Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
promena provajdera
STRANA 1 OD 1
vuksad promena provajdera 19.03.2007. 10:08 T3684

status: user
broj poruka: 11
interesuje me da li neko zna kada se prelasi sa jednog provajdera na drugi,u pitanju je adsl,da li se ceka ponovo da ti puste signal,da proveravaju da li imas tehnicke mogucnosti,itd.i da li neko zna koji su provajderi dobri da mozes normalno da koristis p2p
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiki31 ... 19.03.2007. 10:27 #14299

status: user
broj poruka: 83
za promenu provajdera neproveravaju da li je moguce da ti ugrade ako si imao adsl
e sada moras da nazoves i da pitas mada ja mislim da bi to trebalo da traje jako kratko oko 3-4 dana
uzmi yubc on je ok i ima niske cene
nemoj da pomisljas SEZAM I EUNET oni
zive na staroj slavi ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Meni su dali druge informacije 19.03.2007. 13:43 #14326

status: user
broj poruka: 844
Imam adsl kod euneta i hteo sam da ih promenim. Bez obzira sto imam adsl, mora da se proveri da li postoje tehnicke mogucnosti, citaj, da li ima slobodnih prikljucaka u centrali, bez obzira sto ti imas adsl prikljucak, koji prakticno pripada tvom provajderu, a ne tebi. U Beogradu su skoro uvodili nove prikljucke tako da ne bi trebalo da bude problema.


Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs