Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Visual Style
STRANA 1 OD 1
boztoga Visual Style 07.07.2011. 16:33 T37114

status: user
broj poruka: 516
Imam pitanje (moz` misliti) :D

Vec neko vreme hocu da promenim ikonice u Win7. Price na ovutemu po netu ima beskrajno mnogo i dosta sam ih i procitao, ali nisam nigde nasao ono sto mene interesuje. Verujem da ovde ima mnogo pametnih ljudi pa ce mi vec neko reci da sam glup i da je ne izvodljivo ili ce mi pomoci :D

Ne zelim tranformation pack! Vec imam paket ikonica (nekih 10ak programa sa kojima radim + folderi, kanta, drives i jos par nekih osnovnih), ali ne zelim da ih ubacujem preko programa vec bi te osnovne podesio rucno, ali bi htero da mi se kasnije novi folderi koje pravim pojave sa novom ikonom. dakle da nemoram u buducnosti svaki novi folder manuelno da menjam u novu ikonicu...

dal je to izvodljivo? Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Izvodljivo je 07.07.2011. 17:06 #342792

status: user
broj poruka: 9008
Pešaka ti je drndarija i kad reinstaliraš win moraš sve ispočetka, ne možeš da snimiš to što uradiš. Najlakše ti je solidinm programčetom Iconpackager.

Tu samo treba u editoru da napraviš svoju temu u kojoj ćeš da promeniš ikone koje oćeš elementima windowsa, tipovima foldera, itd. One koje nećeš da menjaš ostaviš na `system default`, snimiš temu i uvek je imaš i možeš da je ubaciš čas posla ili da vratiš na staro ako oćeš.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
boztoga re 07.07.2011. 17:08 #342794

status: user
broj poruka: 516
da da, kapiram... sad sam chatovao na bg sa drugarom koji mi je manje vise isto rekao...

Hvala veliko

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Probaj ovaj 07.07.2011. 22:36 #342873

status: user
broj poruka: 1577
http://www.stardock.com/products/iconpackager/

Znam da si napomenuo da ne bi to radio preko programa, ali drugog bezbednog načina nema. Morao bi da se bakćeš sa registrijem, a velika je verovatnoća da ćeš nešto poremetiti.

Program je za ikonice savršen. Imam ga već 2 godine i nikada mi nije pravio problema. Ako vidi ovo i imarkovic i on može da ti potvrdi da je dobar.

Možda deluje napucano ali nemoj da te izgled prevari, probaj nećeš se pokajati.

EDIT: Ne videh raicev post.

@raic

E nikako da ti se zahvalim za Fallout, spasao si me tvojim uputstvom od startovanja igre iz početka. Igra mi se zaista sviđa i veoma mi je pomoglo tvoje objašnjenje kako se koristi i kako se igra.

League of Legends refferal link

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de5348c58169910790170

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs