Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Ako neko naleti ikad
STRANA 1 OD 1
Pisko Ako neko naleti ikad 17.05.2011. 16:36 T36001

status: user
broj poruka: 6643
Pošto se teme iz svaštare ne nalaze među prvih deset i retko ih ko i pogleda, ali ako ipak naleti, neka pogleda ovaj klip sa youtubeta, lov vukova i lisica pomoću orla.... ludilo. A i mjuza je adekvatna.

http://www.youtube.com/watch?v=Re644qgnCtw



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 17.05.2011. 18:23 #325246

status: user
broj poruka: 1372
Dobro se drzi orao protiv vukova, ja sam mislio da je onaj prvi nastradao.
Prelepi predeli, steta sto nije kvalitetniji snimak.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Razmišljam.... 17.05.2011. 18:28 #325249

status: user
broj poruka: 6643
Pazi, da imaš kinte kao Bill Vratar, opet ne bi imao ovo. Loodilo. A slučaj koji pominješ - totalna srčanost, vidi da mu je druga najebao i ladno se baca na isti način. A i wolfe nešto nije izgleda navikao na grupni sex, kad je nagužen odozgo, odmah mu se stav iz borbenog pretvorio u cvileći.
Nego, ja to zamišljamo ovako: da na štrafti gde se praznoglavi nabildani ćelavi dizelaši šetaju sa svojim trulvajlerima ili pit-ovima, iziđeš lepo sa svojim orlom (vima) i, oni se lepo naručke samo tako. Koji bi to šlog bio!



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Steta bi to bila, Pisko - dobri su to psi. Ama, da je obuciti orlove... 17.05.2011. 19:09 #325263

status: user
broj poruka: 10988
da pokupe one dizelase, a pse da ne diraju...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Hahaha 17.05.2011. 22:04 #325336

status: user
broj poruka: 6643
Mada, pazi, nije mi jasno KAKO su ih dresirali da napadaju vukove... onda, možda bi i dizelaše....



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug neverovatno impresivno 19.05.2011. 16:46 #325873

status: user
broj poruka: 978
ipak, verujem da je prikazano u stvari deo treninga orlova. pokazna vežba. verujem da su vukove dugo jurili i pošteno izmorili. ti njihovi orlovi su isuviše vredne ptice da bi ih tek tako pustili na odmorne i site vukove. ima ovde kod vas vetruški, da uvatimoi neku pa da lovimo miševe iz zabave.

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, ASUS EAH 3870 512mb gddr4, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800 i stetocina X75

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 neverovatno impresivno 19.05.2011. 17:02 #325879

status: user
broj poruka: 17084
Takodje mislim da su vukovi pre ovoga okrsaja sa orlovima posteno izmuceni i iscrpljeni ,

Obe zivotinje su za strahopostovanje,
pre ovog snimka ne bih uopste verovao da orao moze da sjebe vuka.

ali onog jednog orla bi vuk sjebao 1vs1 da nije bilo onog gay 2vs1...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: ipak, verujem da je prikazano u stvari deo treninga orlova. pokazna vežba. verujem da su vukove dugo jurili i pošteno izmorili. ti njihovi orlovi su isuviše vredne ptice da bi ih tek tako pustili na odmorne i site vukove. ima ovde kod vas vetruški, da uvatimoi neku pa da lovimo miševe iz zabave
::
:
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ja wohl 19.05.2011. 17:49 #325887

status: user
broj poruka: 6643
Skenjao ga šupak meraklija...
Ali je impresivno. Znam da seljaci kod mene tvrde da su beloglavi supovi iz kanjona Uvca odnosili jagnjad, i to poveću, - i to mi je bilo jasno, da zgrabe, ispuste u provaliju i onda se naručke, ali da kidišu, pa makar i na izmorene vukove i lisice.... mnogo lepo (i surovo) izgleda. U potpunosti zavidim kosookima koji tamo jašu u pustari i imaju ovako ludi hobi. Dupe mi pomeraju!!!


Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs