Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
PC Berza - Forum Repriza
STRANA 1 OD 1
SkyFire PC Berza - Forum Repriza 01.04.2007. 02:44 T3821

status: user
broj poruka: 18472
Evo zasto ja kazem da ne okrecemo ledja PC Berzi i da se malo strpimo jer ce sve doci na svoje.Bio sam na odredjenim forumuma tipa svet kompjutera o kome je sada rec,uvedena je pretplata na taj forum,mislim strasno,sta reci,ej,pretplata za forum,ima li to gde?
Poštovani korisnici i članovi foruma `Sveta kompjutera`,

na poslednjem redakcijskom sastanku redakcija časopisa `Sveta kompjutera` je donela odluku da uvede pretplatu na korišćenje ovog foruma.

Na ovaj korak smo bili prisiljeni obzirom da su popularnost i ozbiljnost foruma dostigli određeni nivo kada novinska kuća kakva je `Politika` mora da donese određen broj odluka kojim će nadamo se poboljšati kvalitet njegovog rada. Jedan od razloga svakako jeste i pojava sve većeg broja tehničkih problema sa kojima se server na kome se forum hostuje suočava zbog čega je odlučeno da se forum premesti na neki od zakupljenih servera koji će omogućiti njegov kvalitetniji rad.

Pretplata će se vršiti na mesečnom nivou i iznosiće 399 dinara. Novac se može uplatiti na jedan od načina za koje ćete dobiti više informacija ukoliko se odlučite za pretplatu. Od plaćanja mesečne pretplate su izuzeti saradnici časopisa kao i svi moderatori foruma. Takođe, kao vid pogodnosti Redakcija je odlučila da prvih 100 registrovanih korisnika koji se odluče na pretplatu nagradi popustom od 50% u toku sledećih 3 meseca. Ova ponuda važi i za one koji do sada nisu bili registrovani kao korisnici foruma a žele da to učine i eventualno postanu jedan od pomenutih prvih 100 povlašćenih korisnika. U tom slučaju kliknete ovde.

Molimo vas zbog toga da ukoliko želite da i dalje budete naš član unesete vaše tačno korisničko ime u polje koja se nalaza ispod ovog teksta, čekirate opciju da ste u celosti pročitali ovo obaveštenje i kliknete na dugme `Želim da se pretplatim` nakon čega ćete dobiti instrukcije kako možete izvršiti uplatu i dobiti vaš aktivacioni kod.

Ukoliko ne želite da plaćate mesečnu pretplatu moramo da Vas obavestimo da na žalost ne postoji način da dalje pristupite našem forumu pa smo zbog toga prisiljeni da vaš nalog ukinemo tj. obrišemo. U tom slučaju molimo vas da unesete vaše tačno korisničko ime i kliknete na dugme `Ne želim da se pretplatim` nakon čega će zahtev za ukidanje vašeg naloga biti prosleđen administratorima. Za one korisnike od kojih ne dobijemo bilo kakav odgovor u roku od mesec dana od dana stupanja na snagu ove odluke administracija foruma zadržava pravo da nalog tih korisnika ukine bez prethodnog upozorenja!

Hvala na razumevanju,
administracija foruma.

Pored ovog koje ne treba komentarisati imam pristup jos jednom forumu benchmark.co.yu - (ovo nije reklama) koji je sam po sebi dobar ali ljudi koji su tu uclanjeni ili kao neki pod nick-om koji koristi gx-x koji je u nekom teskom horor filmu strasno su utripovani i naduvani i `prste` od znanja,toliko su nekulturni da ja nemam reci.Ja ovde jos nikad nisam osetio neku ne prijatnost,tu i tamo neke sitne prepirke ali to nije nista.Najbitnije je da se covek negde oseca prijatno i da je u drustvu pravih ljudi koji zele da pomognu,da te nauce ako treba.Strasno je sve ovo sto se desava.Ne odustajte od pc berze,bice bolje,vratice se sve na staro.Veliki pozdrav za sve i zivela PC Berza i forum sa njom!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko PC Berza 01.04.2007. 04:00 #15055

status: user
broj poruka: 1228
Ma dobar je ovaj forum... Dobri su ljudi ovde... A to za placanje mogu da kazem samo Pfffffffffff... Ljudi se trude da sto vise korisnika imaju na forumima dok neki izgleda imaju drugaciji problem.
Chudno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Imam i ja kalendar 01.04.2007. 10:20 #15063

status: user
broj poruka: 288
Hehe, znam i ja da je danas 1. april.

Mislim da je ovo samo jedna od prvoaprilskih sala. Ma gde da uvedu pretplatu, i onako su se srozali maksimalno kao novina, forum je po sadrzaju nevidjeni trash. Jos na to da uvedu pretplatu, ma gde... Onda mogu slobodno da ugase forum.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
flash Dobra fora, Aprililili 01.04.2007. 12:02 #15067

status: user
broj poruka: 39
Ha, ha, ha, mnogo jaka fora
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC hahahahahahahaha 01.04.2007. 14:14 #15075

status: user
broj poruka: 9388
e a zamisli upises nik nekoga ko je ZELEO da se pretplati u polje ne zelim da se pretplatim i oni ga lepo obrisu...
PAKOST
hehehehehehehehehhehehe
kakvo sra.e.


BTW. Imam vremena samo za PC Berzu, na njoj sam vec nekoliko godina, aktivan na forumu manje od godinu dana... I kada bih imao vremena da setam po forumima, sumnjam da bih otisao negde dalje...
Mislim dobar je ti taj bencmark.ko.ju, na svetkompjutera sam sada prvi put otisao da se nasmejem (morao sam da ga izguglam :)) toliko o tome koliko sam upucen u njegovo postojanje)... ali PC BERZA JE PIONIR U OBLASTI IT SAJTOVA na EX-YU prostorima, tako da staru dobru naviku nemam nameru da menjam.

Najlepse od svega je sto vasnici prihvataju sve sugestijem, mada mi se desilo jednom da su mi cenzurisali (citaj obrisali) kritiku, koja uopste nije bila uvredljiva ni provokativna, ali je predstavljala odraz njihove nemoci u cuvenih `24h`.
No hajde... i dalje je dobra ova PC BURZA :)


Pozdrav narode!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Anonymous ?????? 01.04.2007. 15:10 #15080

status: user
broj poruka: 340
Ha ha ha ha ha, pa sta bi onda trebalo da urade na elitesecurity.org forumu? (nije reklama), trebali di da naplacuju svaki post.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Imam i ja kalendar 01.04.2007. 15:27 #15082

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

:: Hehe, znam i ja da je danas 1. april
::
:: Mislim da je ovo samo jedna od prvoaprilskih sala. Ma gde da uvedu pretplatu, i onako su se srozali maksimalno kao novina, forum je po sadrzaju nevidjeni trash. Jos na to da uvedu pretplatu, ma gde... Onda mogu slobodno da ugase forum

Nije sala idi na http://www.sk.co.yu/forum/index.htm pa se sam uveri.

Viva la PC Berza!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: Re: Imam i ja kalendar 01.04.2007. 15:40 #15085

status: user
broj poruka: 299

probaj da udjesh na sajt bwe.....
1. april shala...
placaoor not proci ces na forum...
:P
odlichna im fora....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Re: Imam i ja kalendar 01.04.2007. 18:41 #15098

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

::
:: SkyFir
::
:: :: Hehe, znam i ja da je danas 1. april
:: ::
:: :: Mislim da je ovo samo jedna od prvoaprilskih sala. Ma gde da uvedu pretplatu, i onako su se srozali maksimalno kao novina, forum je po sadrzaju nevidjeni trash. Jos na to da uvedu pretplatu, ma gde... Onda mogu slobodno da ugase forum
::
:: Nije sala idi na http://www.sk.co.yu/forum/index.htm pa se sam uveri
::
:: Viva la PC Berza

sala je upravo sam proverio :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Imam i ja kalendar 01.04.2007. 21:25 #15103

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

::
:: Licence to kil
::
:: ::
:: :: SkyFir
:: ::
:: :: :: Hehe, znam i ja da je danas 1. april
:: :: ::
:: :: :: Mislim da je ovo samo jedna od prvoaprilskih sala. Ma gde da uvedu pretplatu, i onako su se srozali maksimalno kao novina, forum je po sadrzaju nevidjeni trash. Jos na to da uvedu pretplatu, ma gde... Onda mogu slobodno da ugase forum
:: ::
:: :: Nije sala idi na http://www.sk.co.yu/forum/index.htm pa se sam uveri
:: ::
:: :: Viva la PC Berza
::
:: sala je upravo sam proverio :

Tacno,sala,ja nisam ni hteo da proveravam odmah sam se iznervirao.He-he,ipak cu se drzati PC Berze.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs