Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Umreziti laptop i pc preko wifi
STRANA 1 OD 1
Skoves Umreziti laptop i pc preko wifi 20.03.2007. 21:30 T3709

status: user
broj poruka: 237

Ako moze neko da mi pomogne ukratko imam laptop Asus travelmate 4060 sa ugradjenoim wireles mrezom i pc na kojem imam adsl e da je nedi sada vukao mrezni kabl i swicere po kuci kako da umrezim pc i laptop jer hocu da koristim adsl na oba kompa,koju karticu da kupim za pc stan je velicine 90 kvadrata i mozeli se koristiti adsl na oba kompa preko wirelesa
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Bilo koja 21.03.2007. 14:03 #14546

status: user
broj poruka: 1191
TO moze da ti odradi bilo koja kartica,meni je ova zanimljiva npr:

Compex High Power WLM54G-23dbm (200mW) Wireless MiniPCI kartica Atheros AR2413A (single chip), 54Mb/s 802.11b/g 2.4GHz - odlična a jeftina 2.4GHz kartica, radi pod Linux-om, Mikrotikom, Windows-ima… -35e+pdv u NEtiksu

A mozda i da uzmes D-link zbog drajvera za Vistu.
Ja cu umrezati laptop i kuci isto wireless pa cu uzeti ovu gore COmpex karticu najverovatnije.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs