Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
servis
STRANA 1 OD 1
Dyca servis 10.03.2007. 08:45 T3567

status: user
broj poruka: 1574
Da li u BG-u rade servis FSC laptopova, i da li mogu negde da platim da mi osiguraju laptop,posto laptop ne bi bio kupljen ovde???Koliko bi kostalo takvo osiguranje i da li je to isplativije od nosenja u servis(i placanja svake popravke zasebno)??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Moguće je osiguranje 10.03.2007. 09:29 #13724

status: admin
broj poruka: 712
Da, možeš da ga osiguraš u bilo kojoj osiguravajućoj kući ( ne znam cenu ), recimo Dunav ili DDOR. Prilikom osiguranja tražiće laptop na uvid ( da ne bi osigurali nešto što je već pokvareno ), tako da ako je već u kvaru zaboravi na osiguranje.

Èini mi se da je PAKOM zadužen za uvoz i servis FSC. Ispravite me ako grešim.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gepard Fujitsu-Seamens 10.03.2007. 19:49 #13750

status: user
broj poruka: 267
Koliko ja znam ovo radi-la firma Mikros, nalaze-ili se-u u Vojislava Ilica, deo ulice blizi Crvenom krstu (ne secam sa broja, mozda je i poprecna ulica u pitanju), kod njih je i garancija bila 2 godine na nov laptop, a sad vidim na mnogo mesta da je samo godinu dana...

Pokusaj kod njih,
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs