Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Licna karta!?
STRANA 1 OD 1
boztoga Licna karta!? 18.08.2011. 14:05 T37892

status: user
broj poruka: 516

Molim vas, ali stvarno! Toliko mi je hitno da cu pasti u depresiju xD

Imam novu licnu kartu (onu plasticnu) i ovo cudo tehnologije mi se polomilo u dzepu na dva dela danas! Kakva je procedura da izvadim novu? Jel moram opet da cekam redu u 7 ujutro ipred optine za broj, pa posle 10 dana opet da cekam red u ranu zoru da podignem gotovu?

Jel postoji neka mogucnost da platim pa da mi zavrse to po nekoj ubrzanoj proceduri?
Jel ima neko neku vezu? :D

Castim pivo, vinjak, rakiju... sta treba...

LK mi je neophodna za nedelju uvece, a po standardnoj proceduri moslim da je necu dobiti na vreme. Cak sta vise siguran sam u to! Pasos mi je istekao pre 6 meseci ali srecom sluzbenica u sudu to nije videla danas pa sam se provukao nekako, ali polomljenu licnu nije htela da mi primi...

Pomagajte ljudi :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 18.08.2011. 16:10 #353340

status: user
broj poruka: 2800
Moraš da uplatiš oko 1300 dinara i da cekaš ponovo 2 nedelje. Jedino ti netrebaju ponovo izvodi.I ne uzimaj sa cipom. Masovno se kvare pa i tu moraš ponovo da vadiš licnu kartu. Ma lopovluk ako mene pitate. Gde da držim licnu kartu. Uvek sam je držau u zadnjem džepu patntalona a sad ima velike šanse da pukne.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 18.08.2011. 16:13 #353342

status: user
broj poruka: 17084
Druze srecno ,

ali cak i da neko ima vezu tesko da moze za sutra da ti sredi
jer dzaba sto ti u nedelju treba kad se ne radi subotom i nedeljom...

Idi ujutru tamo kukaj moli , mozda te i usere , ne znam sta drugo da ti kazem.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Da ispravim kolegu Simona 18.08.2011. 16:29 #353349

status: user
broj poruka: 3737
moraćeš da platiš, a LK dobijaš u roku od dva dana po hitnom postupku jer ne smeš da budeš bez ličnog dokumenta.
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
boztoga re 18.08.2011. 16:59 #353354

status: user
broj poruka: 516

ja sam nesto nacuo, ali niko ne zna da mi potvrdi to, da moze da se plati vadjenje po hitnom postupku. valjda to kosta nesto vise...

neophodna mi je zbog zaposlenja! rekli su mi da im u ponedeljak u 7 moram doneti potvrdu da nisam krivicno kaznjavam i vazeci dokument. ovu potvrdu sam kao sto rekoh danas dobio u sudu na `prevaru` ali u ponedeljak mogu da mi naprave problem i da ostanem bez posla a da nisam ni poceo da radim :(

posle ovakvog iskustva sa LK moracu da se navikavam na novcanik ili torbicu posto sam i ja navikao da mi stoji u zadnjem dzepu. tu mi je i pukla... ne mogu da verujem sta mi se desava!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DejaN89 re 19.08.2011. 00:36 #353466

status: user
broj poruka: 575
Kad podnosis zahtev za izdavanje licne karte ili pasosa nebitno, odma naglasis da ti treba po hitnom postupku, placa se sve isto, nikakve doplate, samo ti da jedan beli papir A4 i napises molbu, i u roku od 2 dana bude gotovo oboje, naravno netraziz LK za cipom jer onda cekas svih 72 sata koliko je max za hitan postupak. :)
Za nesto hitnije jos ako ti treba moraces se raspitati.

Inace za vazeci dokument mozes odneti i pasos, isto je nema razlike samo je malo veci od LK, jedini je problem da ga nemas , e onda neznam sta da ti kazem, sto kaze neko kukaj moli nesto da urade sto pre.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1881178
Power unleashed
http://fatality-cs.info/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs