Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Da li uzeti vox TV ?
STRANA 1 OD 1
Veelnev Da li uzeti vox TV ? 11.07.2011. 11:01 T37179

status: user
broj poruka: 346
Pozdrav ljudi, kao sto naslov kaze interesuje me da li vredi uzeti ovaj tv za 39000?
http://goo.gl/OsClN
Kakva su iskustva sa Vox tv-ima, vidim da daju 2 god garancije?

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar ee 11.07.2011. 12:02 #343634

status: user
broj poruka: 2386

mene interesuje kakvi su fox televizori? Kazu da su vivax, vox, quadro televizori sa istom shasijom i da samo menjaju oklop. Da li je i fox u toj kategoriji mada ga kao i elin reklamiraju da je nemachka tehnologija?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Iskreno, ne znam kakvi su 11.07.2011. 12:23 #343641

status: user
broj poruka: 1620
ali ja ne bih uzimao takve marke...Imaš npr. http://goo.gl/LmR4c ili http://goo.gl/0plbY (11. strana kataloga, Philips 43.000)
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 11.07.2011. 13:00 #343658

status: user
broj poruka: 1276
moja baka ima Vox tv i pravo da ti kazem ja ne vidim razliku izmedju njega i mog sony-a kuci.. nisam zagledao previse i gledao detalje.. ali slika kao slika mi deluje ok.. ako te nesto konkretnije interesuje mogu otici do nje pa pogledati.. znam da ti nije puno pomoglo ali eto 2 forinte od mene :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev @repsi 11.07.2011. 13:05 #343661

status: user
broj poruka: 346
Zanima me samo da li ima neke razlike u kvalitetu slike u odnosu na ostale, ali kao sto ti kazes nema.I zanima me kako ide full HD na ovom tv-u.Koliko ga ima tvoja baka?(mislim na vremenski period)
Hvala.

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 11.07.2011. 13:09 #343663

status: user
broj poruka: 1276
pa pazi.. da bi se uporedio kvalitet slike najbolje bi bilo staviti jedan pored drugog a to tesko da cu moci izvesti :\
da se odma razumemo ja govorim ovde o onim debelim katodnim tv-ima, dakle nista hd/full hd reza!
ona ga ima nekih 4-5 godina i radi kao i prvog dana.. istina da ga ona slabo koristi..
ne znam da li je ista situacija i sa ovim novim lcd/plasma tehnologijama to nisam video u zivo!

edit: ja sam se sjebo jer nisam otvorio link u tvom prvom postu ove teme... pa onda ova moja spika moze da bude generalno za brand.. ali naravno sa velikom rezervom uzeti ovo sto sam rekao!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev re:re 11.07.2011. 13:14 #343666

status: user
broj poruka: 346
Hvala ti puno, i to mi znaci ..znam da su se ``katode`` pokazale dobro, pa me kopkalo da uzmem ovaj model, ali osecam da ce to biti veliki rizik, ne znam sta da radim.

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Nemoj baš VOX 11.07.2011. 13:30 #343668

status: user
broj poruka: 1577
Imam jedan njihov sa katodnom cevi i evo, ovo mu je 7-8 godina, a slika mu je već roze boje. Još godinu dana i presa đubretarskog kamiona.

Što se tiče tog LCD-a ne verujem da je sad on nešto superiorniji. Uzmi lepo Philips i da te ne boli glava.

Problem je kod svih tih isti, VOX, VIVAX, Beko... Svi oni se prave od materijala koji nisu dobri i dugotrajni. Eno recimo imam Samsung sa katodnom cevi koji ima 10 godina, a daljinski mu radi kao prvog dana, za TV i da ne pričam. Kvalitetno urađen, dok ovi novi... Nisam baš nešto ubeđen u njihov kvalitet.

E, da, imao sam i VOX dvd player. Pogodi gde je završio.
League of Legends refferal link

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de5348c58169910790170

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev Re:nemoj bas VOX 11.07.2011. 13:48 #343676

status: user
broj poruka: 346
Okej, hvala.Znaci dalje od vox-a jer moze biti dobar, a i ne mora.Pogledacu neki Phillips, ili Samsung...ali za te pare ne verujem da cu naci 32`` full HD.

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool re 11.07.2011. 13:50 #343680

status: user
broj poruka: 1092
za vox ne znam sta i kako ali mogu da te posavetujem da ako vec kupujes tv, da pazaris neki svapski
zato to kazem: nemam lcd, imam klasican, blaupunkt 70cm dijagonala, star preko 10 godina, slika perfektna kao i prvog dana, stereo, telekest, sve perfektno
nikad nista
a poucen iskustvom drugih nemackih proizvoda (automobili, alati,....) ti i kazem ovo
pazari nesto svapsko i nema da razmisljas
eto :)
jb kosooke i tajlad, turke i ostale :)


http://bit.ly/mx7ZPJ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev Ma nisu ni Tv kao sto su nekad bili. 11.07.2011. 13:59 #343683

status: user
broj poruka: 346
Ranije si mogao da kupis tv i da ga koristis vise od 10 god ..primer, ja imam panasonic katodu, 18 punih godina, samo se jednom kvario, a slika mu je skoro ista, kao kad je bio nov .
`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Ako se vec odlucis na taj vid samozajebancije 11.07.2011. 13:59 #343684

status: user
broj poruka: 7286
gledaj da ga stavis na neko mesto gde nece biti na promaji ili gde nece direktno dobijati toplotu/hladnocu.

Najveci protivnik TV-a osim gore napomenutih je masnoca,tako da obavezno mora biti izolovan od svi isparenja iz kuhinje.

Pod ovakvim uslovim i pod pretpostavkom da ces koristiti sleep timer kako bog zapoveda mogao bi da pozivi i do pola decenije.

Jer ono sto je definitivno je da su njegove komponente(screen,Mboard,trafo...)dosta losije od eminentnih marki,tako da zahteva vise paznje(odrzavanja).


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vordaaaa re 11.07.2011. 14:07 #343687

status: user
broj poruka: 101
Jeftiniji su a i jeftiniji su im delovi. Tako da nisu dugotrajni. Preporucujem ti da pogledas Panasonic televizore pa onda ostale... Philips, Sony, LG, a Samsung ti preporucujem da ga obidjes jer je kao i ti Vox, Vivax i ostali drugari...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev @ Ish, @ vordaaaa 11.07.2011. 14:10 #343692

status: user
broj poruka: 346
Znaci ako se pazi, i skloni od uticaja negativnih, moze izdrzati 5 godina.Hmm.
Vidim da su ipak razlicita iskustva, neki hvale samsung, neki ga kude. Zaista sam u velikoj zabljudi.Ako uzmem vox niko mi ne garantuje da ce izdrzati kako treba.A ako uzmem i neki drugi, opet nisam 100% siguran da ce trajati.Osim koliko vidim Panasonic-a.
Ahh, tezak izbor.

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: @ Ish, @ vordaaaa 11.07.2011. 14:15 #343694

status: user
broj poruka: 4742

Welcome to the jungle.


:: Znaci ako se pazi, i skloni od uticaja negativnih, moze izdrzati 5 godina.Hmm
:: Vidim da su ipak razlicita iskustva, neki hvale samsung, neki ga kude. Zaista sam u velikoj zabljudi.Ako uzmem vox niko mi ne garantuje da ce izdrzati kako treba.A ako uzmem i neki drugi, opet nisam 100% siguran da ce trajati.Osim koliko vidim Panasonic-a
:: Ahh, tezak izbor
::
:: `` Ko na brdo, ak` i malo stoj
:: vise vidi no onaj pod brdom
:: Ja povise nesto od vas vidim
:: to je sreca dala al` nesreca
`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vordaaaa re 11.07.2011. 14:33 #343704

status: user
broj poruka: 101
Znam da je tezak izbor kad smo u takvoj situaciji da nam uvaljuju razne kineske krseve po ceni kvaliteta... U Samsung sam se razocarao jer za nase trziste uvaljuju jeftinije delove. Imao sam s njim problema... posle 2meseca je crko i morao sam da ga reklamiram i bio je servisiran... A i vidjam ih malo, malo po servisima na popravci...
Mozda je to u tom periodu naletila neka `losa serija`(muljaza)? Do tada sam stalno kupovao Samsung brand ali sad se ne bih usudio. Ako se odlucis za neki Samsungov model dobro ga pregledaj od plastike do funkcionalnosti.
Sto se tice Panasonica, oni su mi ok zato sto imaju zatvorenu proizvodnju t.j. sve delove oni odradjuju. Ne ugradjuju strane delove.
Pre nekako je ponovo bila akcija kod njih za kupljen TV se dobija produzena garancija od 5godina.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ,,, 11.07.2011. 15:07 #343717

status: user
broj poruka: 12785
Ne bacaj pare na to kinesko smeće nego kupi pravu stvar koju znaš da će da traje. Moj Samsung serije 6 već 4 godine radi ko i prvog dana, savršeno.
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MyDoom Moj predlog... 11.07.2011. 15:42 #343725

status: user
broj poruka: 553
http://www.pcberza.rs/tehnika/tehnika-tv-aparati-lcd-plasma/455-344-0-0/

Oduvek su bili najbolji.



Men are but flesh and blood.They know their doom, but not the hour

Lifestyle!
http://www.youtube.com/watch?v=1OMJ7vSgQl4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gS5ZOJyN8B4
http://www.youtube.com/watch?v=HNJC2_WZg_g

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 11.07.2011. 16:47 #343742

status: user
broj poruka: 1470
Neznam kakvi su im ti LCD-ovi ali ako su kao CRT-ovi beži od njih ,reko sam sebi ako budem sledeći put trebao da kupujem TV a nemam para pre ću kupiti neki polovan Samsung,LG,Philips...
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dukiduledu evo ovako 11.07.2011. 18:49 #343797

status: user
broj poruka: 826
VOX,FOX,NEO,ELINLUX,PAOLO,FUEGO itd
su sve isti televizori,t.j. najeftiniji koji se sklapaju u Kini,u jednoj te istoj fabrici....
Nekada davno 2004-te godine dok uvoznici jos nisu dovoljno ojacali,mogao si bukvalno da izaberes da ti se TV zove npr MISA,i tako ti i nalepe na tv ime,i brenidras ga,izreklamiras,i eto ti...Prevedeno to su sve najeftiniji televizori od nejjeftinijih delova,van pameti je da kupujes lcd full hd tv,a da bude VOX,i ta sranja...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: ,,, 11.07.2011. 18:53 #343798

status: user
broj poruka: 4515
+1

I ja kupih Samsunga 2008. LCD 37icu... Pu, pu... radi i dalje kao sat.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.iznajmiPS3.com/╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

:: Ne bacaj pare na to kinesko smeće nego kupi pravu stvar koju znaš da će da traje. Moj Samsung serije 6 već 4 godine radi ko i prvog dana, savršeno.
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 11.07.2011. 19:08 #343809

status: user
broj poruka: 1276
ja bih licno izostavio samsung zbog losih licnih iskustava sa njihovim monitorima.. ne znam odakle si ali ako si tu blize madjarima cuo sam da se jako fino isplati otici u madjare tamo kupiti jako povoljno tv i u povratku jos dobijes nesto para na granici i izadje smesno jeftino. To sam citao na ovom forumu pa ako neko iskopa temu ili ima licno iskustvo nek baci par recenica..

edit: isto tako bilo je nekog hejtovanja sony-a pre koji dan na ovom forumu pa procackaj malo teme ako imas vremena.. pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veelnev Ahh. 11.07.2011. 19:12 #343814

status: user
broj poruka: 346
Pa nista, daleko su Madjari, moram da razmislim, da prosetam jos malo, pa cu videti.Ali vox, mox nece biti sigurno.
Hvala svima.
Poz.

`` Ko na brdo, ak` i malo stoji
vise vidi no onaj pod brdom.
Ja povise nesto od vas vidim,
to je sreca dala al` nesreca
``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ne 11.07.2011. 21:05 #343853

status: user
broj poruka: 6643




Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery Moze i Lg 11.07.2011. 22:36 #343903

status: user
broj poruka: 997
Mozes uzeti bez problema LG oni malo odstuaju od kineza. Filips je prodao svoju licencu nekima isto kao i Toshiba Bugarima , ozbiljne firme rade sada 3d tv uredjaje. Znaci slobodno Lg nema da pogresis ali jeste skuplji. Idi na forum elitesecurity imas deo gde ima brdo majstora pa vidi...



Sve je relativno !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs