Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Igrice ili Programi?
STRANA 1 OD 1
Zmajko Igrice ili Programi? 23.03.2007. 15:14 T3742

status: user
broj poruka: 1228

Dakle, sta vam je zanimljivije?

Moj odgovor:

Programi. Mnogo interesentnije, a sa druge strane i vrlo korisno. Web dizajn, graficki dizajn, 3d animacija... Photoshop, Illustrator, Premier, 3D studio Max, Maya, Flash, Dreamweaver, AutoCAD, InDesign...

Tutoriali sa Lynda.com su extra uradjeni pa zasto ne skinete neke od njih i ne bacite se na posao? Poslednja igrica koju sam odigrao (bez cheat-a) je bila Clive Barker`s Undying, a posle toga sam se bacio na programe i sada mi ni na kraj pameti ne padaju igrice.

Toliko firmi ovde nema web sajt, nema identitet, a da ne pricam koliko drugih sajtova tipa sitepoint organizuje interesantna takmicenja za Logo, Animacija u flashu (baner), coded i uncoded template...

Evo ga link pa pogledajte cifre i kako to funkcionise:

http://www.sitepoint.com/contests/?s=&

Zanimljivo, a mogu i lepe pare da su uzmu...

Sta vi kazete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bhunter ...... 23.03.2007. 20:24 #14749

status: user
broj poruka: 55
Odlicno je to cime se ti bavis ali ja evo ucim Delphi pa kontam da cu posle preci i na to... inace znas neke zanimljive sajtove poput ovog sto si naveo?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 24.03.2007. 08:48 #14791

status: user
broj poruka: 18940
pa, valjda su i igrice neki tip programa...sunce mu poljubim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 24.03.2007. 08:58 #14794

status: user
broj poruka: 1574
Sada su mi naravno zanimljiviji programi,dok ranije nisam mogao sebe da zamislim da sedim u stolici satima praveci neke 3d objekte u 3ds max-u,ali vreme se menja.Valjda ide to sa godinama,ko zna...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs