Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
NECE NI JEDNA IGRA DA MI RADI
STRANA 1 OD 1
SnoopDogg NECE NI JEDNA IGRA DA MI RADI 13.02.2005. 18:26 T352

status: user
broj poruka: 36

Snoop Dogg FOREVER!!! WEST COAST KILLAS!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SnoopDogg POMAGAJTE 13.02.2005. 18:27 #735

status: user
broj poruka: 36
NECE NIJEDNA IGRA DA MI RADI.. STA DA RADIM?? KADA STARTUJEM NEKU IGRICU OTVORI MI PROZOR NA KOME PISE DA MI FALE NEKI VIDEO KODECI?!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa .. 13.02.2005. 18:44 #740

status: user
broj poruka: 210



Ako nemas instaliran Service Pack 2 za XP (ako taj operativni sistem koristis) instaliraj ga, trebao bi da ti sredi sve eventualne greske OS-a koje trenutno imas.
Onda ponovo probaj da instaliras igrice iz pocetka (pre toga uninstall)
Ako ni to ne pomogne, pogledaj da li igrica zahteva neki krek. Ako ti trazi da instaliras neki DX koji se dobija uz nju, nemoj jer imas najnoviji u SP2.
ako ni posle ovoga en uspes, verovatno moras da instaliras Win XP od nule.
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Nista nisi rekao... 13.02.2005. 23:46 #744

status: user
broj poruka: 288
Mogao si malo da se potrudis da malo vise napises. Trebao si reci koje igre ti ne rade, takodje si mogao reci koje kodeke trazi, koju graficku kartu imas... A ne ovako, ne radi igra, pomagajte. Nismo mi vidovite Zorke da mozemo da vidimo o kakvom se problemu radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jarisha Konfiguracija 14.02.2005. 08:55 #748

status: user
broj poruka: 70
NISI NAPISAO KOJU KONFIGURACIJU IMAS.
PROBAJ DA INSTALIRAS POLEDNJE DRAJVERE ZA CIPSET I GRAFIKU, TO BI TREBALO DA POMOGNE U VECINI SLUCAJEVA, I DA JE NARAVNO IGRA KREKOVANA U ZAVISNOSTI KOJU INSTALIRAS, A MOZDA SI I HARDVERSKI OGRANICEN.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Šta da radiš 15.02.2005. 08:24 #758

status: user
broj poruka: 2270
Instaliraj ffdshow. AKo zaista imaš problem sa video codecima, to će rešiti stvar. Uzgred, RAP je odavno postao sranje, west ili east coast, svejedno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Ebiga 16.02.2005. 00:50 #771

status: user
broj poruka: 1191
Najbolje je u tom slucaju da pokusas sa reinstalacijom dravera za graficku,directX-a,drajvera za zvucnu ili najbolje resenje je da reinstaliras Windows(nabaci Xp sa service pack1).Kad Windows prsne onda mu nema spasa(skidaj update sa windows update-a ako hoces windows koji radi dugo i ok).
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb igice 19.02.2005. 10:45 #802

status: user
broj poruka: 21
Prvo ti lepo instaliraj codeke koje ti on trazi i kad vec koristis piratsku igricu onda je crecuj kako treba i onda mora da proradi.Ako imas SP2 onda ti je problem sa softverom koji nije orginalan i on to prepoznaje.To ti je kao slucaj sa W98 koja je gutala sve onda su smislili zastitu pa su se ljudi dosetili pa rade crack.Ja imam SP2 i Archi CAD 8 nece da mi radi zato sto je crecovan (licencirani softver kosta 5000 eura a ja sam ga platio 100 din)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs