Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Ubijen Osama Bin Laden ?
STRANA 1 OD 6  
Alphacore Ubijen Osama Bin Laden ? 02.05.2011. 14:00 T35678

status: user
broj poruka: 624

http://bit.ly/kWY5Pt B92

http://bit.ly/mvFU4w CNN

http://on.msnbc.com/lmsfQA Fake slika?

http://bit.ly/Glee2 Benazir Bhutto govori o ubistvu jos 2007.


Komendar:
Iskreno mislim da je ovo klasicno odvlacenje teme sa onoga sto se desilo u Libiji(ubistvo Gadafijevog sina).Najveci terorista je ubio najtrazenijeg.
Fazon bi bio da su ga doveli u Vasington na sud,onda bi mozda i poverovao da su ga ubili.Ovako ko zna dal je on uopste bio ziv zadnjih 3-4 godine.
Previse mi naivno izgleda ovo saopstenje,dosla grupica Amera usetali se i ukokali ga,jos kazu Osama koristio zivi stit,kao u nekom filmu.Sad ce Holywood imati pune ruke posla.
Da je on stvarno ziveo na otvorenom u nekom gradicu a ne u nekoj rupetini ili vojnoj bazi,bio bi gotov odavno.Sad samo klipani i glupi Amerikanci mogu da progutaju ovo.




i5 2400,GA GTX560OC,P67-UD3,2x2GB Kraljevkamen,E2340S
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z ma smejurija 02.05.2011. 14:15 #320519

status: user
broj poruka: 1620
Evo scenarija za sledeci holivudski hit:
Obama počinje izbornu kampanju, šalje Johna Ramba (može i Švarci pošto više nije guverner) u Pakistan, koji praćkom ubija `Svetskog teroristu br. 1`, kojeg, uz poštovanje muslimanskih običaja (i zahvalnost za ustupanje autorskih prava za 09.11. i borbu protiv Sovjeta 80ih), sahranjuju na moru, uz najviše vojne počasti
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Prvo ga stvore a onda ga uniste .) 02.05.2011. 14:25 #320521

status: user
broj poruka: 18472
Osama Bin Laden nikad nije ni postojao.To je izmisljena licnost od strane Americke vlade!


Štangliranje



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman najverovatnije 02.05.2011. 14:29 #320523

status: user
broj poruka: 1111
u danasnjem svetu je tesko dokazati da postoji bilo ko, osim ako ti nije u neposrednoj blizini
orvele, sve si pogodio


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 dosao je i taj dana 02.05.2011. 14:32 #320524

status: user
broj poruka: 949
morao sam da priznam!!! ja sam ubica Ratka Mladica... zaradio sam honorar od 1.000.000 $ malo li je

http://www.youtube.com/watch?v=UDXOzyGlJdg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Inace kod nas.. 02.05.2011. 14:32 #320525

status: user
broj poruka: 18472
je uveliko poznat kao Miladin :)

Štangliranje



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pop93 Re: Prvo ga stvore a onda ga uniste .) 02.05.2011. 14:33 #320526

status: user
broj poruka: 46
+1

:: Osama Bin Laden nikad nije ni postojao.To je izmisljena licnost od strane Americke vlade
::
::
:: Štangliranje
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Osama - šmosama 02.05.2011. 14:33 #320527

status: user
broj poruka: 9008
Ne bi me čudilo da su ovo iskopali Nostradamusa, on je isto imao lepu bradu, divljaci.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn Space may be the final frontier But it`s made in a Hollywood basement .) 02.05.2011. 14:35 #320528

status: user
broj poruka: 312
`Osama Bin Laden nikad nije ni postojao.To je izmisljena licnost od strane Americke vlade!`
+1

U narednih 6 meseci ce opet biti neki jak bombaski akt, pa onda nova USA invazija...

Sve za naftu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Paljenje mase.. 02.05.2011. 14:37 #320530

status: user
broj poruka: 18472
Evo cemu sluzi ovakva vest..
Pogledajte ovog Pavijana koji ne vidi dalje od svog neurednog dvorista!
Pravi americki pavijan..

http://www.youtube.com/watch?v=Oucj7ApC3Gs&feature=watch_response

Štangliranje



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 Re: Paljenje mase.. 02.05.2011. 14:46 #320532

status: user
broj poruka: 949
olicenje mladog(jos su mu zubi na broju) americkog rednecka

http://www.youtube.com/watch?v=UDXOzyGlJdg

:: Evo cemu sluzi ovakva vest.
:: Pogledajte ovog Pavijana koji ne vidi dalje od svog neurednog dvorista
:: Pravi americki pavijan.
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=Oucj7ApC3Gs&feature=watch_respons
::
:: Štangliranje
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Alphacore pesma za njega i njemu slicne 02.05.2011. 14:56 #320533

status: user
broj poruka: 624
http://www.youtube.com/watch?v=s-UIOVAp75U



i5 2400,GA GTX560OC,P67-UD3,2x2GB Kraljevkamen,E2340S

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool Re: Ubijen Osama Bin Laden ? 02.05.2011. 15:08 #320534

status: user
broj poruka: 1092
naravno da je sve laz, kao i 11-ti septembar kao i gomila drugih stvari
samo plitak um amera moze da poveruje u ovakvu pricu
no dobro, idemo dalje
sto rece @washburn bice opet neka `epohalna` vest uskoro, mora da se skrene paznja
za to vreme, boys and girls idemo polako u kreiranje novog rimskog carstva a sve naravno zarad jedne i jedine stvari, (uvek bilo), love



http://bit.ly/mx7ZPJ
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Ok, ali sa druge strane... 02.05.2011. 15:12 #320535

status: user
broj poruka: 373
Zar vi mislite da su oni bas toliko mocni, mislim Ameri? To je mislila i Rusija u Krimskom ratu.
Ne znam samo zasto mi postojimo i zasto zivimo/delamo ,ako je tako lako...
Dosta je to ozbiljnija igra!
Mene mnogo vise zanima ideja da Islam uzme pola Evrope i Azije, a da to bude skroz ok, a ta prica se uparvo sprovodi(da li je neko rekao Srbi, pa naravno Kosovo).
Kao i u svakom ratu mora negde da pukne i da pocne...
Veliki su u fazonu da rivalu crkne krava, placaju sateliti.
Ameri su kao i Svabe na fazon prepad/invazija uradili sta su planirali, osigurali svoje interese na Istoku(NATO raste,raketni stit, Kosovo, Libija, Irak, Afganistan, Turska, videcemo sta jos).
Tim zemljama nije bilo spasa, znamo mi(bombardovali su nas).
Finale je: ` Amerika nema nista protiv Islama, nikada nece ratovati protiv Islama`, a sve vreme to rade... Zasto? Zato jer ce da plati Evropa(vlazni san svih Muslimana, naravno teritorijom)...
Jedina zemlja kojoj to zabija prst u oko je Rusija. Ja navijam za njih, ipak su pravoslavni i nadam se da ce da pociste Kosovo od one posasti Siptara...
Kina ce da bude vremenom sve jaca i snaznija(po mom misljenju potpuno zasluzeno), zato svi i cvikaju od nje...
Kapital je na istoku, logicno, tamo ljudi rade za leba, na zapadu ljudi sviraju kurcu i zive luksuzno... Isisase pola sveta i opet su u krizi, pa svemu dodje kraj, ko i nafti :)...
Poenta je naravno da je prica mnogo veca od Bin Ladena, a sa druge strane da se Ameri doktorski izvlace iz price o tome koliko su oni gluposti napravili(zato su i izabrali onog klovna/papagaja Obamu da sarmira masu sa minusom mozga, sa pricom o promenama, dok ce oni da napadnu svaku zemlju koja ima neki resurs...).
Mnogo ozbiljnija prica, mnogo veci ulog od terorizma. Osama je meta, isto kao sto je Gadafi, Sloba, Sadam... Jednino sto ja kapiram da to nije bas tek tako, da se odradi do kraja, a Ameri su uspeli... Niko to nije njima poklonio, odradili su, silom naravno!


Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
iraklije kako da ne 02.05.2011. 15:17 #320537

status: user
broj poruka: 227


lazu evo ja sam ga sredio jutros ali se povampirio mozete i vi

http://www.shegame.com/view/3808/Cheney`s%20Fury

sacekajte dok se ucita ide sporije malo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re 02.05.2011. 15:18 #320538

status: user
broj poruka: 4163
Ubili su duha. Sve najobičnije laži i izmišljotine kako bi se oprali i skrenuli pažnju sa tužne istine, a to je da su pobili nevine ljude, kako svuda u svetu, tako i 11 Septembra. Za sve to je odgovorna američka vlada. Da čika Osama stvarno postoji (ne znam, možda je živ i postoji) sada bi mu bio najpametniji potez da se javno prikaže na TV-u i kaže: duvajte ameri!

servispc bre

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Aj nije sve ni tako crno 02.05.2011. 15:25 #320540

status: user
broj poruka: 9008
Kod nas će bar piroćanci da profitiraju od čitave priče, garant ih je pola objasnilo deci da su to ameri ukokali deda mraza.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj Re: Aj nije sve ni tako crno 02.05.2011. 15:36 #320541

status: user
broj poruka: 2236
::Kod nas će bar piroćanci da profitiraju od čitave priče, garant ih je pola objasnilo deci da su to ameri ukokali deda mraza

Šta u tome ima belo, života ti ?
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Ocekujem uskoro... 02.05.2011. 15:44 #320545

status: user
broj poruka: 1588
... da neko napravi kontra teroristicki akt (u znak odmazde), pobije opet saku amera, a zbog osvete nad naslednikom binladena ameri okupiraju, recimo Iran.

Makar ce tako na filmskom platnu da bude (ono RTS, CNN, BBC, NBC,...) :):):)

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: Aj nije sve ni tako crno 02.05.2011. 15:46 #320546

status: user
broj poruka: 9008
Pa neće morati da im kupuju poklone za novu godinu, jebo te slavuj.
Nisi valjda mislio da ih stvarno deda mraz donosi?

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: ::Kod nas će bar piroćanci da profitiraju od čitave priče, garant ih je pola objasnilo deci da su to ameri ukokali deda mraza
::
:: Šta u tome ima belo, života ti ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 02.05.2011. 15:53 #320549

status: user
broj poruka: 2236
Mislio sam da jajarenje deteta nije baš vrlina, jebo tebe

Što se tiče naslova teme, crnac je skupio ozbiljnu podršku za sledeće izbore. Da li je neko drugi ostao živ ili nije ni postojao i kakve su čije misli i želje širom planete, potpuno je nebitno. Važno je da kolektivne strepnje od ideoloških budalaština tamo sada nema. (Nažalost, ne i u Srbiji, nepresaklom praizvoru svetske ``pameti``).
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: ... 02.05.2011. 16:01 #320554

status: user
broj poruka: 9008
A, to...

Mnogo bre imaš nežna osećanja, i nas su jajarili kad smo bili mali pa šta nam fali.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: Mislio sam da jajarenje deteta nije baš vrlina, jebo tebe
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Fallout 02.05.2011. 16:04 #320556

status: user
broj poruka: 1577
Možda je smešno da upoređujem naš svet sa ovom igrom ali on sve više počinje da liči na ovu igru. Tako je i u univerzumu fallout-a počelo. Prvo su počela sitna koškanja zbog nedostatka nafte u svetu, Prvo je zaratila Evropa sa bliskim istokom, zatim su Ameri aneksirali Meksiko, Kanadu i onda ušli u otvoreni konflikt sa Kinom. Tad poleteše prve nuklearke i sve ode u onu stvar.

Plaši me da ne bude nešto slično i sa našim stvarnim svetom. Prvo je bio Zalivski rat 1991, zatim ova glupost sa Irakom od kada je bio onaj bombaški `kvazi` napad terorista 11. septembra, pa sad i Libija. Jednostavno tu nešto ne miriše na dobro. Sve sami teroristi tamo gde nafte ima u izobilju.

Takođe sigurno je većina vas čula i za psihološki rat, naravno ovde je takođe upotrebljena jedna vrsta tog ratovanja. Prvo su stvorili zamišljenog lika sa kim bi mogli da ratuju a sad su ga ubili jer su jednostavno izvadili svu naftu.

Zovite me kako hoćete ali sve više verujem da ćemo onaj kraj sveta 2012. mi da napravimo a ne neka kometa ili neka svemoćna sila. Dovoljna je samo jedna nuklearka i ode sve dođavola.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 mission accomplished 02.05.2011. 16:11 #320557

status: user
broj poruka: 1227
Dođu, pobiju mu ženu, decu bez razloga. Pređe pola sveta, ubije još 10.000 ljudi, i na kraju u dobro isplaniranoj akciji ukoka i glavnog baju u luksuznoj vili, i to kulturno, po običajima, jer on je moralni pobednik, on je idol mladih, nacionalni heroj i šta god još treba.
Ja sam ove fimove i igrice već gledao i igrao, a vi?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bush ... 02.05.2011. 16:17 #320560

status: user
broj poruka: 268

A ko je ubio bin Ladena ?

pa naravno, Cak Noris !

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Već zamišljam sledeći Call Of Duty: War At Afganistan 02.05.2011. 16:27 #320564

status: user
broj poruka: 1577
Sad će da se popale mali ameri. Ima doduše ljudi po netu koji su iz Amerike ali ipak ne veruju u sve što im vlada servira, ipak to je jedan vrlo mali deo populacije. Većina morona koja veruje u ovo je većina njihovog stanovništva.

Sada će da slave ali kao što su rekli, kolo sreće se okreće. Jednog dane će doći naplata njihovih dugova.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs