Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Vecito pitanje?????????
STRANA 1 OD 1
kuglice Vecito pitanje????????? 17.08.2011. 08:02 T37856

status: user
broj poruka: 391
Radim u Gradskoj upravi Valjevo vec 6 godina i napravili su mi doduse mali problem dupe uvlakaci i lazovi koji prenose bitnim ljudima netacne informacije kako bi oni bili veliki a drugi najebali.E sad ja nisam vise mogao da cutim pa sam ispricao sve kako jeste i jos po nesto,na...ih te uvlakace onako socno a pokrpih i ove budze pa cekam odgovor koji verovatno nece biti prijatan!
Zanima me vase misljenje da li sam ispao budala ili covek koji je reagovao ljudski i kako treba na lazi istinom u srce i srz????
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Што је више клевета и лажи, Куглаш нам све милији и дражи! 17.08.2011. 08:48 #352766

status: user
broj poruka: 10988
A viđi nješto: popu `pop`, a bobu `bob`, izuzev u slučaju Boba Dilena, gde je to svejedno (albumom `Slow train coming` lansirao se u popove)...

Nego, šta se dešava u smislu valjevskog piva? Ima jedno dve-tri godine od kade sam ga pio, uz vruća `leba i mladi kajmak, na Divčibare, a pitko bijaše... Nadam se da nije pošlo putem politike (nije se srozalo)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 17.08.2011. 09:13 #352770

status: user
broj poruka: 17084
Pa uvek sam na strani stine i slicno , ali ajd emalo detaljnije objasni situaciju kako sta kome itd...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055
Ram:7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
GPU: 470 gtx Gigabyte
MBO: AM3+ 970 Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU: Chieftec 650w
CpuCooler:Titan Vanesa
Pacov:Mx518


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh zavisi sve... 17.08.2011. 10:01 #352786

status: user
broj poruka: 1332
u sustini ispao si sasvim ok...ALI dans je svugde tako....)ti to neces promeniti...lep gest ali nema leba..mozes samo pogorsati stvari...ako tebe i tvoju porodicu ne diraju..cuti i radi danas je tesko naci posao...i moj tata je tako...cutao cutao dok nisu poceli da ga zavitlavaju porodicu!onda je stiso zube i sad ga niko ne dira niti mu se ko uvlaci u dupe...ZNACI AKO JE PRAVO VREME ZA REAGOVANJE TREBA(ako se tebe tice a a ko ne onda cuti) neka moja logika...:P


moja azdaja!!!
biostar 8600gt OC 512 ddr2
ga m52s s3p rev 2.0
4x1gb ddr2
amd athlon x2 5000+ 3.0ghz
atx 400w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Najeb`o si ga 17.08.2011. 13:58 #352828

status: user
broj poruka: 4420
Pre ili kasnije, kolege te nece voleti zato sto si cinkaros, pretpostavljeni te nece voleti
zbog stvaranja lose radne atmosfere (pa jos ako si u svojoj propevedi nagrdio nekog miljenika, au, joj) itd.
Premestaj na mesto portira shvati kao najblazu mogucu kaznu.
Nemaju sefovi ni volje ni vremena da se bakcu medjuljudskim odnosima...



http://goo.gl/FS72A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Sve zavisi do `glavonja` tj šefova, kakvi su ljudi... 17.08.2011. 14:37 #352837

status: user
broj poruka: 3241
Ako si ti napušio te šlihtare, i ako njihovo ponašanje utiče na posao tj kvari radnu atmosferu i sam učinak zaposlenih, svaki iole normalan šef će biti zahvalan na informacijama koje će prvo njemu pomoći da ima bolju produktivnost i rezultate(jer je naravno uvek šef zaslužan, jebeš one što završe taj posao za njega)...pod uslovom da ti svoj posao radiš dobro.
To što će neke šlihtare da se naljute, zabole te baš patika, oni bi tebi zavukli kosku bez razmišlljanja, pa nek se češu sada.Ja ne volim šlihtare, niko ih ne voli, i postoji razlika kada neko druka sve tračeve i sitnice redom, i kada šefu kažeš neke stvari koje direktno utiču na posao, tj na neodgovorno ponašanje prema poslu, klijentima,...ovo drugo je odgovornost za dobro svih zaposlenih i same firme, a ono prvo je klasično šlihtanje.
Ja sam uvek i u svakoj firmi bio dobar sa svima, i kolegama i šefovima.Pošto svoj posao obavljam savršeno, niko nikada ne može da mi prigovori zbog posla.Pomažem drugima i ukazujem im na greške, ali ukoliko nekoga duže vreme `zabole` za posao, pa počne da se ponaša neodgovorno prema poslu, klijentima i slično, ukažem poslodavcu na određene stvari koje određeni treba da ispravi, ali mu saopštim to na način da ne kazni tog radnika, nego da razgovorom ukaže na moguće ispravke u postupcima po sistemu `ko radi, taj i greši`.
Na taj način su svi srećni, i dosta puta sam neke kolege spasio otkaza jer sam poslodavcu izneo problem na drugačiji način.Primer, kolega počne da se bezobrazno i nemarno odnosi prema kupcima, ukažemo mu par puta, on ne reaguje, onda poslodavac primeti i odmah hoće da mu da otkaz.Tu ja iznesem drugu stranu priče da kolega ima probleme kod kuće(koje ne bi smo niko da donosi na posao), i odmah je drugačiji pristup poslodavca kada normalno porazgovara sa zaposlenim ,i kada ne započne svađom.

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Naviga

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko You`re smoked out! 17.08.2011. 18:14 #352942

status: user
broj poruka: 6643
Without deinterlace filter.

To se kod nas, nikako ne isplati. Ni jednom mudoglavcu nikako ne treba istina. Zna on istinu, koji će mu to kityko? Oni samo imaju pundravce (čmarne gliste), i nezasitu potrebu da ih se tu češka.

Budale veruju u sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs