Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
IC port na racunaru
STRANA 1 OD 1
kosava IC port na racunaru 18.03.2007. 17:50 T3679

status: user
broj poruka: 45
Gde kupiti IC risiver za racunar ?
Znam da ima USB IC adaptera ali oni su prilicno skupi, meni treba najjeftinije resenje.
Da li to moze da se poveze negde direktno na plocu ili preko nekog porta ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Skupo 18.03.2007. 18:04 #14280

status: user
broj poruka: 9387

Ne vise od 700 din ali ok...
Mozes da kacis sa unutrasnje strane ploce, ukoliko imas izvucene konektore... E sada da li ih imas sanse su relativno male. I za to ti treba konekror za izblacenje prijemnika van racunara a ni on ne kosta manje od 400-500 din.

Dakle, mislim dati je to resenje preko USB porta ipak najelegantnije i najkulturnije.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kosava Re: Skupo 18.03.2007. 18:16 #14282

status: user
broj poruka: 45

063/514-022 Danijel


::
:: Ne vise od 700 din ali ok..
:: Mozes da kacis sa unutrasnje strane ploce, ukoliko imas izvucene konektore... E sada da li ih imas sanse su relativno male. I za to ti treba konekror za izblacenje prijemnika van racunara a ni on ne kosta manje od 400-500 din
::
:: Dakle, mislim dati je to resenje preko USB porta ipak najelegantnije i najkulturnije
::
::

Hvala na brzom odgovoru. Znam da rec `skupo` zvuci u najmanju ruku glupo kada se radi o cifri od 700 dinara, ali meni bi tih risivera trebalo vise i cena mi igra presudnu ulogu.
USB resenje je najelegantnije, ali vodjen cinjenicom da se IC risiveri nalaze na kineskim igrackama od 150-200 dinara mislio sam da li neko mozda zna gde mogu da se nabave samo risiveri pa makar bili i kineska skart roba. Cena koju bih platio za ovako nesto ne bi prelazila 200 dinara.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hill IC port 20.03.2007. 22:22 #14488

status: user
broj poruka: 19
@kosava

mislim da mozda imam resenje za tebe. Javi se na :

pevac@sbb.co.yu ili na 064/66-20-437 - Dejan.






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs