Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Pomoć!!! Potrebno ime filma...
STRANA 1 OD 1
pajsgudgud Pomoć!!! Potrebno ime filma... 28.04.2011. 00:38 T35592

status: user
broj poruka: 3737
zapravo je u pitanju japanski crtać. Novija je proizvodnja.

Radnja: devojčica je krenula sa roditeljima u štenju ili tako nešto i nekako zalutaju u neki grad gde s enjeni roditelji pretvore u svinje pošto su jeli neku hranu. Za to vreme ona pokušava da ih oslobodi i upoznaje gomilu likova (duhove raznih oblika i kojekakve japancima svojstvene figure) i počinje da radi u javnoj kupaonici gde dolaze razni prljavi duhovi da ih kupaju. Tu su u igri još jedna devojka i jedan dečak koji se pretvara u zmaja. Javno kupatilo vodi nosata veštica. Mala uspeva da za opkladu opere najprljavijeg duha zaradi mnogo love i oslobodi roditelje. Veštica ima sestru bliznakinju istog izgleda. Na kraju se ispostavi da je taj dečak koji se pretvarao u zmaja ustvari zarobljeni rečni duh.

Ajde pomagajte kontam da vas nisam zbunio pričom :D.


support normality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Boko333 re 28.04.2011. 00:46 #319238

status: user
broj poruka: 106
http://en.wikipedia.org/wiki/Spirited_Away

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KalifNS To je extra stvar. 28.04.2011. 01:08 #319249

status: user
broj poruka: 1017

:D

Pogledaj i Howl`s Moving Castle, mozda zgodnije za zensku publiku.

Zatim imas i Paprika, fina stvar.

Poz!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ugly re 28.04.2011. 01:22 #319255

status: user
broj poruka: 76
ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud To je taj! 28.04.2011. 01:36 #319265

status: user
broj poruka: 3737
Hvala dečkonja puno. Gledao sam ga pre par godina i opet ga pre par meseci videh na tvu al ne pogledah kako se zove. Kupujem ga u prodavnici uveliko.

@KalifNS i taj je već u korpi hvala na predlogu.

@Ugly proverena stvar nažalost smradovi sa tjuba su sklonili snimak royksop melodije so easy i snimaka iz princes mononoke...htedoh da okačim. Slobodno još nešto preporučite. Hvala još jednom. Odgovaram ujutru :)





support normality

:: http://en.wikipedia.org/wiki/Spirited_Awa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: re 28.04.2011. 01:36 #319266

status: user
broj poruka: 4662
Odlican crtani, mada ja ne volim bas takve bizarne crtane, ali ovaj mi se nekako bas svidjao, ima nekako zanimljivu prichu :)



Intel q8200 2.3GHz
Gigabyte GA-ep35-ds3l
Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MHz
WD3200AAKS
Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 SP1 32-bit


:: http://en.wikipedia.org/wiki/Spirited_Awa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan The girl that lept through time 28.04.2011. 01:38 #319268

status: user
broj poruka: 1577
Fantastičan film, u suštini nećeš pogrešiti ako gledaš bilo koji Ghibli film, svi su dobri, imaš i Nausica of the valey of the winds.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: The girl that lept through time 28.04.2011. 01:47 #319271

status: user
broj poruka: 18941
Wummy rules! http://www.youtube.com/watch?v=fy6M6hFjj3A


:: Fantastičan film, u suštini nećeš pogrešiti ako gledaš bilo koji Ghibli film, svi su dobri, imaš i Nausica of the valey of the winds.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ugly re 28.04.2011. 01:52 #319272

status: user
broj poruka: 76

ili ako neko voli malo macevanja. Odlican crtac i mozda najbolje uradjena animirana borba koju sam gledao.
SPOILER Ne gledati do kraja ako planirate da gledate crtac :) SPOILER

http://www.youtube.com/watch?v=AdiTWkTZqHE



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Pomoć!!! Potrebno ime filma... 28.04.2011. 02:00 #319273

status: user
broj poruka: 9387
Daj malo...

S1000RR


:: Radnja: devojčica je krenula sa roditeljima u štenju ili tako nešto i nekako zalutaju u neki grad gde s enjeni roditelji pretvore u svinje pošto su jeli neku hranu. Za to vreme ona pokušava da ih oslobodi i upoznaje gomilu likova (duhove raznih oblika i kojekakve japancima svojstvene figure) i počinje da radi u javnoj kupaonici gde dolaze razni prljavi duhovi da ih kupaju. Tu su u igri još jedna devojka i jedan dečak koji se pretvara u zmaja. Javno kupatilo vodi nosata veštica. Mala uspeva da za opkladu opere najprljavijeg duha zaradi mnogo love i oslobodi roditelje. Veštica ima sestru bliznakinju istog izgleda. Na kraju se ispostavi da je taj dečak koji se pretvarao u zmaja ustvari zarobljeni rečni duh
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 28.04.2011. 02:30 #319279

status: user
broj poruka: 18472
@Pajs
Sta trosis to?

Štangliranje



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: re 28.04.2011. 07:03 #319314

status: user
broj poruka: 7761
Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao...

Nije los ali nije ni najbolji...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: re 28.04.2011. 08:35 #319317

status: user
broj poruka: 18941
a koji je najbolji ovako po tebi, daj Abneru podeli sa nama..?


:: Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao..
::
:: Nije los ali nije ni najbolji..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud VMARC i Sky 28.04.2011. 10:43 #319336

status: user
broj poruka: 3737
samo vi zajebavajte :P zato neću da vam dam.

Mickey ako iskopam (negde na disku) imam jedan dobar manga kombinacija 2D i 3D animacije (ručnog crtanja i kompjuterske grafike) daću ti da pogledaš. Ti Sky si daleko da ti donosim .D.

Sve što ste preporučili sam bacio u kupovinu :). Ću se nagledam. Hvala i nastavite.

support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: The girl that lept through time 28.04.2011. 11:06 #319341

status: user
broj poruka: 3737
ahaha nisam znaop da se zove Wummy :D.
Pa ovo sam gledao ima jedno 17godina...

support normality

:: Wummy rules! http://www.youtube.com/watch?v=fy6M6hFjj3
::
::
:: :: Fantastičan film, u suštini nećeš pogrešiti ako gledaš bilo koji Ghibli film, svi su dobri, imaš i Nausica of the valey of the winds.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: re 28.04.2011. 13:16 #319393

status: user
broj poruka: 7761
http://en.wikipedia.org/wiki/Castle_in_the_Sky

I onaj sa mackama... (The Cat Returns)
Prvo mi se ucinio totalno bezveznim ali kad ostaens poredj ekrana i pogledas duze od 15min shvatis da je bas dobar...

Princeza mi se ne dopada zato sto jednostavno nije to sto treba da bude, ne volim filmove kao sto je pomenuti, a koji je pak animirana verzija 28 dana posle, 28nedelja posle, Omega Man itd... govorim o formi a ne o tome koji je preteca koga...
Prosto film nije za malu decu, evo recimo moj klinac kad ga je prvi put gledao (bio je mali 6 ili 7 godina) se uplasio, a nekako nije ni za odrasle... meni se nije dopao a bas volim crtace...

E ali zato mi se dopao (jeste da nije Gibli ali je u tom fazonu) Steamboy koji je ubitacno dobar crtani film, ima zanimljivu radnju, dobru razradu itd...

Nadam se da sam zadovoljio tvoju znatiezelju...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: a koji je najbolji ovako po tebi, daj Abneru podeli sa nama..
::
::
:: :: Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao..
:: ::
:: :: Nije los ali nije ni najbolji..
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: :: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Aj stavi i ovih par 28.04.2011. 13:34 #319401

status: user
broj poruka: 9008
Time of Eve
The Place Promised in Our Early Days
Metropolis

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ugly Re: Re: re 28.04.2011. 14:19 #319418

status: user
broj poruka: 76
Ne znam sto te toliko pogodilo to sto je meni to najjaci crtani. Naravno da nisam odgledao sve i verovatno nije najbolji njihov, al` opet se meni najvise svideo. A odgledao sam ih podosta.

:: Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao..
::
:: Nije los ali nije ni najbolji..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: re 28.04.2011. 15:14 #319432

status: user
broj poruka: 18941
ma meni trebaju crtaci, jebes znatizelju:)


:: http://en.wikipedia.org/wiki/Castle_in_the_Sk
::
:: I onaj sa mackama... (The Cat Returns
:: Prvo mi se ucinio totalno bezveznim ali kad ostaens poredj ekrana i pogledas duze od 15min shvatis da je bas dobar..
::
:: Princeza mi se ne dopada zato sto jednostavno nije to sto treba da bude, ne volim filmove kao sto je pomenuti, a koji je pak animirana verzija 28 dana posle, 28nedelja posle, Omega Man itd... govorim o formi a ne o tome koji je preteca koga..
:: Prosto film nije za malu decu, evo recimo moj klinac kad ga je prvi put gledao (bio je mali 6 ili 7 godina) se uplasio, a nekako nije ni za odrasle... meni se nije dopao a bas volim crtace...
::
:: E ali zato mi se dopao (jeste da nije Gibli ali je u tom fazonu) Steamboy koji je ubitacno dobar crtani film, ima zanimljivu radnju, dobru razradu itd..
::
:: Nadam se da sam zadovoljio tvoju znatiezelju..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: a koji je najbolji ovako po tebi, daj Abneru podeli sa nama..
:: ::
:: ::
:: :: :: Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao..
:: :: ::
:: :: :: Nije los ali nije ni najbolji..
:: :: ::
:: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: ::
:: :: :: :: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: Re: Re: re 28.04.2011. 16:08 #319453

status: user
broj poruka: 7761
Ako te interesuju crtaci od gibli studija onda ti je ovde ono sto su radili:
http://en.wikipedia.org/wiki/Studio_Ghibli#Works
Sve mozes da nadjes na W-BB.

Ja sam pre nekoliko godina klincu kupio paket od pet originala u videoteki M oni su sinhronizovani na srpski, mozes da slusas engleski ili japanski uz srpski titl, cini se da ima i makedonski...

Titlove lako nadjes za sve od reda.

Inace imas dosta dobru produkciju animiranih serija, pre izvesnog vremena sam klincu nabavio seriju Last Exile (stvarno dobra serija) japanski audio sa engleskim titlom i nije hteo da je gleda, naviko pajser da gleda na engleskom da ne mora da cita. mrzi da cita i srpski a kamo li engleski... no sad ga keca profesorka engleskog pa mora da cita.

Takodje za manju decu nisu losi ni crtaci Goodtimes produkcije i oni su vecinom sinhronizovani na srpski.

Za one malo starije nesto poput Steamboy-a, Porco Roso (Gibli), Tokio Godfathers i sl...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: ma meni trebaju crtaci, jebes znatizelju:
::
::
:: :: http://en.wikipedia.org/wiki/Castle_in_the_Sk
:: ::
:: :: I onaj sa mackama... (The Cat Returns
:: :: Prvo mi se ucinio totalno bezveznim ali kad ostaens poredj ekrana i pogledas duze od 15min shvatis da je bas dobar..
:: ::
:: :: Princeza mi se ne dopada zato sto jednostavno nije to sto treba da bude, ne volim filmove kao sto je pomenuti, a koji je pak animirana verzija 28 dana posle, 28nedelja posle, Omega Man itd... govorim o formi a ne o tome koji je preteca koga..
:: :: Prosto film nije za malu decu, evo recimo moj klinac kad ga je prvi put gledao (bio je mali 6 ili 7 godina) se uplasio, a nekako nije ni za odrasle... meni se nije dopao a bas volim crtace...
:: ::
:: :: E ali zato mi se dopao (jeste da nije Gibli ali je u tom fazonu) Steamboy koji je ubitacno dobar crtani film, ima zanimljivu radnju, dobru razradu itd..
:: ::
:: :: Nadam se da sam zadovoljio tvoju znatiezelju..
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: :: a koji je najbolji ovako po tebi, daj Abneru podeli sa nama..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Kad ovako samouvereno tvrdis da je nabolji ikad napravljen od strane Gibli studija onda verovatno druge nisi ni gledao..
:: :: :: ::
:: :: :: :: Nije los ali nije ni najbolji..
:: :: :: ::
:: :: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: ipak, `Princess Mononoke` mi Ghiblijev najjaci anime
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs