Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Logitech® Cordless Desktop® MX™ 5000 Laser H E L P SOS
STRANA 1 OD 1
kiki31 Logitech® Cordless Desktop® MX™ 5000 Laser H E L P SOS 21.03.2007. 12:11 T3714

status: user
broj poruka: 83
imam problem sa tastaturom i misem
kupio sam pre 3 meseca i problem je sto u fps igrama jednostavno zakuca i nece da reaguje ni mis ni tastatura.
e sad ono sto me strasno buni jese da se to nedesava svaki put, i u svakoj igrici
probao sa unreal 03 i counter strike
unreal ne moze da se igra dok counter nekad moze nekad ne.
ja mislim da je problem do kompa posto je kad got ukljucim neku igru koja malo vise zahteva kao da tada pocne da zakucava.
napomena:program za mis i tastaturu guta 50-65 mb ram-a
da i kad pocnem da kucam tekst uvek prvi krakter koji pritisnem kuca 2 puta!!!!!!!
konfig:
amd sempron 2600+
asus a7n8 deluxe
1x512 kingstone 400
asus v9570td (5700)
ibm 120gb
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama Mozda 21.03.2007. 12:56 #14540

status: user
broj poruka: 140
Pokusaj da instaliras drajvere za maticnu plocu,mozda te zeza usb 2.0 port...ako rade na baterije pokusaj sa novim baterijama. ako je to 1 od onih miseva koji se sami pune...primi moje saucesce brate to je njesra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- re 21.03.2007. 15:46 #14570

status: user
broj poruka: 3529
Generalno kada me neko pita da li da uzima bezicnog misa i tast. ja se samo najezim i kazem JOK!!!
Probaj da flesujes bios ploce novijim(ako vec nisi), ja sam ranije na jednoj ploci imao problema sa usb-om i nekim perifernim uredjajima(tipa usb hdd), resio sam ga upravo novim biosom, a mozda ti je i napajanje(ili ploca) lose pa verovatno sam uredjaj koji ti radi kao odasiljac(nakacen na usb-verovatno) s vremena na vreme izgubi snagu(dovoljnu kolicinu struje) i zato te zeza!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs