Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
PC Berza.
STRANA 1 OD 1
SkyFire PC Berza. 30.03.2007. 01:33 T3796

status: user
broj poruka: 18472
Ja ne znam sta se ovo desava sa ljudima ali skoro nije bilo ovako malo posecenosti i postavljenih post-ova?!Nemojmo zapostavljati PC Berzu i zaboravljati kad je sijala punim sjajem.Mozda sad trenutno nije toliko popularna i posecena kao neki sajtovi tog tipa ali to nije razlog da joj okrenemo ledja.Treba joj pruziti jos jednu sansu i mislim da ce stvari doci na svoje.Budite pozitivni i mislite pozitivno.Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan lose,lose 30.03.2007. 08:37 #14950

status: user
broj poruka: 801


Ozbiljno, pa treba vam dva dana za tri posta.Uzas.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Moje mishljenje 30.03.2007. 09:20 #14951

status: user
broj poruka: 844

PCberza je slabije posecena posle rekonstrukcije sajta zbog katastroflno malog izbora proizvoda sa cenama.Sta god sam trazio nisam nasao big typhoon, APC ups, geil 1gb 800 mhz

Nista nema. To i duza pauza u radu sajta su uzeli danak. Na administratorima je da to unaprede
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko PC Berza... 30.03.2007. 09:32 #14952

status: user
broj poruka: 1228
Mnogo je bila bolja stara verzija sajta... Search je bio na Home stranici i vrlo je lepo funkcionisalo... Od onog `BICE AKTIVIRAN U NAREDNIH 24 SATA` ili tako nesto je sve krenulo naopako...
Slabo odradjen posao mada pohvala za layout ali funkcionalnost drasticno opala...
Ma smor je sajt... OSIM foruma... Naravno .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 30.03.2007. 14:35 #14969

status: user
broj poruka: 140
Sha bre bilo a?Panika?Kako ne shvatate ljudi stvari vec sada dolaze na svoje jer su sada racunari napredniji,rade stabilnije,kvalitetniji,svaka druga budala zna da namesti PC i samim tim nemaju potrebu da se mlate po netu da pitaju za resenje.Samo extremni i hitni slucajevi eto vam cela prica tj, u tom cucu grmi zec!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs