Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
pljuvanje ljudi
STRANA 1 OD 1
mario80 pljuvanje ljudi 19.02.2005. 13:08 T370

status: user
broj poruka: 95
jucer sam dobio reklamni mail od izvesne ljiljane u kome sam pozvan da posetim izvesni reklamni sajt. posto sam ga posetio, pregledao, nisam nasao cenovnik usluga(web prostor).samo registraciju u kojoj vam traze kolika vam je plata, broj cipela( kompletan uvid u vas budzet). inace firma prodaje bog zna kakve pakete( verovatno neka prevara). posto nisam nasao cene, napisao sam mail izvesnoj ljiljani od koje sam dobio ovakav odgovor:

Fala i vama g-dine Mario sto ste se udostojili da pazljivo procitate nas
sajt, i fala vam sto ste prva osoba koja nam se javlja citajuci nas oglas,
tako da je za vas sve besplatno, a kad naucite da citate bice mnogo bolje
i sve poteskoce ce biti resene

S postovanjem
WebExpress team...........ako neko zeli da vidi o cemu se radi..........www.klubpotrosaca.com...
mozete videti kako rade kanalizacijski pacovi.

kako li je prijatno ziveti u srbiji sa OVAKVOM kulturom!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
satira Sta reci?!# 21.02.2005. 16:14 #821

status: user
broj poruka: 2

Fast&Furious

Otisao sam na dati site, i ako sam dobro razumeo paket se placa kroz mesecnu pretplatu i to 1$ mesecno, sto je povoljno ukoliko imate potrebu za takvim vidom reklame i oglasavanja.
Sto se tice odgovora doticne g-dje (g-dice), kao sto Mario rece "Zemlja Srbija", ovde su usluzne delatnosti onakve kave nige u svetu ne opstaju, ponasanje osoblja prilagodjeno komunikaciji u vozilima GSP-a( cast izuzecima kojih svakako ima), sto i nije neobicno s obzirom za koje pare se ovde radi i sta se sa tim novcem moze priustiti.
Imao sam i sam prilike da se nadjem u slicnoj situaciji, ali plasim se da to nije poslednji put. Jednog dana mozda.....!?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 kasno... 03.03.2005. 23:54 #939

status: user
broj poruka: 95

tko leti, vrijedi!

mislim da je za nas sve vec kasno...vreme radi svoje. ne verujem da ce ljudi moci da se promene i pobegnu iz kolotecine 90-ih godina. na zalost. dovoljno je samo preci granicu i....
na zalost...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs