Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
volan g25 pomoc dobri ljudi!!!!
STRANA 1 OD 1
hunder1979 volan g25 pomoc dobri ljudi!!!! 19.05.2011. 19:24 T36056

status: user
broj poruka: 205

vise ne znam gde vise da trazim po rekoh mozda ima neko pametniji da me uputi jer vise poludjeh.crkla mi je elektronika verovatno zbog motora koji se zapalio i napravio kratak spoj.sve reaguje ostalo menjac papucice ali glavno volan ne radi.od servisa ni traga jer ovi sto rade je za zatvor a ne za reklamu.zvao sam ove nase `ZVANICNE` novosadski put i ove u bulevaru ali za njih je to misaona recenica da to nabave.jos mi lik kaze mi to skidamo sa drugih pa ako radi radi a naplate kao nov deo.strasno.al dobro zemlja srbija.sad bi pristao i na to al nema delova.ako iko zna sta gde nek baci koje slovo.hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 19.05.2011. 19:39 #325904

status: user
broj poruka: 6083
Gugla sam u vezi ovog problema, i gde god je postavljeno ovakvo pitanje, niko nije imao resenje, a naisao sam na informaciju da Logitech nece da prodaje rezervne delove tako da ne moze ni da se naruci. Jedina opcija je ako neko ima pokvaren volan sa tim motorom da je ispravan pa da ti proda, nista drugo. Postavi oglas, pa mozda neko nekad naleti.

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600 cl9,
Gigabyte 6870, G.Skill Sniper SSD 120GB, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs