Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Jel moze da prodje /LOGITECH Attack 3 Refresh
STRANA 1 OD 1
Wlada011 Jel moze da prodje /LOGITECH Attack 3 Refresh 01.05.2011. 08:14 T35656

status: user
broj poruka: 852
Nije neki ekstra ali prelazim malo na avione pa da nabacim njega. Nije skup vidim ima dosta ovih dugmica a nikada nisam koristio to.
Nemojte da predlazete neke od 50e-60e ovaj je dosta za to.
Imacu misa dobrog za koji dan ovo moze i slabije malo.



Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re: Jel moze da prodje /LOGITECH Attack 3 Refresh 01.05.2011. 08:44 #320193

status: user
broj poruka: 1673
Ja bih ti preporučio Logitech Extreme 3D Pro, sličan je ali ima nekoliko bitnih prednosti.

1. Ima point view odnosno dodatak na vrhu sa kojim brzo menjaš pogled iz kabine u svim pravcima
2. Throtle je bolje i praktičnije odrađen.

Ako je cena slična onda nemoj da se dvoumiš uzmi Attack, ako nije onda po svom izboru.


:: Nije neki ekstra ali prelazim malo na avione pa da nabacim njega. Nije skup vidim ima dosta ovih dugmica a nikada nisam koristio to
:: Nemojte da predlazete neke od 50e-60e ovaj je dosta za to.
:: Imacu misa dobrog za koji dan ovo moze i slabije malo
::
::
::
:: Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed +1 za taj sto ima PoW button (point of view), bas zato sto ces voziti... 01.05.2011. 09:20 #320195

status: user
broj poruka: 10988
avione...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict kad se Dovla uradi 01.05.2011. 09:39 #320199

status: user
broj poruka: 4515
on leti i bez igrice....


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 01.05.2011. 09:40 #320200

status: user
broj poruka: 852
Taj 3D je malo skuplji oko 50e. Mislim ima 2 modela ali jedan nema da se kupi.
Ovaj je oko 30e sto sam zamislio njega. Ajde pogledacu.
Nego sta bombardovanje, rakete.
Imam ja komsiju 50 godina covek neka mu pridje zena dok igra.
Jos da mi povecaju paket sledeci put pa prelazim na Online i ja da pokazem kako se igraju igrice. Ali neke dobre ove sa losom ghrafikom necu da drndam tastaturu na to uopste.
Ovo je najbolja droga, gaming, bolje i od koke.



Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Jel moze da prodje /LOGITECH Attack 3 Refresh 01.05.2011. 11:13 #320221

status: user
broj poruka: 18942
dobar je Attack3, ja sam uzeo recimo Saitek cyborg V1 za 2.500din i prezadovoljan sam - http://goo.gl/EF4Oc


:: Nije neki ekstra ali prelazim malo na avione pa da nabacim njega. Nije skup vidim ima dosta ovih dugmica a nikada nisam koristio to
:: Nemojte da predlazete neke od 50e-60e ovaj je dosta za to.
:: Imacu misa dobrog za koji dan ovo moze i slabije malo
::
::
::
:: Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 01.05.2011. 12:06 #320244

status: user
broj poruka: 852
Da primetio sam i tog Transformersa ali ne vidim koliko dugmica ima. Cini mi se da ovaj Logitech ima vise, aaa??? Da ne zafali neki pa da mora i tastatura paralelno.
Imao bi sve Logi onda kada bi pravili i lepe miseve alio nisu moj fazon bas za razliku od tastatura.

Ja sam iskreno bas ta 22 gledao odmah, ostali mi nisu nesto interesantni Genius, Trust sta ja znam A4...

Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 01.05.2011. 12:11 #320245

status: user
broj poruka: 1005
Attack 3 je sasvim OK, imam ga oko mesec dana i igram sa njim FSX, kvalitet izrade je na dosta visokom nivou, po meni glavna prednost sto mogu i levoruki da ga koriste :), samo jos da ima i hat switch .) .
Inace u Tehnomarketu u SD-u sam video ovo na snizenju za 3000 pre 10-15 dana

http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-extreme-digital-3d-pro-963290-0914/comp_comp_gamejoy/31/3

pa ti proveri da li to snizenje vazi za sve Tehnomarketove prodavnice i dal ga jos ima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 01.05.2011. 13:30 #320269

status: user
broj poruka: 18942
ne znam mrzi me da gledam sad, mislim da oba imaju isti broj tastera, imas sajtove pa uporedi brate mili


:: Da primetio sam i tog Transformersa ali ne vidim koliko dugmica ima. Cini mi se da ovaj Logitech ima vise, aaa??? Da ne zafali neki pa da mora i tastatura paralelno
:: Imao bi sve Logi onda kada bi pravili i lepe miseve alio nisu moj fazon bas za razliku od tastatura.
::
:: Ja sam iskreno bas ta 22 gledao odmah, ostali mi nisu nesto interesantni Genius, Trust sta ja znam A4..
::
:: Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 01.05.2011. 13:36 #320274

status: user
broj poruka: 852
Jos me jedino intersuje nikada nisam video to kako se to pricvrsti za sto ima neki sistem, jel to crvtsto, ne pomera se, necu da ga drzim u krilu kao onu stvar.
U kada ga drugarica vidi ala ce da se uvija oko njega, da ga zagleda, pogotovu ovog svemirca, moram da ga sklonim. :)
TYransformers tara ra...


Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 01.05.2011. 13:52 #320286

status: user
broj poruka: 18942
pricvrscuje se za sto kao ona vakum masina za mlevenje oraha i kexa:)
pa ima bre gumice protiv klizanja, stavis na sto i vozis.. mada je meni lakse iz krila, odnosno stavim na nogu, zavalim se u fotelju i uzivam.. malo ne nelagodno dok se ne naviknes


:: Jos me jedino intersuje nikada nisam video to kako se to pricvrsti za sto ima neki sistem, jel to crvtsto, ne pomera se, necu da ga drzim u krilu kao onu stvar.
:: U kada ga drugarica vidi ala ce da se uvija oko njega, da ga zagleda, pogotovu ovog svemirca, moram da ga sklonim. :
:: TYransformers tara ra..
::
::
:: Dokle su Sakali u stanju da idu da bi kupio ono sto su mi oni i dobavljaci izabrali jer drugo nema.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs