Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Dilema oko TV karte
STRANA 1 OD 1
psihoyu Dilema oko TV karte 16.02.2005. 00:25 T360

status: user
broj poruka: 1191
Dvoumim se imedju Asusove i Leadtek 2000XP TV karti.Da li neko ima i kakva su iskustva sa slikom,radiom,snimanje programa?
Cena im je ralicita,Asus 45 evra,a Leadtek 65 evra.Jel ima neke razlike osim u ceni.Imam dosta Asusovim komponenti pa ima poverenja u njih.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenadn TV kartice 16.02.2005. 11:32 #778

status: user
broj poruka: 3
Zavisi na koji Leadtec 2000XP model mislis, generalno "jaci" Leadetc modeli su bolji nego taj Asus. Ako pare nisu problem nemoj da se dvoumis. Ipak, preduslov je odlican signal na antenskom ulazu, inace dzaba ti bilo kakva kartica, pogotovo ako ona ima digitalni tuner. Ako vec imas neke programe za reprodukciju/snimanje koje planiras da koristis, mozes da proveris da li podrzavaju chip koji se nalazi na kartici koju zelis da kupis. Programi koji dolaze uz samu karticu veoma su limitirani, pogotovo se to odnosi na Asus.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Dilema 16.02.2005. 12:55 #781

status: user
broj poruka: 21

Kvalitetnu karticu da bi snimao sa TV ili VHS neces naci ispod 90 eura i to mislim na Pinnacle,terratec i laddtec (PVR) sve ostalo je boranija.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zox86 tv 17.02.2005. 01:01 #787

status: user
broj poruka: 94

Trenutno najbolje su Terratec Cinergy TV kartice(ali su i najskuplje) a test istih kao i ASUS i Leadtek TV kartica mozes naci na sajtu https://www.benchmark.co.yu ...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Leadtek 17.02.2005. 02:31 #788

status: user
broj poruka: 209
Ja ti takodje saverujem Leadtek WinFast 2000 XP DeLuxe varijantu. Licno sam sam istom, prebacio dosta materijala sa TV-a i sa VHS-a, i pokazala se kao sasvim ok izbor. Ima odlican originalni softver, i odlicnu podrsku na sajtu proizvodjaca. Toplo je preporucujem u odnosu cena/kvalitet.
Pozdrav




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu TV karta 22.02.2005. 03:17 #825

status: user
broj poruka: 1191
Uzeo sam Leadtek WinFast TV2000 expert i radio mi sljaka OK,a TV shit jer mi je antena na tavanu stavljena na stap koji je zabijen ekserom na rog@ :))))
Moram da zovem majstora da namesti antene.
Ako nece onda se selim kod babe u stan na kablovsku.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs