Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Pochetak
STRANA 1 OD 1
titus Pochetak 22.02.2005. 22:10 T378

status: user
broj poruka: 13

Ajde da zapochnemo i ovu temu....

Neznam mlogo o ovome ali sam uspeo da postavim par AP-ea i funkcionishu u ne tako savrshenim uslovima kako prichaju da moraju postojati. Pitanja u vezi dometa, kartica, apea, kablova, antena, pitajte odgovoricu vam kakva su moja iskustva, i sve to laichki tako da svako razume shto je vrlo bitno za pochetnike...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
scrusher domet 28.02.2005. 05:21 #875

status: user
broj poruka: 32
-al korisnici moraju da budu u vizuelnom dometu? (da ne zaklanja nikakva zgrada..)
-i cena kartica?
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hunterr Pomoc 02.03.2005. 21:13 #934

status: user
broj poruka: 9

Cao.
Znas kako ja vec mesec dana planiram kako da se umrezim sa zetom.
I nikako mi neide.
Imamo potpunu opticku vidljivost, maa je rastojanje poprilicno veliko, oko 1 km vazdusnom linijom. Pa me zanima da li postoji mogucnost da su umrezimo i sa kojim karticama bi to bilo najbolje odraditi, i naravno na koji nacin.
Molim te da mi pomognes ako ikako mozes
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: Pomoc 04.03.2005. 00:08 #941

status: admin
broj poruka: 712
:: Imamo potpunu opticku vidljivost, maa je rastojanje poprilicno veliko, oko 1 km vazdusnom linijom. Pa me zanima da li postoji mogucnost da s

Ja sam uspostavio vezu na razdaljini od oko 8-9km. Koristim antenu Grid HyperLink 24db i Access Point PheeNet 118C+

Moja preporuka je svakako neki jači Access Point u kombinaciji sa pomenutom Grid antenom. Verujem da bi ti posao završio i jeftiniji AP PheeNet 011RT.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
titus Uh 14.03.2005. 23:11 #1038

status: user
broj poruka: 13



Ljudi izvinjavam se jedno vreme nisam mogao ici na net .
Zeljko (chini mi se da je zeljko nemogu sad da se vracam) ti je odgovorio na pitanje ta razdaljina je savladiva i sa ruchno pravl;jenim antenama i jevtinim apeovima kao shto su ovislink1120....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs