Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
STOP! Registry cleaner recommended. ŠTA RADITI!
STRANA 1 OD 1
cheva STOP! Registry cleaner recommended. ŠTA RADITI! 18.03.2007. 09:37 T3672

status: user
broj poruka: 13
Instalirao sam reg cleaner 32, pustio ga da scenira, fixirao ( očistio greške ), restartovao računar... Ali opet mi svakodnevno izbacuje poruku i prozor iz naslova, kada uradim ponomo system cleaner ne pronalazi ni jednu grešku. ŠTA DA RADIM?

Cheva
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 ... 18.03.2007. 11:54 #14253

status: user
broj poruka: 83
prestani da koristis tu vrstu programa samo mogu da te zaje#avaju.
uninstaliraj program.
sta da ti kazem sve vrste booster programa uglavnom ti kao poboljsalju rad ili ubrzaju
ali kasnije TI SE SISTEM RASPADNE.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cheva Re: ... 18.03.2007. 11:59 #14257

status: user
broj poruka: 13
Cheva

:: prestani da koristis tu vrstu programa samo mogu da te zaje#avaju
:: uninstaliraj program
:: sta da ti kazem sve vrste booster programa uglavnom ti kao poboljsalju rad ili ubrzaj
:: ali kasnije TI SE SISTEM RASPADNE
Ok,probacu ali sta ako ova poruka nastavi da mi se pojavljuje,sta onda?da li da re instaliram windows.
P.S.hvala na odgovoru
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 ... 18.03.2007. 12:04 #14258

status: user
broj poruka: 83
ako nastavi da se pojavljuje ali mislim da nebi trebalo.
ako ti komp radi OK zasto bi reinstalirao windows zbog takve stvari?
ali naravno ko nisi miran kao ja onda pokusaj da ga skines iz registrija peske.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Goran8407 Virus 18.03.2007. 12:15 #14260

status: user
broj poruka: 134
To ti je usao neki trojanac ili nesto slicno, probaj da skeniras sa antivirus programom. Znam to se i meni desavalo... Ili sa nekim adawarom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zmijuga re 18.03.2007. 12:21 #14261

status: user
broj poruka: 10
Probaj da instaliras Ad-Aware SE Personal i pokreni ga cini mi se da sam imao isti problem i da sam ga resio sa doticnim softverom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Èistoća je pola zdravlja računara, ostalo je hardware.. 18.03.2007. 12:23 #14262

status: user
broj poruka: 6643
Ti si fasovao spyware - malware program koji te maltretira. Nikakve optimizacije ili sličnog tu nema... najverovatnije te maltretiraju preko nekog servisa koji je maliciozan a ima nevino ime, npr. to što ti se dešava vršeno je preko messenger service-a, koji inače ne postoji i nije potreban u windowsu...
Registry Cleaner je, pomalo već zaboravljen program jednog finca (Jouni Vuorio) koji je sam sebe prodao žešćoj firmi i ceo proizvod ubacio u njihov proizvod čija je sudbina da mu se sada i ne sećam imena.... i plaća se.
Ovaj, što si ti pokupio, sa nastavkom 32... verovatno je i sam smeće.
SpyBot SND, +Aware, firewall, antivirusi, besomučno skeniraj, disejbluj - isključi messenger service ako ga imaš u task manager-u ili neki drugi sumnjivi servis... i nadaj se boljem. Sličnu foru koriste i za viruse, optimizaciju memorije i celog sistema, a onda se papci navedu na instalaciju malicioznog softwera ili gomile njega, i još se više zapetljavaju u kučinu sve do reinstalacije sistema. To se inače zove pecanje - phishing...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cheva cheva 18.03.2007. 12:24 #14263

status: user
broj poruka: 13
uninstalirao sam registry cleaner,za sad se ne pojavljuje,inace je slao obavestenja savkih 2-3 min i to mi je uzasno usporavalo otvaranje ostalih programa,kao sto rekoh za sada je ok,hvala svima.poz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs