema


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: re: 24.03.2011. 15:44 #307931

status: user
broj poruka: 4228
Kod mene nema šanse, kao što napisa gilopile, da otvori Gigatron sajt, a da mu pre toga ne isključim blokiranje internet adresa.

Instalirani Malwarebytes Anti-Malware je legalan v1.50.1.1100.

Pored njega imam još KIS2009, ali još 4 meseca, jer kada istekne licenca ,neću moći da zadržim ovu verziju, već ću za novu licencu morati da imam KIS2011. Bljak, glupost!

Pozdrav!

Vlada

:: Otvara GIGATRON bez problem
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re: 24.03.2011. 18:40 #307981

status: user
broj poruka: 200
tacno ta verzija v 1.50.1.1100 (nego se pitam da li ce odmah da otkrije zarazen fles cim ga stavim ili ce da cuti , a ja da mislim da je sve ok (za aktiviranje skeniranja i samo skeniranje treba vreme, a ja rekoh imam slabu masinu). Imao sam avast 4.8 prof ali je naraso na 125 MB
i jos malo pa ce samo on da radi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re: 29.03.2011. 19:09 #309676

status: user
broj poruka: 200
ja i dalje nisam nacisto da li ce me ovaj malwarebytes antimalware zastititi od potencijalno zarazene fles memorije ili nece? Nebih bas da probam da ne radim reinstal...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: re: 29.03.2011. 20:07 #309681

status: user
broj poruka: 3053
autorun u windowsu-noup,malwarebytes te tu nece zastititi...restartuj komp,dok je restartovan bocni fles i lupaj f8 da udjes u safe mod,pa tada iz safe moda pokreni skeniranje flasha sa malwarebytes-om i antivirusom(otvoris my computer,desni klik na flash,pa scan with malwarebytes)...
ZIVOTNA JE IRONIJA KADA TI CEO ZIVOT SOLE PAMET,A UMRES OD SECERA

:: ja i dalje nisam nacisto da li ce me ovaj malwarebytes antimalware zastititi od potencijalno zarazene fles memorije ili nece? Nebih bas da probam da ne radim reinstal..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re: 29.03.2011. 20:43 #309688

status: user
broj poruka: 200
ZA DOCA80 hvala za ovo, ali kad neznam da li je fles sugav a bucnem ga hoce li malware nesto da kaze? avast na primer odmah izbaci prozor sa upozorenjem, a malware????


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: re: 30.03.2011. 13:18 #309882

status: user
broj poruka: 3053
pa rekoh ti,kroz autorun opciju u windowsu malwarebytes nece reagovati cim bocnes zarazeni flash...autorun opciju detektuje antivirus,malwarebytes ti je dopuna za POVREMENO SKENIRANJE fleseva,hardova .....
ZIVOTNA JE IRONIJA KADA TI CEO ZIVOT SOLE PAMET,A UMRES OD SECERA

:: ZA DOCA80 hvala za ovo, ali kad neznam da li je fles sugav a bucnem ga hoce li malware nesto da kaze? avast na primer odmah izbaci prozor sa upozorenjem, a malware???
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
batast re. 30.03.2011. 21:18 #310072

status: user
broj poruka: 200
Doco80 sta preporucujes da koristim za moj slucaj a da ne opterecuje masinu mnogo?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646196.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs