Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Mala pomoc! :)
STRANA 1 OD 1
s1ckm0d3 Mala pomoc! :) 10.09.2011. 11:59 T38307

status: user
broj poruka: 92
Pozz drugari ... da li neko mozda ima serial key za registry booster ili speed up my pc? Ili da ne zna neko gde mogu da skinem full verziju koja ne treba da se aktivira(placa).. ? to bi mi mnogo znacilo meni i mom kompjuteru ... hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Mala pomoc! :) 10.09.2011. 12:04 #358751

status: user
broj poruka: 18941
ja se izvinjavam sto pitam a sta ce ti taj beskoristan software koji samo odmaze..? izgleda da nisi informisan i ne gledas youtube, ali ne postoji software koji ti ubrzava PC
elem, probaj CCleaner, besplatan je a radi savrseno, s tim da ja licno ne verujem u te programe koji ciste registry, kad obrisem nesto uvek volim da znam STA sam obrisao itd.
ako i dalje hoces da se bakces sa tim, imas sve na serials.ws


:: Pozz drugari ... da li neko mozda ima serial key za registry booster ili speed up my pc? Ili da ne zna neko gde mogu da skinem full verziju koja ne treba da se aktivira(placa).. ? to bi mi mnogo znacilo meni i mom kompjuteru ... hvala unapre
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Kakva ce ti pomoc trebati tek kad nabavis te kljuceve... 10.09.2011. 14:04 #358772

status: user
broj poruka: 7286

Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 10.09.2011. 14:06 #358773

status: user
broj poruka: 12785
Najbolje ćeš srediti komp tako što ćeš novi magnetni sloj da staviš preko Hard diska, a to radiš tako što otvoriš command prompt, i kucaš format c:\

Posle toga windows radi kao da je reinstaliran...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish @Daum 10.09.2011. 14:19 #358776

status: user
broj poruka: 7286
Hvala puno druze

Trebao bi da naplacujes ovakve savete, ili bar da turis klip na UT - aka. kako ubrzati rad kompa one on one.


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
s1ckm0d3 @Daum 10.09.2011. 17:10 #358815

status: user
broj poruka: 92
Hvala, pokusacu to! :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs