Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
dzojstik za ps3
STRANA 1 OD 1
dm3je dzojstik za ps3 22.04.2011. 19:32 T35479

status: user
broj poruka: 3

Da li neko ima dzojstik za playstation 3 koji mu ne radi, tj ne treba mu vise da mi pokloni??

Naime, burazer mi se pre neki dan, dok smo igrali pes, iznervirao i udario dzojstik, nista ozbiljno se nije dogodilo, osim sto je pukla plastika na donjem delu plastike na mestu jednog srafa, tako da sada nemoze da se slope donji i gornji delovi kucista, pa L2 ne moze da se stiska normalno, pa bih uzeo taj deo sa nekog drugog djostika, koji ne radi i stavio na ovaj!

Ili ako neko zna broj nekog servisa u kojem bi mogli da mi pomognu nek ga okaci.

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: dzojstik za ps3 22.04.2011. 19:38 #317454

status: user
broj poruka: 4187
E sad nek me neko uputi... Ja imam neki trust dzoistik,ima usb prikljucak,i ima za sony playstation prikljucak... Da li je prikljucak za PS2 isti kao i za PS3? Ako jeste imam ja jednog ojadjenog...


AthlonII x4 640
MSI 770-C45
2x2GB Kingston HyperX blu 1600 cl9
Gainward HD4850 GS
LC6650GP3 V2.3


::
:: Da li neko ima dzojstik za playstation 3 koji mu ne radi, tj ne treba mu vise da mi pokloni?
::
:: Naime, burazer mi se pre neki dan, dok smo igrali pes, iznervirao i udario dzojstik, nista ozbiljno se nije dogodilo, osim sto je pukla plastika na donjem delu plastike na mestu jednog srafa, tako da sada nemoze da se slope donji i gornji delovi kucista, pa L2 ne moze da se stiska normalno, pa bih uzeo taj deo sa nekog drugog djostika, koji ne radi i stavio na ovaj
::
:: Ili ako neko zna broj nekog servisa u kojem bi mogli da mi pomognu nek ga okaci
::
:: Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dm3je re: 22.04.2011. 20:48 #317473

status: user
broj poruka: 3



hvala druze, ali u mom slucaju ne mozes mi pomoci.. imam i ja stari dzojstik za ps2, ali stvar je u tome da na dzojsticima za ps2, L2 & R2 su dugmici kao L1 & R1, a na dzojsticima za ps3 su kao okidaci, ulaze na gore, pa je samim tim donji deo kucista dzojstika drugaciji...

ali hvala ti u svsl
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ..... 23.04.2011. 01:29 #317531

status: user
broj poruka: 3347
Sledeci put kazi burazeru da igra nije kriva, nego sto on ne zna da je igra. A ida je igra kriva (bagovita), reci mu da ce na qrcu igrati igrice, ako krene da razbija sve zivo. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ..... 23.04.2011. 12:58 #317630

status: user
broj poruka: 17084
Ma samo nek lomi, ima se moze se :)

A posle tera burazera da trazi nekoga da mu pokloni...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mouse:mx518


:: Sledeci put kazi burazeru da igra nije kriva, nego sto on ne zna da je igra. A ida je igra kriva (bagovita), reci mu da ce na qrcu igrati igrice, ako krene da razbija sve zivo. :)
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dm3je re: 23.04.2011. 20:44 #317782

status: user
broj poruka: 3


pa jeste polomio i normalno da nije trebalo to da uradi, ali nije strasno, radi sve samo ne moze da se lepo sklopi, jbg.. valjda cu naci neki stari koji ne radi i uzeti samo donju starnu dzojstika i opet ce sve biti ok..

a dal neko zna jel ima mozda na buvljaku da se nadju original stari dzojstici za ps3 ili mozda tako negde??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs