Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
GP baterije AA
STRANA 1 OD 1
Jebivetar GP baterije AA 01.08.2011. 17:46 T37555

status: user
broj poruka: 2386
Danas sam kupio GP baterije 2300mAh. Stavio sam u aparat i skroz su prazne. Nisam se sretao sa recheargable baterijama da su skroz prazne kada su nove, nisam mogao upaliti aparat.
Da li je to fabrichki ispraznjeno ili su se u prodavnici od stajanja ispraznile?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Obicno nije slucaj da su prazne 01.08.2011. 18:12 #349075

status: user
broj poruka: 7286
sto ce reci da treba da ih turis na punjac i da vidis da li uopste imaju autnomiju, meni to smrdi da je dead, al ajde da ne budem raven proveri prvo.

Generalno u svetu rechargeable baterija GP je veoma nisko na letvici, ja sam mahom koristio Energizer za koje su i Duracell zivi krs.



Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 01.08.2011. 18:14 #349076

status: user
broj poruka: 1797
Sanyo Eneloop, jako dobre baterije
__________________________________________________________
Velg Bort Livet

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: GP baterije AA 01.08.2011. 19:52 #349094

status: user
broj poruka: 3053
Mojne da se opterecujes,kod GP-a je to standardica...turis ih na njacpu i radice normalno...inace GP je dosta losa marka,sa jednim punjenjem drzace ti prosecno i radice ti jedno 2 godine,posle toga ce poceti da pokazuju znake pohabanosti...Imam ih u radnji pa znam dosta oko tih baterija...Low budget baterija,ali nije totalni krsh. Koliko para toliko mjuze...


NAJBOLJI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: Danas sam kupio GP baterije 2300mAh. Stavio sam u aparat i skroz su prazne. Nisam se sretao sa recheargable baterijama da su skroz prazne kada su nove, nisam mogao upaliti aparat
:: Da li je to fabrichki ispraznjeno ili su se u prodavnici od stajanja ispraznile
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valiant Re: re 01.08.2011. 20:04 #349096

status: user
broj poruka: 545
+1, koristim ih vec duze vreme! samopraznjenje baterije je svedeno na minimum! Odlicne su, malo je cena u + ali za kvalitet ne treba zaliti..


:: Sanyo Eneloop, jako dobre baterij
:: _________________________________________________________
:: Velg Bort Livet
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Re: Obicno nije slucaj da su prazne 01.08.2011. 21:00 #349101

status: user
broj poruka: 2386
Jbte, mislio sam da je GP dobar proizvodjach. Bile su skroz prazne, skinuo sam ih posle pola sata da vidim imaju li struje, pa sam ostavio da se pune.
Kupio sam i Triax 2800mAh, one bi trebalo da su ok, shta kazete?
Za eneloop znam da su najbolje, verujem da za Canon A 495 nece trebati najbolje baterije.


:: sto ce reci da treba da ih turis na punjac i da vidis da li uopste imaju autnomiju, meni to smrdi da je dead, al ajde da ne budem raven proveri prvo
::
:: Generalno u svetu rechargeable baterija GP je veoma nisko na letvici, ja sam mahom koristio Energizer za koje su i Duracell zivi krs
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://fwd4.me/zC
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Eneloop +++ 02.08.2011. 00:51 #349122

status: user
broj poruka: 1389
Nije stos da su najbolje. Stos je da ima u njima energije i posle par meseci stajanja, a ne da se dohvatis za aparat a on corak, pa cekaj par sati da se napuni...

Asus M4A88T-M, AMD x435 (otkljucan)
1x4GB ddr3 1333, CF SanDisk 4GB, Win XP
WD Green 1TB, 2xSamsung F3 1.5
Frontier DIVA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 02.08.2011. 01:09 #349123

status: user
broj poruka: 6083
Ja sam bio ubedjen da su gp baterije jedne od najboljih :/

Kako stoje duracell? Ja imam oko 4 godine neke narandzasto-sive sony 2500mAh i to je strasno koliko je dobra baterija, jos se drze. U prve 2 godine nisam mogao bukvalno da ih ispraznim.

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600 cl9,
Gigabyte 6870, G.Skill Sniper SSD 120GB, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Ansmann 02.08.2011. 08:32 #349132

status: user
broj poruka: 1588
Pored Sanyo Eneloop vredi pogledati i Ansmann maxE i maxEplus:

http://www.beksenergy.com/maxE.html

Ja sam uzeo njihov punjac (http://www.beksenergy.com/PWLINE%205%20MOB.html) za sve vrste baterija i ima mogucnost punjenja nezavisnim ciklusima svake baterije ponaosob (kad se jedna napuni, ona prestaje sa punjenjem, a ostale nastavljaju - LED indikacija). Plus sto ima mogucnost praznjenja baterija (osim bloka 9v).

Gde kupiti Ansmann:
http://ansmann.altenergetika.com/gde-kupiti

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs