Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Problem sa XP i SP2
STRANA 1 OD 1
aussie Problem sa XP i SP2 20.02.2005. 12:37 T374

status: user
broj poruka: 3

Imam problem s instalacijom : Partition Magic v8.05 (copy!). Koristim XP sa vec instaliranim SP2. Mislim da je u pitanju SP2? Kako ovo da resim i kako da se uopste resim SP2???.... molim za savet. Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
radevic imam i ja xp sp2 sa partition magic 8.05 20.02.2005. 13:37 #809

status: user
broj poruka: 15
nije problem u programu veruj mi! meni radi savrseno, sada ne znam ukoliko nesto drugo u tvom pc-u pravi problem sa sp2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aussie Pokusacu sve sto znam... 20.02.2005. 15:36 #810

status: user
broj poruka: 3

U svakom slucaju hvala na odgovoru....pozdrav iz AUS
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aussie Ne ide.......? 20.02.2005. 15:51 #813

status: user
broj poruka: 3

Uglavnom dobijam ovu poruku...,,This installation package could not be opened.Contact the application vendor to verify that is a valid Windows Installer package.,,.....That`s it....!!!???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 probaj... 21.02.2005. 10:30 #818

status: user
broj poruka: 454
Proveri da nije zaista ostecen neki od fajlova potrebnih za instalaciju, probaj ga na nekom drugom kompu. Pokusaj da nadjes i neki update za Windows Installer (Stvarno sumnjam da je to u pitanju - Partition Magic 8 sam bez problema instalirao na razne starije verzija Windowsa bez ikakvih dopuna, ali s Microsoftom nikad ne znas.) Ako su fajlovi ispravni, a i dalje nece da se instalira, podigni racunar sa Partition Magicovog CD-a (bootabilan je) i uradi sta ti treba - u sustini i nema velike potrebe za instalacijom programa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
radevic Re: Ne ide.......? 23.02.2005. 13:52 #836

status: user
broj poruka: 15
takav problem se oznacava kada je u pitanju neka greska u fajlove setupa tog programa. trebas naci od nekog drugog taj isti program, jer verovatno tvoja kopija programa ti nije uspesno uradjena :)

taj problem je ustvari "CRC check" koji pregledava ako fajl setup-a je isti onaj koji je prodavac izdao, ovako bi sprecili `diranje` fajlova


::
:: Uglavnom dobijam ovu poruku...,,This installation package could not be opened.Contact the application vendor to verify that is a valid Windows Installer package.,,.....That`s it....!!!??
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs